Sıcak.. Klima.. Bebeğim..

Klimayı acmasam ter icinde kalıyor mumkun olduğunca ince giydiriyorum ama burda nem cok fazla. Sıcak o kadar etkili olmasa bile nem bizleri bile deli gibi terletiyo ki kizim nasıl dursun klimasız

Benim bebeğim de 2,5 aylık biz bütün camları kapıları kapatıp evin odalarını açıyoruz klimayı da en düşük ayarda 18 de çalıştırıyoruz bebeğim de sıfır kollu bacağına da ince pijama giydiriyorum bazen de pijama giydirmiyorum soğuk ta olmuyo sıcakta, hem o da terlemeden rahat rahat uyuyo diğer odalarda sıcak olmuyo

Bizde o şekilde çözüm bulmaya çalışıyoruz. Ama masallah kizimin baya bi saci var ve emerken cok terliyo ona bir turlu engel olamadim. Terledigi icin klima zarar verir diye de endiseleniyorum iste..

Bizde o şekilde çözüm bulmaya çalışıyoruz. Ama masallah kizimin baya bi saci var ve emerken cok terliyo ona bir turlu engel olamadim. Terledigi icin klima zarar verir diye de endiseleniyorum iste..
Bence en düşük ayarda olunca bi sıkıntı olacağını zannetmiyorum arada klimayı kapatıp odadaki o dengeyi sağlayabilirsiniz emerken miniğinizin saçları da terlemez bulunduğu oda çok soğuk olmasın yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…