Sevgilimin telefonunda çıplak kadın fotoğrafları gördüm

Direkt koşarak uzaklaşacak birini bir arttırıyorum sağlam ağzını burnu kirilacak biri dilerim biri yapar

Hayır gerçek insanların ona güvenerek attığı belki gizlice çektiği onu bilemezsiniz niye saklar şantaj yapmak için yaymak için yarın evlendiklerinde eşleriyle tehdit etmek için inşallah bunu yapamadan Allah onu bı şekilde birşey yaparda kendide o sakladığı şeylerde mezara gider en azından o kızlara ulaşır bunu anlatır şikayetçi olmalarını sağlardim yada ben telefonuma ekran resmi alır polise gider şikayetçi olurdum ona adinizida vermezler topluma bı katkiniz olurdu ne olursa olsun bu herifle sevgili kalacak kafada kalmazdim bende sorun yoksa

ya şimdi o tarz resim ve videolar atıyorsan karşı tarafın galerisine kaydedileceğini biliyorsun
adam bu görüntüleri gizlice çekmediyse, ona birileri gönderdiyse sırf galerisinde tutuyor diye suçlu olmuyor
o yüzden diyoruz zaten şu heriflere nude atmadan önce bin kere düşünün diye
atıyorsanız yüzünüz gözükmesin
bu resimleri atıp atıp sonra benim özelim diyemez kimse
çünkü internette her şey kaydolur, her şey. silinen şeyler bile kaydolur. çok riskli aslında

öte yandan senden 2 ay önce olan bişeymiş. rahatsız olduğunu adama dile getirip silmesini isteyebilirsin
konuşmaya gerek yok ben soğudum diyorsan da ayrıl gitsin sana adam mı yok

nisan 2023 olacaktı sanırm yanlış yazdınız :)
o an tepki vermeyip sonradan bir tepki vermeniz çok doğru bir hareket olmaz ama bence ayrılmalıydınız o görselleri görünce.

Koşarak uzaklaş.
Bu arada bir şey soracağım, kızlar neden cıplak fotoğraf vs atıyor ? Para mı istiyorlar? Nedir bunun sebebi ya anlamış değilim

Yahu chatlesmis konuşulmuş karşılıklı kızlar da fotoğraf video atmış. Adam niye sapık, tacizci oldu şimdi? Milletin karısı kızı yazan olmuş da ben mi yanlış anladım adam gizlice video çekmemiş ki

Hayır tabiki de eski bir durum olduğundan yargılasam mı yargılamasam mı arada kaldım. Ama bir sene boyunca bunu neden silmedin de daha yeni siliyorsun diye düşündüm.
Önce onları sil sonra ayrıl eskilerin özel görüntülerini biriktirmek ne nasıl bir karaktersizlik

Senden önce olan bir durumu neden bu kadar kafaya taktın? Bence soğumana veya ayrılmana gerek yok.Tek sıkıntısı onları ilişkiniz varken hala gizlemesiydi ama insan telefon temizlemeye çok üşeniyor ben de öyleyim.

Hanfendi siz şaka mısınız ajhsjsjsjs kişiler bilerek ve isteyerek nude atmış bunun nesi suç ? Eğer bunu başka platformlarda yayarsa veya tehdit ederse kendi yakın çevresine gösterirse SUÇTUR.

silmiş şimdi hepsini
silmemis baska yere yedeklemis.
ayrica kizin fotosu olsa neyse diyebilirdim . herkes sevgilisine nude gonderebilir kalmistir telefonda vs
bunlara okeyim.
ama bak ne diyorsun
kızların attığı nude videolarını gördüm bunları kaydetmiş ekran videosu olarak
bunlar niye ekran videosu biliyor musun? kiz tek gonderimlik olacak şekilde atmis onlari kaydetsin istemedigi icin. ama bu cakal tamamen sinsi sekilde ekran kaydedici baslatip öyle acmis resimleri.
bu benim nazarimda serefsizliktir. hala bu qdami guzelliyorsun iyi biri diyorsun. bu kadar mi safsin? igrenc ve guvenilmez biri

Şaka olan sizin erkek arkadaşınız ilişki sırasında gönderip gondermediklerinide Allah bilir .Saklamasinfan belli çok güvenilir temiz erkek size iyi forumlar şakayı ben değil bu sevgili yapar size yakında

Sizin görmeniz bu konuda bilginiz olmasida suç araştırın isterseniz kesin kazara görmüşsunuzdur madem ona atilmis ona özel nerden bilelim önüne gelene göstermediğini neyse ilerde sizle kavga ederse açar bilgisayarindan bakar bakar özlem giderir artık şakayı da o zaman görürsünüz siz .Savunup durmayın doğrusu siz görmeden ilişki bittikten sonra silmesi olurdu bakıp bakıp kendini tatmin etmesi değil .Cevap vermeyin lütfen şaka kabul edin yazdiklarimida .Çok aşık size mutluluklar

Bı sürü insan tacizci yazmış bı zahmet hepsine cevap verin tek ben değil ayrıca fikrimi söylerim suç işte sizin görmeniz bile

Onlyfans kızlarını nereden bulmuş? Sitelerden mi?

Ay hint kumaşı bulmuşsun kardeş, tut bırakma mazallah o cıbıl kızlardan biri kapar sen de bakarsın ardından. Eminim sen elalemin herifleri ile nudeleştiğinde de senden sadece soğumakla kalır, hiç bırakmaz seni ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…