Sevgilisizlik

rainyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2018
5.886
3.400
Hastayım o yuzden canim sıkkın. Yani birine karşı birseyler hissetmek istiyorum ama kimse yok. Kimsede hoşlanmıyor benden gerçek hayattan flortum bile olmadı. Neden boyle sizce surekli aklıma takiliyor bu konu. Bu arada kendimi de guzel bulmuyorum artik ?

Hastayım o yuzden canim sıkkın. Yani birine karşı birseyler hissetmek istiyorum ama kimse yok. Kimsede hoşlanmıyor benden gerçek hayattan flortum bile olmadı. Neden boyle sizce surekli aklıma takiliyor bu konu. Bu arada kendimi de guzel bulmuyorum artik ?
Tedavi olmadığın sürece bu takıntından kurtulamayacaksın

Kız böyle ezik görme kendine. Kadın her haliyle güzeldir ayrıca 😅

Günlük hafıza kaybı yaşıyorsun aksi halde aynı şeyleri kelimesi kelimesine yıllarca yazıyor olmanı anlamıyorum.
'' Kendimi güzel bulmuyorum. ''
'' Sizce neden yalnızım? ''
'' Ne yapmam gerekiyor? ''
'' Kimse benimle konuşmak istemiyor.''
'' Kimse beni sevmiyor. ''
'' Flörtüm bile yok ''
Kabullenmek nedir onu da bilmiyorsun.

Standartları var ama. Zengin olsun, zeki olsun, yakışıklı olsun olsun da olsun diye sıralıyordu geçenlerde 🫠
O adamları çakozlamak için kendine bakıyor kızlar, etkinlik kovalıyor, onların ortamına girmek için okul, kurs, iş ortamı vs orada olmak lazım tutunmak lazım. Yoksa görmezler bile seni. Evden çıkmadan nasıl gelecek zengin yakışıklı koca?

Muhtemelen güzel değilsin zaten.
Keşke sorun sadece dış görünüşü olsa. Yanındaki insanları depresyona sokacak kadar negatif, vasıfsız, stresli, olumsuz biri. Bunu biz görmeden buradan biliyoruz gerçekte düşünemiyorum bile. Ruhum daralıyor kızın konusunu görünce :KK53: İntihar etmek isteyen biri evlenir ancak onunla.

Keşke sorun sadece dış görünüşü olsa. Yanındaki insanları depresyona sokacak kadar negatif, vasıfsız, stresli, olumsuz biri. Bunu biz görmeden buradan biliyoruz gerçekte düşünemiyorum bile. Ruhum daralıyor kızın konusunu görünce :KK53: İntihar etmek isteyen biri evlenir ancak onunla.
Okuma konumu madem vasıfsız sensin

Ne alakası var acaba? Ben öyle bir şey mi dedim
Evet konusunu açtın. Beğenmedimlere istediğin kadar boğabilirsin rainy. Paylaşımlarını silemiyorsun git bi oku yazdıklarını inan sen bile kendinden soğur uzaklaşırsın. Acı gerçeği kabullenip kendine çeki düzen vermekte bi seçenek.

Son düzenleme:
X