sevgilinizin/eşinizin tlfnunu kurcalar mısınz?

bilmem_ki

varlığımsın :)
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
133
0
mrb arkadaşlar
sevgilimin facebook msn ..vb şifrelerini bilirim bazen de girerim ama bişey yazmam sadece facebooktakı fotoları merak ederım ona ne yorum yazmışlar felan ama onun adına hiç bişey yazmam da yapmam da . gecenlerde şifresını değiştrmiş bnde şakasına facebookumuza giremıyorum dedim :)şifresını değiştrdiğini söledi. ben "demek ki saklama zamanı gelmiş " deyınce bendn bişey saklamadıgını ama bu tlfn, msn vb karıştırılmasından hoşlanmadıgını söyledi. Aslında bende bi başkasının karıştrmasını istemem ama o bi başksı değil ki
peki sizlerin bu konudakı fikirleri neler sz karıştırır mısınız ?

özeldir zaten onlar, hani iyi bile karıstırıyormussun sımdıye kdr, öle düşün, normalde kurcıuklanmaz zaten hıc bısey olmasa da özeldır,

senın facebokun olsa eskı sevgılın gelıp naber demez mı ya da bırı ekledıgınde eşın sormaz mı

mısal benım facebokuma eskıler de gelır okul arkadaslarım da gelır ama hepsını ayrı ayrı acıklamak cok zor hele kadın kısmının bu ısı daha zor dedıgı m gıbı ıyı bıle kurcalamıssın bu zamana kadar sengözlerimebaksanab

Ben kurcalarım valla kurcalamayada devam ediyorum kaydirigubbakcemile2 facebook hesabını karıstırmayı bırak üyeliğini iptal ettiririm ne işi var sahipli erkeğin orda klava: çok mu kıskanç oldum ben yakaydirigubbakcemile3

hehe az buçuk hayat çım, accuk kıskanç gibisin..
ama merak etme insan ilişkideyken böyle oluyor. yani ben de sürekli googleden takip ederim sevdiklerimi araştırrım ne sitelerine giriyor ne işler çeviriyor günbegün takip ederim, evde olsa rahat bırakır mıydım sanmıyorum, hani dışarıdan davulun sesi hoş geliyor da birlikte yaaşasam biriyle eşim meşim affetmezdim kapatırdım bile interneti kökünden nıhahaha :1ninca:

bazen evet bazen hayır.karıştırınca sıçluluk duygusuna giriyorum üzülüyorum,karıştırmayınca merak ediyorum.ama bu aralar neredeyse 1 senedir kurcalamıyorum....

oh iyi yapmışşın valla bende üyeliklerini iptal ettim:dance:
bnde kıskancım galibahihoyyyt

telefonunu da kurcalarım,o da benimkını kurcalar,bişe bulacağımızdan değil de kıskanıosun işte genedemirmirmirmir

kurcalamam özelidir, ben cok guveniyorum bu guvensizlik işaretidir laflarıyla polyannacılık oynamam ben kaydirigubbakcemile
kurcalarım ama ruhu duymaz
erkek milletine asla güvenmiyorum :1closedeyes:

ilişkimiz 5. yılına giricek ve ilk 1 2 sene kurcaldık karşılıklı :) ama şimdii hiiiç aklımıza bile gelmiyorr ee güven oturdu sağlam temeller atıldıı artıkk oy oy oy seviyorum ben erkekimi :)

Öyle de bir karistiririm ki, altindan girer üstünden cikarim
Bunu gözü önünde de yaparim gizli de,hic cekinmem..sengözlerimebaksanab
Niyetim bir acigini mi yakalamak? Hayir..:1no2:
Ya da en azindan ben ona öyle hissettiriyorum..sırnaşık şey

ilişkimiz 5. yılına giricek ve ilk 1 2 sene kurcaldık karşılıklı :) ama şimdii hiiiç aklımıza bile gelmiyorr ee güven oturdu sağlam temeller atıldıı artıkk oy oy oy seviyorum ben erkekimi :)

hımm, benım de 5 yıllık ılıskımde ılk yıllar kurcalardık sonra kurcalamadık guvenden,
sonra 5. yılda kurcalayayım dedım kı ızın vermedı cok kızmıstım buna, sonradan ögrendım kı en yakın kız arkadasımızla cıkıp dolasıyorlarmıss ... neyse ayrıldık zaten o olaylar sonrası..
:1ninca:

valla bu konuda ben şüphelenirsem kötü olur.
erkek arkadaşımla da bu facebook şifresi yüzünden bi tartışma yaşamıştık.
sonrasında o geri adım attı ve şifresini verdi.
facebook şifresini biliyorum., sonsuz güvenim var ama elimde bulunuyo.
çok nadir girerim ama kontrol değil, öylesine bi bakarım. bir şey yakalamıcağımı bilirim.
cep telefonuda benim olduğum ortamda hiç cebinde durmaz zaten,
yani elimin altındadır ama özel olarak karıştırmam.
bilirim ordada bir şey yok.
bence sizin yaptığınız normalmiş. yani girip bakarsın ne var ne yok.
illa özel hayatıma karıştırmam demesi rahatsız edici erkek arkadaşınızın.

ben de kurcalarım o da gocunmaz, tek bi kız tel'i bile yoktur ayrıca. o da bnmkini kurcalayabilir.hihoyyyt sonuçta 5 yıl olmuş artık bu gibi şeylerin aramızda lafı bile olmaz. şakkıdı aşkımın facebook u var ama arama sonuçlarında çıkmaya kapalı tek arkadaşı ben gözüküyorum. :sm_cool: o arada benim facebookuma çok kızar kıskanır vs ama büyük problem olmaz kıskanmasını seviorummmm :teytey:

ben de karistirmistim ve karistirdigimi anladiginda cok kiskandi... kardesinin benim hakkimdaki fikirlerini okuyup üzülmüstüm vs.vs herneyse uzun mesele... o karistirmamdan sonra pek ortada birakmaz oldu, yoksa her zaman ortaliklarda birakirdi... sanirim güvenilmedigini hissedince böyle bi tepki aldi... hissettirmeden, caktirmadan yapmak lazimmis bu isleri....

karistirdigimi anladiginda kiskandi mi demisim yuh bana beeeeeeee
kizdi kizdi ne kiskanmasi.... acccayip kizdi :)))

hayır kurcalamam...
gerek duymam...eğer isterse o kurcalayabilir ama o da öyle şeyler yapmaz..biz birbirimize güveniyoruz...ikili ilişkilerde güven bence çok önemli...

Valla caanim!cep telefonunu her zaman kurcalarim:)ama gizli değil,onun yaninda da bakarim.kiskanclik ya da ne bileyim gizlisi saklisi var mi diye değil,,öööle işte!merak.amma.....ben telefonumun kurcalanmasindan hiiiiç hoşlanmam!benim de gizlim saklim olduğuna değil ama sinirlenirim yani.sevgili eşim de zaten ellemez tlf numu.haksizlik evet ama eyle işte!

slm.bende kurcalamam.ama telefonu hep ortadadır.asla saklamaz.ama yapacak olan her şekilde hiç hissettirmeden de yapar.buna engel olunabileceğini sanmıyorum.o yüzden üstlerine düşmemek lazım bence:1closedeyes:

Hangi kadin kurcalamazki???:1closedeyes:

Bunun güvenle alakasi yok, tabiki güveniyoruz canimmm:jeyyar: ama ne demisler sen yinede essegini saglama al..mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…