Sevgiliyken değişmeyen nisanliyken değişir mi? Evlenince yada. Fikirleriniz çok onemlii

bizim ilişkide ağır toksikti geçen sene sihirli değnek değmiş gibi değişti iyi yönde düzeldikten sonra da teklif nişan vs . Ama nişanlanınca ekstra düzeldi. Hiç bi şeye karışmıyor artık nerdeyse .
Tabi hep böyle olcak diye bişey yok aksi yönde olan daha çok insan var.
Birde şunu unutma ciddileşince aileci bi tip cıkarsa yandın işte o zaman

Zaten tam aileci bikere kavga ettik, ben güzelce bı Nisan yerini begendigimi söyledim henüz tanistirmadigm için yorum yapmadı ben söylenince sana mı kaldı Nisan yeri beğenip seçmek dedi bana büyükler konuşur dedi

Bu adamdan kurtulduğunuz için mübarek bayram günü çocuk sevindirin, acı ve gözyaşınız için de kendinizden özür dileyin.

Böyle insanları anlayamıyorum.

Aslında sizin tarzınızda, işte modern, giyimiyle,sosyal alışkanlıklarıyla daha özgür kadınları sever, aşık olurlar. İş ciddiye binince hanzoluklarıyla kendi çevresine göre şekillendirmeye çalışırlar.. Böyle insanlar kadın olsun erkek olsun bana tehlikeli gelir..

Küfür olayına hiç girmeyeceğim..

Sevmek böyle bir şey değil.

Eğer değişselerdi, kadınlar boşanıp çoçuklarıyla baba evine dönmezdi. :)

Oldu olacak gerdeğe de aileler ile girin.

Asla degışmez.Eniştem de böyleydı.Su an daha beter inan.

Sevgiliyken gozune batan en ufak bir şey varsa bu aslında insanı tanımak için birer ip ucudur ama biz bunları onemsemeyip görmezden geliyoruz çünkü görmek istemeyiz ama evlenince anlıyorsun bu aslında kendini belli etmişte ben anlamamışim o yüzden Aklında kalbinde seni huzursuz eden birşey varsa sakın evlenme

Doğru cok haklısınız evet ayrılınca hop diğer kıza

Siz akıllisiniz .
Bekar bir kiz bu kadar analiz yapip buralara kadar da danisiyorsa mantikli hareket ediyordur.
Nisanliyken sevgiliysen ennnn kibar halleridir o kufurler.
Onun bi de evlenmis ve sizi garantilemis halini dusunun.

Aman diyim.
Boyle toksik kisileri cok cok arastirin.
Ozelliklerini ogrendikce aklinizdaki hersey netlesecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…