sevgilinizin/eşinizin tlfnunu kurcalar mısınz?

valla bana yapılsa bişiler aradığınıübana güvenmediğini düşünürüm açıkçası.hem yapacak olan erkek ismiylede kaydeder noyu ya da ne biliiim siler msj falan varsa.kontrol ama nereye kadar:nazar:

bekarken ben kurcalardım,evlendik o kurcalıyor... ''ne yapıyorsun'' diyorum cvp: ''msj hafızanı çok dolmuş ta temizliyorum '' diyor :)

ben olsam karıştırırdım güvensizlikten değil tabiii meraktan daaa...
adamın ne facebooku var ne msni var ne internetle bi alakası vaar
cep telefonuna da baktım hiç sürükleyici bişi yoktu vallasırnaşık şey
valla kendisi evdeki kediden bile kıskanıyoken facebookumu kavga kıyamet kapattırmışken ben de karıştıriyim yani dimihihoyyyt

bundan 7 ay önce falan.
Msne şifreleimizi birbirimize vermiştik.
Bende onunkine girdim. ve her fırsattada gizli gizli girerdim:mymeka:
Baktım hep abuks abuk mailler gelmiş.
alllaaaah kudurdum cileden cıktım. Aradım onu.
Msnene gelen abuk sabuk mailler ney dedim. Ne bicim msne bu dedim:mymeka:
Bana gelse sen naparsın dedim.:kızgın: (içine girip okumamış bile silmişti. bu bile benim öfkeme hakim olamadı:kızgın:)

Bundan öncede bi zıkkım siteye üye oldugunu gördüm. Ordanda sildirmiştim üyeliğini
Bende üye olurum sildirmezsende demiştim:smiley-cool:

Baktı benim öfke dinmiyo_Oda pek girmiyo internete.
Bana yeni msne al eskiyide kapat yada şifresini değiştir dedi.
zafer benim:nazar:
anında yaptımmmm. Hala o aldıgımı kullanıyo....

Telini 1 yada 2 aydır karıştırıyorum oda o varken yapıyorum. Bakım hele kırdın ceviz varmı? diye.
Ondan önceki zamalarda bir kaç kez gizli karıştırım dedim. Hatta elime bile aldım teli.
Kendimi hırsız gibi hissettim.
Çünkü hayatta hiç yapmadıgım şey. Alışık olmadıgım bir durumdu.

Kurcalarım...

Ben onun telefonunu oda benim telefonumu kurcalar...

Bi kere bi resim vardı bana göstermeden silmişti...

3 gün surat yapmıştım... Ne idi o resim hala öğrenemedim...

Kurcalamazdım...
Daha önce o bak falan diye çok verdi ama telefon kurcalamaktan zaten pek hoşlanmam ben...
Ama en son buluşmamızda baktım biraz :nazar:
Napalım hoşlanmasakta arada bi bakmak iyi olur :ecrin_bebek:

hımm, benım de 5 yıllık ılıskımde ılk yıllar kurcalardık sonra kurcalamadık guvenden,
sonra 5. yılda kurcalayayım dedım kı ızın vermedı cok kızmıstım buna, sonradan ögrendım kı en yakın kız arkadasımızla cıkıp dolasıyorlarmıss ... neyse ayrıldık zaten o olaylar sonrası..
:1ninca:

kötü bi tecrübe olmuş tatlımm​

walla ben baştan alıştırdım kontrole. aşırı kıskancımdır ben ve herşeyini takip ederim. oda bişey demez. aslında serttir çok sinirlidir ama her nasılsa benim bu takibime tepki vermio. bende abartmadan ve çaktırmadan kontrolu yapıorum...hiçte bişey diyemez. erkek milleti kontrolu elde tutmak lazım dimi.....:lepi:

walla ben baştan alıştırdım kontrole. aşırı kıskancımdır ben ve herşeyini takip ederim. oda bişey demez. aslında serttir çok sinirlidir ama her nasılsa benim bu takibime tepki vermio. bende abartmadan ve çaktırmadan kontrolu yapıorum...hiçte bişey diyemez. erkek milleti kontrolu elde tutmak lazım dimi.....:lepi:

aynı durum bizz de de mevcut....çaktırmadan kontol Çok üzgünüm çoook

bendee bakarımmm hissetmez bile
güvensizlikten deel tabii tedbirr yılanın başını küçükken ezmek lasımm varsaa bir durumm kii sanmamm yaparız açık oturummm

bnde arda kurcalrım ama o pek kurcalamz benm tel vs. ama ben kurcalrım ne yaln soleyım :)

X