sevgilimle tartıştım.çok üzgünüm :(

canımcım aranızın iyi olmasına çok sevindim.ya zaten iki gönül birbirine sapasağlam bağlıysa ne olursa olsun ortak nokta bulunuyo.haksız olan taraf kendıne çeki düzen vermeyi biliyo.nitekım öyle de olmuş...

canim madem oyle, birazcik bog bakalim sevgilini. hr dakika ara ama herrrrrrrrrrr dakika. gece gunduz, isi varken yokken. onemli isi bile varken dersteyken okuldayken isteyken. hesap sor, napiyorsun nerdesin, kim var yaninda vs vs. ama o kadar sik bogaz et ki illahlah dedirt. sana yaptigini anlar belki. ama bak sen bana yapiyordun vs deme. dogalmis sanki kendini engelleyemiyormussun gibi yap.

biran once kendini cek ama bir sey diyeyim sizin sonunuz yok, bir gun bitince gulumseyerek bu dediklerimi hatirlayacaksin.

barışmanıza çok üzüldüm
böyle bir adamı daha senden sana gelen mesajları ona bildirmeni istediğinde terk etmeliydin.
daha çok göz yaşı dökersin
bence kurtul böyle birinden
birkaç zaman üzülür sonra rahat edersin
kim bilir daha nasıl iyi insanlarla tanışacaksın...
kendine güven!!

bence onu inandırmanı gerektirecek bir durum yok.
ilk olarak o sana inanmalı. sen elinden geleni yapıyosun. arkadaşlarına mesaj atarken ondan izin almanı istemesi bana çok saçma geldi. hayatına o yön veriyor. tamam bazı şeylerine karışması normal, nereye gittiğin, kimlerle arkadaşlık yaptığın ... seni merak etmesi,haber vermeni istemesine de tamam ama mesaj atarken bile ona haber vermeni istemesi son derece anormal bi davranış. bence o sana değil kendine güvenmiyor. ilk önce kendine sonra da sana güvenmeyi öğrenmeli. kıskançlık değil bu ...

sen ne yaptın güzelim ya!!!!
gerçekten merak ettiğim için soruyorum
afedersin tuvalete giderken de mesaj atıyormusun?
ama sen bunları kabul etmiş ve gayet normal bişeymiş gibi anlatıyorsun.
sevgilinin istekleri normal değil
ayrıca senin bunları kabul etmen hiç normal değil.
madem bizimle paylaştın bunları
fikir alabilmek için
al sana fikir
çok yanlış yapmışsın.

canım sanırım düzelmişsiniz ama ben yine de bişeyler yazmak istiyorum izin verirsen.
erkek arkadşının ciddi bir güven sorunu ya da ciddi paranoyaları var :S nereye gideceğini haber vermeni anlarım da kime ne zaman ne mesajı atacağını rapor etmeni anlamamı bekleme :S seni bu kadar sıkan ve üzerinde bu kadar hakimiyet kuran biriyle ne kadar mutlu olabiliyorsun bilemiyorum, çünkü biz bu kadaını haketmiyoruz diye düşünüyorum :S sen bir bireysin ve senin hayatın sadece ondan ibaret değil, bir ailen,bir sosyal çevren,bir okul hayatın ya da iş hayatın vs. olacak, onun tanımadığı bireyler olacak çevrende. bunların soy kütüklerini isteyecekse yandın yani :S ipleri bu kadar onun eline verme, seni kaybetmekten korksun, sana bunlar için kızacaksa, böyle dandirik şeylerden sana güvenmeyecekse ileride çok daha büyük problemler yaşarsınız.

:uhm: daha evli bile degilsiniz ve simdiden böyle yapiyosa ilerde artik neler yapar...
kusura bakma ama öyle yanii..
Ben senin yerinde olsam.. madem o senden bunlari bekliyo.. sende aynisini yap..

aynı benim yaşadığım eski ilişkim. bi arkadaşım sormuş tuvalete giderkende haber veriyomusun diye, inanın gün gelecek onu bile yapacak bu arkadaşı çünkü kendimden biliyorum. arıyordu açamıyodum yada mesajına geç cvp veriyodum. sonra bi güzel köpürüyodu. açmadın cevap vermedin diye. bende artık böle çemkirmesin diye onu bile haber veriyordum. bende salakmışım eskiden:) ama neyse bunlarda bi tecrube ve artık kendi varlığımın farkına vardım. hiç kimsenin hakkı yok bana karışmaya yada beni azarlamaya. annem babam bile karışmazken bana elalemin oğlunun ne haddine artık diyorum. he istedikleri mantıklı olsaydı zaten yapardım ve zaten devam ederdik. şükürler olsun ki çoktan bitti ve şükürler olsun ki bende kendime geldim. Rabbim bana çok daha iyisini hediye etti, şükürler olsun. hem mantıklı, hem anlayışlı. bazen dönüp baktığımda harbi salakmışım diyorum:)

konu eskidi diye yazan olmaz sanıyodum ama baya yorum olmuş...
biliyorum her dediğiniz doğru...
tek tek teşekkr ediyorum yorumlarınz için.....
ayrılsaydın diyosunuz ama onuda yapamıyorum işte...sadece davranışlarını degiştirmeye çalışıyorum :S

evet cnm en başında yaptım yanlışı (
tüm bunları kabul ederek yanlış yaptım....şimdi iyi gidiyo.inş bozulmz aramz

normal bi ilişki değil ki..
onun bu yaptıklarını evlilik hayatına uyarlayıver bakalım.

ya arkadasim ilk defa boyle birsey duyuyorum kiz arkadasina mesaj aticaksin ve erkek arkadasindan izin alicaksin oylemi .farzetki evlendiniz ileride bu seni eve kapatir hatta odaya kilitler odadan odaya gecmen icinde ondan izin almani bekler valla.

konu, üye isteği üzerine mesaja kapatılmıştır...
sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…