Sezeryan doğum sonrasi agrilar

Aybarsin Annesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
351
372
33
3 ay once sezeryan dogum yaptim dikis yerlerimde ve karnimda agrilar var bazen dayanilmaz oluyor bebeğim zor bir bebek doktora gittim doktor lenf bezlerinden olabilecegıni soyledi ancak pek iyi muayene etmedi ultrasonla bakmadi. sezeryan sonrasi bu durumlari yasayan varmi

Nasıl bir ağrı oluyor? İç dikişler öyle kolay kolay açılmaz ki açılsa fıtık yapar koca şişlikler olur. Ondan korkmayın. Ben de sezeryan oldum benim hala bazen sızlar 6 buçuk aylık olduk.

Nasıl bir ağrı oluyor? İç dikişler öyle kolay kolay açılmaz ki açılsa fıtık yapar koca şişlikler olur. Ondan korkmayın. Ben de sezeryan oldum benim hala bazen sızlar 6 buçuk aylık olduk.
ara ara batma yanma ve kesik yarasi gibi agri oluyor dikis yerimde. som bi kac gundur de karnimin yan taraflarinda var agri. birde sanki bebek tekme atar gibi bi h bi hareket var karnimda yeni basladi

cabuk iyi olanlari duydukca endisem artiyordu sizdede ayni sekildemi
Herkesin bünyesi farklıdır ama . Evet bende de öyle hatta 29 yıl önce sezeryan olmuş birini tanıyorum ve hala der sızlar diye. Böyle bazen karnım hissiz oluyor. Bazen sancı oluyor. Doktorunuz zaten bir sorun görseydi söylerdi hiç endişe etmeyin.

bebeğim kolik bir bebek surekli huzursuz veya agliyor buda sagligimi kotu etkiliyor karnimdaki hareket yeni başladı diye korktum iyice
İşte bebeğiniz kolik olduğu için aslında üzgünsünüz ve kendinizde bir şeyler varmış gibi hissediyorsunuz. Gaz sancısı olduğunu düşünüyorum ama tabi başka doktora da gidin isterseniz.

İşte bebeğiniz kolik olduğu için aslında üzgünsünüz ve kendinizde bir şeyler varmış gibi hissediyorsunuz. Gaz sancısı olduğunu düşünüyorum ama tabi başka doktora da gidin isterseniz.
imkan bulabilirsem gidecegim insallah cok sıkıntılıyım evet bebegede cok üzülüyorum lohusa depresyonuna girdim daha tam atlatmis degilim Allah kimseye yasatmasin

X