Sevgilinizden hastalık kapsaydınız tepkiniz ne olurdu

semadds

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2022
8
1
26
Sevgilinizden hastalık kaptınız ama öncesinde hareketli bir cinsel hayatı olduğunu biliyorsunuz. Sonrasında siz de cinsel yolla bulaşan hastalığa yakalanıyorsunuz tepkiniz ne olurdu. O da taşıyıcı olduğunu bilmiyor ?

Durumu kendisine anlatır. Postayı koyar esenlikler dilerdim. Sonra kendi sağlığım için gerekli tedavi için didinirdim. İnşallah iyilesebilecek bi hastalıktır.

Önceki konunuza da yazdık. Hala söylememişsiniz. Muhtemelen sizin başka biriyle olduğunuzu ve ona bulaştırdığınızı iddia edeceğinden korkuyorsunuz. Bunu söyleyebilecek bir insanla neden berabersiniz?

Önceki konunuza da yazdık. Hala söylememişsiniz. Muhtemelen sizin başka biriyle olduğunuzu ve ona bulaştırdığınızı iddia edeceğinden korkuyorsunuz. Bunu söyleyebilecek bir insanla neden berabersiniz?
Hadi ya
İyide bu durumda ayrılmaz devam ederse kadın tedavi olsa erkekten tekrar tekrar bulaş olur.. yanlış mı düşünüyorum. İkisinin de tedavibolmasi ve ayrı olmaları gerek. Ay korkunç.

Hadi ya
İyide bu durumda ayrılmaz devam ederse kadın tedavi olsa erkekten tekrar tekrar bulaş olur.. yanlış mı düşünüyorum. İkisinin de tedavibolmasi ve ayrı olmaları gerek. Ay korkunç.
İşte anlatamıyoruz konu sahibesine. Hala sevgili böyle bir insanla.

İşte anlatamıyoruz konu sahibesine. Hala sevgili böyle bir insanla.
Kısa zaman sonra ben napmisim diye ordan oraya atar kendini. Herkeste akıl fikir var siz uyarmissiniz fazlasıyla anlamıyorsa önerileri yapmıyorsa kendi canı kendi hayatı. Kendisine uzulmeyene sizde üzülmeyin

Açıkça söylemiyor musunuz. ? Sizin bu adamdan önce cinsel hayatınız var mıydı? Sen mi bulaştırdın diyecek? Tedavi görse ya kendinizi düşünmüyorsunuz ilerde bulaştıracak hemcinslerinizi düşünün bu bir amme hizmeti valla dalga geçmiyorum açık açık böyle düşünüyorum

Durumu kendisine anlatır. Postayı koyar esenlikler dilerdim. Sonra kendi sağlığım için gerekli tedavi için didinirdim. İnşallah iyilesebilecek bi hastalıktır.
Hemen posta koymasın, tedavi masraflarını bi üstlensin ondan sonra hadi yallah desin bence. Sonuçta en ufak gıda takviyesi fiyatı bile uçtu. Sebep olduğu durumun sorumlusu olarak elini taşın altına koyacak beyefendi. Yok öyle hiçbir şey olmamış gibi göndermek.

Evet çok mantıklı ama daha hastalık kaptım onuda senden kaptım diyemeyen biri çıkar bakalim tedavi masrafını asla demez. Hatta gider kredi çeker oğlanı da bu tedavi ettirir.

Neymiş hareketli cinsel hayati olan biriyle birlikte olmamak gerekiyormuş
Aklıma hep yeni reşit olmuş bekar kızlar geliyo böyle hastalık konularında. Hoş bu kızımız da genç ve bekar ama.. gebe kalma korkusuyla konu açıyorlar sürekli bilmiyorlar ki bebekten daha tehlikeli durumlar var.

Özgür yaşarsın da cinselliğin özgürlüğü yok işte

Evet çok mantıklı ama daha hastalık kaptım onuda senden kaptım diyemeyen biri çıkar bakalim tedavi masrafını asla demez. Hatta gider kredi çeker oğlanı da bu tedavi ettirir.
Sizde haklısınız, o izlenimi sağladı bendede.. Ee herkese vermiş Rabbim aklı, kullanmak lazım sadece..

Sizde haklısınız, o izlenimi sağladı bendede.. Ee herkese vermiş Rabbim aklı, kullanmak lazım sadece..
Önceki konulara göz attım da. Bi kez daha siğil olmuş konu sahibesi erkeğe bi sey demeden doktora gitmiş ilac kullanmış geçirmiş sonra ilişkiye devam edince yeniden nuksetmis
Rabbım çoluğu çocuğu olanlara yardım etsin korusun kollasin.

Geçen diğer konunuza denk geldim de hala beni aldatmış olabilir mi diye takılmıştınız ordan anlamıştım sizden de bir cacık olmayacağınızı belli ki hala ayrılmamış yazık..

Aynı durum benimde başıma geldi adam taşıyıcı olduğunu bilmiyor

korunmak insanın Kendi sorumluluğu ama korunma olsa da geçen hastalık var. beb ayrılırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…