Sevgiliyle tatil :)

youonlyliveonce

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
5.100
201
Merhaba arkadaşlar!sevgilimle birlikte bu hafta içi yalnızca 1 gün (duruma göre 2 de olabilir) deniz kenarına tatile gideceğiz.neler götürmem gerek bana yardımcı olun lütfen.. şimdiden teşekkürler:KK3:

bizde büyük ihtimalle 2 hafta içinde tatile çıkıcaz sevgilimle..
aynen siz gibi 2 gün en fazla..

normal tatile çıkarken götürdüğün şeyleri götürüceksin canım
günlük kıyafet,tatil için bikini v.s, akşam dışarı çıkıcaksanız ona göre şeyler:KK1:

ben etekle gitmiştim canım sevgilimle 5 günlük tatile çıkmıştık herşeyi götür bikini deniz kenarında giyceğin şeyler yemeğe giderken giymek için elbise güneş malzemeleri ben kendi şampuan ve bakım gereçlerimi götürmüştüm nolur nolmaz bide bir hırka koy bildiğin bir valiz eşya yani :KK1:

Ciddi bir ilişkide birlikte gezmenin, tatil yapmanın evlilik hakkındaki düşüncelerin oluşmasına olumlu katkıda bulunduğu görüşünde olsam da bir şeyi çok merak ediyorum. Yanlış anlamazsınız umarım..

Aileniz sevgilinizle baş başa tatile gitmenize ne diyor?

canım yazlık yerlerrde daha zıyade sık bı sort veya elbıse etek gıbı seyler al.ayrıca gunes yanıgına karsı bepanten ve anestol krem,ağrı kesıcı falanda alkı 2 gunluk tatılde ılsa bellı olmaz nobetcı eczane aramayasın

bizde sevgilimle bu yaz tatile gittik. inanin cok eğlenceli o 3 gün nasil gecti anlamadim.
kesinlikle tavsiye ederim eğer durumunuz ve ilişkiniz böyle bir tatile müsaitse :KK55:

X