Sıcaklıklar bu yaz 45 dereceyi bulacak!

Desenize kavrulacagiz bu yaz geçen sene nemle 55.hatta 60 lara çıktı benim memlekete sıcaklık bu sene nasil olur.

Hadi sıcaklık neysede alıştık artık toz bulutu var birde geçen sene kaç gün çektik günlerce gece gündüz göz gözü gormuyordu toz yagiyordu resmen çok kötü idi .

Sıcakla aram iyidir,yaz mevsimine bayılırım ama bir tek handikapı var benim için.
Parklardan ,ağaçlık yerlerden geçerken duyduğum o iğrenç köpek pisliği kokusu .Yağmur yağarken de o iğrenç kokuyu hissederim.
Köpek gezdirenlerin bir çoğu maalesef köpeklerinin dışkılarını temizlemiyorlar.
Bu konuda bir yaptırım olmalı ..

iğren
iğrenç ben yere bakamıyorum burada çok köpek beslenen bir yer iğrenç ötesi eskiden köylerde inek pisliği olurdu heryer bizim burasıda köpek pisliği böğğğğ

iğren
iğrenç ben yere bakamıyorum burada çok köpek beslenen bir yer iğrenç ötesi eskiden köylerde inek pisliği olurdu heryer bizim burasıda köpek pisliği böğğğğ
inek pisliğinden tiksinmem ben,
tandırlar filan onla yakılır ,
Köpek pisliği felakettir mikrop yuvası .
burada da hemen her evde köpek var ve nefret eder oldum sayelerinde ki çok severim köpekleri ama sahiplerini sevmem.

inek pisliğinden tiksinmem ben,
tandırlar filan onla yakılır ,
Köpek pisliği felakettir mikrop yuvası .
burada da hemen her evde köpek var ve nefret eder oldum sayelerinde ki çok severim köpekleri ama sahiplerini sevmem.
haklısın sokak ortasında bırakıyorsa pisliği hayvanın kabahati yokki,kapılarımızın önü pislik..moderniz sözde,papucumun moderni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…