Sevgilimle girdiğim saçma sapan diyalog

Şu yaptıklarınız "sen o adama/ kadına mı baktın/bakıyorsun vb" diyerek sokaklarda adli olay çıkartan insanları çağrıştırıyor.

Karşınızdaki insan, bu konuşmalardan sonra geleceği için oturup yeniden düşünür umarım.

O da sizinle aynı düşünce yapısındaysa: sizinle aynı sosyal çevreyi paylaşan insanların sağlığı ve huzuru için, beraber bir uzmandan yardım ve destek alırsınız umarım.

Siz deli misiniz ? Eski sevgilimle gidip beğendiğim mekana yeni sevgilimle de giderim amaç anı depreştirmek değil de beğendiğim şeyi paylaşmak yeni anılar yaratmak vs gerçekten çok sorunlusunuz ya 8 sene öncesinde siz kaldınız mı da o kalsın

Eşim sevgilileriyle keşfettiği heryere beni de götürdü. Helal sana koca reis diye iki patlatayım bari uykusunda

Şaka bir yana gördüğüm en saçma kavga sebebi desem. Konu sahibi evlilik arefesi stresi bol olur.

Bence sende 2 sene sonra offf bundan bile tartışma mi cikardim dersin. Hepimiz bazen sacmalayabiliyoruz da bu biraz fazla gibi.

Çok geç değil, hatanı gark etmişsin ne güzel. Benim eşim de çok iyi biridir ve ilişkimizin başlarında çok toksiklik yaptım, sonra tatlı tatlı pişmanlığımı dile getirip özür dileyip tekrarlamadım. İlk bir sene böyleydi, şimdi yıllardır kavga etmiyoruz, trip bile yok ses yükseltme hiçbir şey. Dünyanın sonu değil yani, medenice özürünü dile ki ilerde o da hata yapınca özür dilesin.

göz üstünde kaştan nasıl olay çıkartırım bak demişsiniz resmen. şaka gibi. benim yaşadığım şehirde kocamla hiç yürümemem lazım o zaman zamanında erkek arkadaşımla el ele gezdim ne hayaller kurduk vs tövbeler olsun ya . eşimde beni hiç bir yere çıkarmamalı zamanında sözlüsüyle gezmediği yer kalmamıştı biz en iyisi ülkeyi terk edelim kesin çözüm çünkü başka şehirden de arkadaşlarımız oldu neme lazım riske girmemek gerek

Canim niye geçmişi deşiyorsun? Anıları hatırlatıyorsun? Senin geçmişin yok mu? Durumu abartmışsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…