Sevgilisiyle ayrı ülkelerde olanlarrr... Gelin dertleşelim

ben var ya ölüyorum ölüyorum bi de baya kıskanç ve meraklı onlunca o kadar zor ki anlatamam.. gözünü korkutmuş gibi olmayım ama zor baya daha 1 ay olmasına rağmen ben böyleyim yani

Iste burda erkege de baya bi buyuk gorev dusuyo
bu sure icinde sevgilisini cok merakta birakmayacak vakit buldukca mesaj atacak haber verecek.

niye ayrı ülkelerden sevgili seçersiniz anlamış değilim.. hayır ne gerek var yani... buna sadece bile bile lades denir :)

cnm belk sevgili olduktan seneler sonra gitme durumu oluyordur yurtdışına. ki bence bu çok acı. her anı başkalarıyla paylaşacak allah sabır versin kızlar.

niye ayrı ülkelerden sevgili seçersiniz anlamış değilim.. hayır ne gerek var yani... buna sadece bile bile lades denir :)

cnm belki sevgili olduktan seneler sonra yurtdışına gitme durumu olmuştur.
bence de çok zor. her anı başkalarıyla paylaşacak. Ama insanın sabrı güçlenir gerçekten. Allah kavuştursun kızlar.

cnm belki sevgili olduktan seneler sonra yurtdışına gitme durumu olmuştur.
bence de çok zor. her anı başkalarıyla paylaşacak. Ama insanın sabrı güçlenir gerçekten. Allah kavuştursun kızlar.

saol canim:)) iste en can alici noktadan yakaladin
Her anini baskalariyla paylasmasi.. Senin disarda kalmann..
Ama az once dedigim gibi burda sevgiliye de buyuk is dusuyo sende bu duyguyu minimuma indirmesi gerekiyo
seninle cok ilgilenmesi cok aramasi gerekiyo , senin onun hayatinin bi parcasi oldugunu ve asla disinda kalmadigini sana hissettirdikten sonra
gerisi daha kolay..
Ve biz bunu basardik cok sukur ki 5. yilimiza giriyoruz
Ama dedigin gibi insan sabretmeyi ögreniyor. Zor bir sinav insallah herkes bu sinavi guzel bir mukafatla atlatir

biz şu ana kadar hiç sorun yaşamadık çok şükür.(aman olmasında zaten) ben telefonda sorun çözemem çünkü.
zor oluyo yani. bide biz lisedede üni de de aynı okuldaydık. sürekli beraber olduğumuz için birden gidince çok büyük boşluk oldu.
5 saat fark var arada. gün içinde whatsappdan , tango dan konuşuyoruz.
zor yaa çok özlüyo insan.

Aman nazar degmesin masallah canim
ama bu mesafelerin de insanin askina kattigi bi güç oluyor degil mi :)

Iste burda erkege de baya bi buyuk gorev dusuyo
bu sure icinde sevgilisini cok merakta birakmayacak vakit buldukca mesaj atacak haber verecek.
elinden geldiğince oda haber veriyo canım ama tabi bazen ufakta olsa tartışmalar çıkıyo bu konuda yapacak bişey yok katlancaz

elinden geldiğince oda haber veriyo canım ama tabi bazen ufakta olsa tartışmalar çıkıyo bu konuda yapacak bişey yok katlancaz

Tartismasiz çift olur mu, bunlar isin tuzu biberid olay buyumuyosa tatli tatli barisiliyosa sorun yok
Allah mutlulugunuzu daim etsin canim:)

Tartismasiz çift olur mu, bunlar isin tuzu biberid olay buyumuyosa tatli tatli barisiliyosa sorun yok
Allah mutlulugunuzu daim etsin canim:)
valla canım bugüne kadar hep 1 saat bile sürmeden çözülüyodu ama bugün ilk defa bi kaç saat sürdü nazara geldik heralde ha bi de AMİİİİN Allah herkesin mutluluğunu daim etsin İNŞALLAH

valla canım bugüne kadar hep 1 saat bile sürmeden çözülüyodu ama bugün ilk defa bi kaç saat sürdü nazara geldik heralde ha bi de AMİİİİN Allah herkesin mutluluğunu daim etsin İNŞALLAH

ohoo bizim bazen günler sürüyodu sizinki çook iyimis canim yaa
ama artik zaman geçtikçe ikimizde dayanamaz olduk öyle uzun süren tartismalara, bizimkide ayni gün içinde mutlaka çözülüyo :))

çok seviyorum yaa hiçç kiyamiyorum, yazisirken tartismalar uzayabiliyo , ama sesini duyunca hersey unutuluyo

hani Can yücel deis ya : "sen orda bir canim dersin, benim kalbim kaburgalarimdan tasacak olur burda"
iste aynen öyle oluyoo.. oof çok özledim çokk

al işte aynı durum bende de var ona o kadar sinirleniyorum ki elime geçse sinirden bir kaşık suda boğarım ama sonra o an arıyo öyle bi aşkım bitanem deyişi var ki allahım ya yok böyle bişey eriyip bitiyorum resmen hem tatlım üzülme ya bunlar da geçer birlikte yanyana güzel günleriniz olacak onları düşün bozmamaya çalış moralini biz daha çoook yeniyiz ama bende özledim ciddi ciddi. duymasın da

ahh biz kizlarrr hemen de eriyiveririzz

yanyana gPuzel günleriniz olacak diyosun ya iste ben bunu okurken bile heyecanlaniyorum
cunku 6 gundur gorusemiyoruz baya bi ozledim o da var
ama tesellim bu senenin son olmasi seneye insallah hep yanyana olucazz biz turkiyeye yerlesiyoruz
cicegi burnunda cifte kumrular siziii

ayy çok sevindim senin adına yaa hadi bakalım inşallah hayırlısıyla yerleşin bekliyoruz bizimki ne yazık ki daha temelli gelemez türkiyeye aralıkta gelmeyi düşünüyo çünkü ocakta askere gidecek 6 ay askerlik var sonra tekrar haziran sonu veya temmuzda gelir

mesaj gitmedi sandim asagida bidaha yazdim yaa d

Son düzenleme:

sagol canim benimm beni de umutsuzluga kapildigimda toparlayan sey bu.. cok az kaldi diyorum kendime oyle motive ediyorumm..
simdi baska arkadaslariyla birlikte ama bende orda olucam diyorum,
Asker yolu mu bekliiceksin canim o da cok zor yaa, daha cok merak edersin
insallah seni surekli merakta birakicak bir yer cikmaz canimm.. gerci kaldi mi oyle bir yer bilmiyorum:26:

ama sonucta vatani gorev, en buyuk asker bizim asker

tatlım yurt dışında yapacak ya valla nasıl askerlik anlamadım ben akşamları serbest oluyolarmış onu da ilk defa duydum çaktırma pek cahil çıktım

tatlım yurt dışında yapacak ya valla nasıl askerlik anlamadım ben akşamları serbest oluyolarmış onu da ilk defa duydum çaktırma pek cahil çıktım

heee valla Fransa da 1 günlük askerlik yapildigini duymustumda bunu bende hic duymamistim d

Noldu canim araniz neden bozuk? Onu bu kadar özlerken ne oldu ki bu kadar?

çünkü camda görüşmek istemiyor
çünkü telde iki dk dan cxok görüşmek istemiyorum ki fatura benden gidiyor uygun tarifem var
mailden bir kac mail atıyor günlük o kadar..
bende sorunlar yaşıyoruz diyorum uzaklık biribirmizi görelim camda sesimizi duyalım ki sıkılaşsın aramızdaki baglar
zten uzaktayız böyle destek olalım dahil olalım hayatlarımıza falan diyorum
yok istemiyormuş falan filan
her sabah üzüyor beni aksam mutlu ediyor aksam mutsuz isem sabah sesini duymak mutlu ediyor(DU)
artık bundan da yoruldum sıkıldım
sıradan bir maille mi olucam hayatında bana deger vermiyor
verse böyle yapmaz
artık kaldıramıyorum ama kıyamıyorum da cekip gitmeye
yine aramadı sormadı hep beni suclu görüyor
ne aradı ne sordu ne de yazdı...
ben degerli degilim bu durumda bitti demek istiyoırum ama yapamıyorum
yapamadıkca bunun adı ilişkimi bitmiş bişeymi belli olmadıkca ben mahvoluyorum dersime konsantre olamıyorum gidiyor elimden herşeyim...

ŞAKA mısın sen???
bir de gülüyorsun...
biz de isterdik dimi aynı şehirde olmayı????
şartlar buysa bunu yapmalısın şöyle demeliydin kızlar ne mutlu size mesafelere bile gögüs geriyorsunuz herkes yapamaz.
evet bunu herkes yapamaz bence sen de yapamazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…