sezeryan ama kaç kere?

streetpit

''beatrix kido''
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
1.596
2
arkadaşlar benim duyduğuma göre bir kere sezeryan ameliyat olan kimse bir daha normal doğum yapamıyormuş bunlar doğru mu?AYRICA SEZERYANDA EN FAZLA 2 YADA 3ÇOCUĞUN OLUYORMUŞ.MESELA BEN 4ÜNCÜYÜ İSTESEM DOĞURAMAYACAK MIYIM?ALDIRMAK ZORUNDA MI KALICAM?BİR DE SON OLARAK BİR SEZERYAN DOĞUMDAN SONRA NE KADAR SÜRE GEÇİNCE İKİNCİSİNİ OLABİLİRİZ?BEN NORMAL DOĞUM İSTİYORUM AMA BENİM İSTEMEMLE OLMAZ TABİ....BİLENLER VARSA VE YARDIMCI OLURLARSA SEVİNİRİM..

arkadaşlar benim duyduğuma göre bir kere sezeryan ameliyat olan kimse bir daha normal doğum yapamıyormuş bunlar doğru mu?AYRICA SEZERYANDA EN FAZLA 2 YADA 3ÇOCUĞUN OLUYORMUŞ.MESELA BEN 4ÜNCÜYÜ İSTESEM DOĞURAMAYACAK MIYIM?ALDIRMAK ZORUNDA MI KALICAM?BİR DE SON OLARAK BİR SEZERYAN DOĞUMDAN SONRA NE KADAR SÜRE GEÇİNCE İKİNCİSİNİ OLABİLİRİZ?BEN NORMAL DOĞUM İSTİYORUM AMA BENİM İSTEMEMLE OLMAZ TABİ....BİLENLER VARSA VE YARDIMCI OLURLARSA SEVİNİRİM..

hayır canım sezeryan doğum yapan kimse aradan 2 yıl geçtikten sonra normal doğum yapabilir bunu bana bizzat kendi dr söyledi.normalde her doğumun diğer doğumdan arası sağlık açısından 1 yıl diyor dr' lar .sezaryanla kaç çocuk oluyor bu konuda maalesef bilgim yok ama bence 3-4 fazla değilmi arkadaşım bu devirde 1-2 çocuk allah ömür versin yeter ......

iyi de belli olmaz ki bu işler 2 çocuk yeter ama eğer bir tane de olursa ben hayır demem ne bileyim ben seviyorum kalabalık aile...maddi duruma bağlı biraz da..durumu kötü olanlar yapmasın tabi eğer bakamayacaksa ben bakarım allahın izniyle kaç tane olursa..

X