Sezeryan Doğum Ile Ilgili Detay Bekliyorum

benim ablam sezeryan doğum yaptı ,ne göğüsünü sıkma veya allttan kanı çıkarmaktı felan bu tarz şeyleri yaşamadı,,ben hayatımda ilk defa böyle bişey duydum ve şok oldum.. olmaz öyle ey yaa nerde duyulmuş görüşmüş dirseğine kadar sokmalar allah allah ..yani yanlış anlamayın ama internette bir sürü sezeryanla doğum videolar ayrıntılı detaylı anlatımlar var hiçbirinde böyle şey okumadım...bence bir karışıklık var,sezeryanı sıradan insanlar yapmıyor uzman doktorlar yapıyor elbett ameliyatta içimizi temizleyecek bir çalışma yapıyorlardır böylesine bir uygulamaya hangi doktor onay verir yaa düşünsenize vallahi bana öyle yapsınlar kıyameti koparırırım zaten eşim yanımdan ayrılmayacak..öyle bişey olsa benden önce eşim çıldırır..ay okuyunca varya tüylerim diken diken oldu yaaa,yazacak kelime bulamadım ben...
sakın yanlış anlamayın tamam böyle bir şey belkide yaşanmıştır ama hiç akla hayale gelmeyecek bişey bu...
allah hepimize sağlıklı sorunsuz doğumlar nasip etsin...

bu sırada aklıma şu geldi sonda takılıyor bence hasta olan arkadaş o sondayı yanlış anlamış olabilir mi bilemem?

hem ameliyattan çıkmış bir insana böyle bir uygulama yapılsa dikişlerine zarar olur yani kesinlikle aklıma yatmadı bu duyduklarım yaa

zaten açtıkları yer çok ufak bir insanın dirseğini gireceği yer değil yani. bana da biraz abartılmış gibi geldi. hem için temizlenmesi için illa ki elle müdahale gerekmez ki. zaten akan kanla iç temizleniyor. orda bir yanlış anlaşılma var bence..

benim arkadaşımda doğum yaptı.ama onun normal olarak bekliyorlardı son ana kadar.rahim açılmayınca sezaryana almışlardı.doğum bittikten sonra eşi aşşağı düştüğü için alttan almışlar.yani onunki gelmiş o yüzden almışlR.YOKSA ÖYLE ELıNıN KOLUNU ıÇıNE SOKUP KARIŞTIRMA FALAN YOKTUR BENCEDE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…