Sevgilimle az önce ayrıldık nasıl toparlanırım?

fatmanurkisisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
44
-2
5 aylık uzak mesafe ilişkimi az önce bitirdim. Ona hiç kimseye anlatmadığım kadar her şeyimi açtım travmalarım, hayatım, eski sevgililerim şeffaf oldum her şeyimle yalandan nefret ederim dürüst oldum. İlişkimiz kötü şeyler oldu güven kırıcı o bana defalarca kez yalan söylryip saygısızlık yaptı ben de kendimce intikam almak için iki kere hata yaptım. Son zamanlarda değişti gibi ama küçük konularda bile yalan söyleyebilen biri ve ben farkettim ona asla güvenemeyeceğim onu seviyorum, özlüyorum ondaki değişimi görüyorum ama yetmiyor çünkü yalanı hayatından komple çıkaracağını hiç sanmıyorum kendi de söyledi zaten belki azaltırım ama komple çıkaramam diye şimdi bana bir şey söylüyorsa iki gün sonra onu farklı anlatabiliyor. Çok yoruldum ya sürekli ayrıl barış bi ilişkiydi bana vereceğiniz önemli tavsiyelere ihtiyacım var. 😔

5 aycık zaman.
Millet çocuğuyla ayrılıyor.
Zaman...
Evet 5 aycık ama aileme anlatmadığım sırlarımı paylaştığım 5 ay elbette geçecek ama onunla evlenmek bile istedim, tek istediğim dürüst olabilmesiydi kendince son zamanlarda çabalasa da tamamen bitmeyeceğini anladım yalanlar çok dokunuyor bana taze olduğundan biraz zor geliyor işte yine de sağ olun..

5 aylık uzak mesafe ilişkimi az önce bitirdim. Ona hiç kimseye anlatmadığım kadar her şeyimi açtım travmalarım, hayatım, eski sevgililerim şeffaf oldum her şeyimle yalandan nefret ederim dürüst oldum. İlişkimiz kötü şeyler oldu güven kırıcı o bana defalarca kez yalan söylryip saygısızlık yaptı ben de kendimce intikam almak için iki kere hata yaptım. Son zamanlarda değişti gibi ama küçük konularda bile yalan söyleyebilen biri ve ben farkettim ona asla güvenemeyeceğim onu seviyorum, özlüyorum ondaki değişimi görüyorum ama yetmiyor çünkü yalanı hayatından komple çıkaracağını hiç sanmıyorum kendi de söyledi zaten belki azaltırım ama komple çıkaramam diye şimdi bana bir şey söylüyorsa iki gün sonra onu farklı anlatabiliyor. Çok yoruldum ya sürekli ayrıl barış bi ilişkiydi bana vereceğiniz önemli tavsiyelere ihtiyacım var. 😔
5 aylık ilişki üstelik uzak mesafe yoluna bak geç.

Ikıde bır mesaj atmayarak
Attıgı mesajlara aldanıp barısıp kendını kullanmayarak
Yok canım ne kullanılması, zaten bu kez Baska dıye dusunup de kendını kandırmayarak atlatabılırsın

Şimdi şunda hem fikir olalım kendisi bile tamamen bitmeyeceğini soyluyorsa bu herif hayatinin sonuna kadar yalanci kalacak ve boyle bi kisiyle saglikli bir iliski asla sürdüremezsiniz. Demek ki barismaniz soz konusu dahi olmamali.

O zaman her yerden engelleyin, eski fotograflari, yazismalari, her seyi silin.

Vee artik rahat rahat acinizi cekebilirsiniz. Surec tamamlandiginda da toksik bir iliskiden kurtulmus, ask hayati konusunda daha tecrubeli ve yeni asklara yelken acmaya hazir bir kadin olacaksiniz.

Ikıde bır mesaj atmayarak
Attıgı mesajlara aldanıp barısıp kendını kullanmayarak
Yok canım ne kullanılması, zaten bu kez Baska dıye dusunup de kendını kandırmayarak atlatabılırsın
Doğru söylüyorsunuz, bunların farkındayım iradem üzerine çalışmam lazım. Teşekkür ederim.

daha biraz önce ayrilmissin. agla, uzul, arkadaşlarınin basini sisir, siradaki sarki ondan bana fallari bak, biraz daha üzül, biraz daha arkadaslarini darla...
pesinden atla kovalayan mi var? önce bir hislerini yaşa. sonra zaten unutursun
Peşimden atla kovalayan yok ama 20 kez ilişki de ayrıl barış süreci oldu daha bi hafta önce yaşadım o süreci ağladım zaten az önce ama içimde şu an ağlamak ve bir şeyleri salma isteği yok normal bi salıştayım yani. Darlayacak arkadaşım yok bayadır görüşmüyoruz 🥲 yine de dediğini anladım teşekkür ederim. Biraz daha sakin yaşayacağım bu süreci tamamdır.

Peşimden atla kovalayan yok ama 20 kez ilişki de ayrıl barış süreci oldu daha bi hafta önce yaşadım o süreci ağladım zaten az önce ama içimde şu an ağlamak ve bir şeyleri salma isteği yok normal bi salıştayım yani. Darlayacak arkadaşım yok bayadır görüşmüyoruz 🥲 yine de dediğini anladım teşekkür ederim. Biraz daha sakin yaşayacağım bu süreci tamamdır.
o zaman yorumumu değiştiriyorum. 5 ayda uzak mesafede birkac sefer ya gördüğün ya görmediğin, bes ayda yirmi kere ayrildigin (haftada bire denk geliyor) biriyle yasadigin seye gercekten iliski mi diyorsun?
bir de her seyimi paylastim demissin. yirmi ayriligin icinde hangi ara guvendin?
senin guvenesin varmış. o olmasa ali olsa veysel olsa sen yine guvenir anlatirmissin

5 ay, uzak mesafe, ayrıl barış, ortada uğruna ölünecek bir ilişki yok. Başkasına da anlatırsınız her şeyinizi merak etmeyin, bu kadar dramatize etmeye gerek yok.
Geleceği olan bir ilişki değil, adam açık açık yalancıyım demiş, cicim ayları olması gereken sürede ayrıl barış ilişkiyi yalama yaptırmışsınız. Sağlıklı olan bu ilişkiden gerekli dersleri alıp önünüze bakmanız.
Siz iki güne barışırsınız bu kişi ile biz burda boşuna dil döktüğümüzle kalırız 🤷🏻‍♀️

Seni her hafta bir kere ağlatan erifle 5 ay....
Neden? Seviyorum deme. Nesini sevdin? Nasıl birşey yaşattı sana da sevdin?
Bilmiyorum şu kadınların aptal "ben bunu düzeltirim" düşüncesi geldi herhalde bi an. Her neyse karar aldım bitirdim sadece irademde de kesin olmalıyım geri dönmeme konusunda ne önerirsiniz?

5 ay, uzak mesafe, ayrıl barış, ortada uğruna ölünecek bir ilişki yok. Başkasına da anlatırsınız her şeyinizi merak etmeyin, bu kadar dramatize etmeye gerek yok.
Geleceği olan bir ilişki değil, adam açık açık yalancıyım demiş, cicim ayları olması gereken sürede ayrıl barış ilişkiyi yalama yaptırmışsınız. Sağlıklı olan bu ilişkiden gerekli dersleri alıp önünüze bakmanız.
Siz iki güne barışırsınız bu kişi ile biz burda boşuna dil döktüğümüzle kalırız 🤷🏻‍♀️
Allah korusun abla deme öyle ya umarım barışmam 🥲 işte ben de barışmamak için irademi kuvvetlendirmek istiyorum bu dönemde napmalıyım diye sordum biraz da soruyu.

X