ayrılık ve krizlerim..

13 ay oldu o kadar flört ilişkim oldu üstüne ama onu hala unutamadım hala seviyorum adam evlenecek ve ben acımın geçmesini istiyorum bekliyorum hala
Cokmu iyiydiniz neden ayrıldınız. Hiç mi size yanlış bir davranışı olmadı ,yada hicmi başka biri size değer veremeyecek düşünceniz nedir neden unutamiyorsunuz

İlişkinin en başında sürekli giderim deyip gittiğiniz ama sonrasında da geri döndüğünüz için bir ağırlığınız kalmamış ilişkide.

Böyle ayrıl barış ilişkilerde taraflarda kaybetmek korkusu kalmıyor ve saygı da yok oluyor. Çünkü biliyorlar ki, hangi taraf ayrılacağını söylese de yine geri gelecek barışacaklar. Sözünün bir ağırlığı yok. Bu durumda da saygı maygı kalmıyor. Birbirlerine hakaret de ediyorlar, küfür de ediyorlar çünkü zaten ayrılmayacaklar biliyorlar.

Çok yanlış davranmışsınız. Ayrılık lafı ağzınızdan ciddi şekilde çıktıysa ve de üstünde eyleme döküp gittiyseniz geri dönmeyecektiniz. Hiçbir ağırlığınız kalmamış. Yapacak bir şey de kalmamış. İkiniz de toksik bir ilişki sahibi olmuşsunuz.

X