sezeyanla doğum yapan arkadaşlar

kızlar 20 günlük annişim isteyerek sez. yaptım.genel anestezi oldum ne zaman korse takıyım.drum 40 gün bişey takma dedi.bu arada 17 kilom gitti daha var 10 civarııııı

bende epidural sezreyan oldum uyumak ıstıyodum korkudan ama dr uyutmadı ıyıkıde uyumadım hersey cok kolaydı masaya yattım yatmamla al bebeğin dedı drum hiç bişey hıssetmedım 20dk hersey bıttı dr ve aneztesi iyi olursa epidural sezeryan derım a.s

ilk doğumu normal yaptım..ikincide ise yemin ettim normal yapmamaya..çünkü acaip kötü dönem geçirdim..sezaryen herkesin abarttığı kadar kötü diil kesinlikle ..ama tabiki dr lar normal öneriyor..karar tmamen senin bence..allah yardımcın olsun ve korkulacak hiçbişey yok kesinlikle.

valla bende sezeryan oldum ama bidaakine epidurel isticem valla çok kolydı benim için 2.gün toz aldım ben glen giden var diedikişler artık lazer olduğundan çok kolay ilileşiyo ve iz kalmıyo

Ben 6 ylık erken doğum yapmak zorunda kaldım tabiki sezaryan oldu.Spinal anesteziyle yani belimden iğne yaptılar hiç bir şey hissetmedim.Maalesef erken doğum yaptığım için bebeğimi kucağıma alamadım.Hemen küvöze gitti.Ama bende öğleden sonra ayağa kalktım ve 2 kat aşağıda yeni doğan yoğun bakıma gidip bebeğime baktım.Bir kaç gün ağrım oldu ama abartılacak bir şey değildi.Şimdi ikinci bebeğimide mecburen sezeryanla doğuracağım.mecbur olmasamda yine sezeryan derdim.

Kizlarr Var Ya Acayip Korkuyodum Sezeryandan Ama şimdi Hiçbi Korkum Kalmadi Ne Kadar Güzel Hepinizin Genelde Kolay Geçmişş Ben Normal Diyodum (ondan Da çok Korkmama Rağman) Ama şimdi Sezeryana Döndümm...

Gerçi Annem Dalga Geçiyo:)))sen Bi Hamile Kalda Soora Düşün Bunlari Diye...:)))))

AY CANIM BENİM HANGİ HASTANEDE HANGİ DOKTORLA YAPTIN BEN ÇOK KORKUYORUMDA CEVABINI a atar mısın

canım benim kızkardeşim de kuzenimde sezeryanla dünyaya getirdier bebişlerini ve 3 gün sürmedi ayağa kalktı ikiside bende hamileyim ve sezaryanla doğum yapmayı düşünüyorum

hangi hastanede hangi doktorla yapıcaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…