Sevocaninizz

Sevooooo hadi hayırlı olsun ,gözünaydınnn rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh.DARISIII BAŞIMIZAAA:teytey::teytey::teytey:

tebrikler canım allah tamamına erdirsin kucağına aldığın günleride görürüsün inşallah...

hadı gözun aydın canım bak korkuların bosa cıktı bende dıger sayfadan sana mj yazmıstım az önce merak ettık yaaaw.darısı basımıza artııık cok güzel bır duygu olsa gerek ne hıssedıyosun sımdı?bebısınle knustunmu hıc?

ay canim ya nasil sevindim bilemezsin sag selim kucagina aldigin gunleri de gostersin rabbim insallah
darisi isteyen herkesin basina bi de saruboceq annemize insallah balsurat hurrem ve diger aklima gelmeyen herkesin basina

YA KIZLAR ŞİMDİ DİKKATİMİ ÇEKTİ BEN BAŞLIĞA SEVOCANINIZ HAMİLE YAZICAKTIM SADECE SEVOCANINIZ YAZMIŞIM KUSURA BAKMAYIN NOLURR a.s.

gözünaydın canım..........
demiştim sana sen inanmamakda israr ediyordun ....
tamamına erdirsin rabbim...

tebrikler allah tamamina erdirsin
saglikli bi hamilelik gecirir yavrunuzu saglikla kucaginiza alirsiniz insallah

sevooo belirtilerini anlat bakalım bize:dance:

kızlar hani bazı arkadaşlarımız yazardıya regl sancısıyla aynı diye inanmazdım nasıl olurya falan derdim içimden ama aynısı ben nasıl regl olduğumda kasığımda o ağrı varsa aynısını yaşadımyerimseniben ve acayip şekilde belim ağrıdı inanamazsınız sanki ağır bişi taşıdımda belim tutulmuş gibi onun haricindede cumartesi günü başdönmem olmuştu bugün öğlen saatlerindede sol kasığımda pıt pıt bişiler attı:dance:

X