Sevgilimin kizin takip istegini kabul etmesi

Kararsizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2018
107
49
Arkadaslar. Sevgilinizle araniz kotuyken tanimadigi bi kizin instagramdan takip istegini kabul etmesi nasil bir durum sizce? Kendi takip etmemis ama kendisi cok kiskanc herseye burnunu sokar ve benim hesabimada surekli karisir. Lutfen soyler misiniz sizce normal mi bu?

Size inat olsun diye ,tepkinizi ölçmek için de yapmış olabilir.aranızdaki buzları daha çabuk eritecek bir formül bulmuş.siz sinir küpüne dönüp hesap sormanızı,müdahale etmenizi bekliyor olabilir:KK11:

Size inat olsun diye ,tepkinizi ölçmek için de yapmış olabilir.aranızdaki buzları daha çabuk eritecek bir formül bulmuş.siz sinir küpüne dönüp hesap sormanızı,müdahale etmenizi bekliyor olabilir:KK11:
Onu dayanamadim aradim acmadi kardesi yanindaydi onu aradim mesgule atti bende ona ayrilik mesaji attim. Her biseyi kaldirabilirim belki ama baska kiz olayi hayir. Sadece buna sadece ben mi takiliyorum yoksa her kiz takilir mi merak ettim

Tanimadigina eminim ama o da olabilir belki o da atmistir
Ne kadar süredir berabersiniz? Davranışlarında değişiklik var mı kavganız haricinde ? Önemsiz bir takipçi kabulu de olabilir aman nolacak +1 görünür dedi belki de. Çaktırmayın bence bu kavga sürecinde çok zor biliyorum ama. Sonra güzellikle sorarsınız hatta beraber otururken aa bu kim dersiniz öylesine

Ne kadar süredir berabersiniz? Davranışlarında değişiklik var mı kavganız haricinde ? Önemsiz bir takipçi kabulu de olabilir aman nolacak +1 görünür dedi belki de. Çaktırmayın bence bu kavga sürecinde çok zor biliyorum ama. Sonra güzellikle sorarsınız hatta beraber otururken aa bu kim dersiniz öylesine
Takipci kasan biri degil ki ben onu uyardim madem bana o kadar karisiyorsun sende kabul etmiceksin dedim ve o sadece 3 saattir kavgali oldugumuz zamanda gerceklestirdi bunu. Kendisi cok kiskancsa o da dikkat edicekti ben zaten suan ondan ayrildim sadece bu size normal geliyor mu onu merak ettim

Bu arada 1.5 seneyi gecti

Arkadaslar. Sevgilinizle araniz kotuyken tanimadigi bi kizin instagramdan takip istegini kabul etmesi nasil bir durum sizce? Kendi takip etmemis ama kendisi cok kiskanc herseye burnunu sokar ve benim hesabimada surekli karisir. Lutfen soyler misiniz sizce normal mi bu?
Çünkü instagram böyle bir şey. İnsanlar sürekli ulaşabileceği ya da ulaşamayacağı kişileri takip edip duruyor. Bunu yaparken de ilişki yaşıyor olmalarıyla bir bağlantı kurmuyor beyinleri. Çünkü bu kültüre göre yaptığı çok normal kabul ediliyor.

Seninki en azindan niyeti belli takipci kasiyormus bunun oyle bi derdide yok niye yaptigi mechul

Valla beni de cafede görüp beğenmişti swarm dan adımı bulmuş instadan eklemişti öyle tanıştık:) bende çıldırdım bunun üstüne ayrıldık bence ayrılmayacaksan iyi bi konuş gözünü korkut benim gibi önünü alamazsın sonra

Valla beni de cafede görüp beğenmişti swarm dan adımı bulmuş instadan eklemişti öyle tanıştık:) bende çıldırdım bunun üstüne ayrıldık bence ayrılmayacaksan iyi bi konuş gözünü korkut benim gibi önünü alamazsın sonra
Yani daha once boyle bisey yapmani istemiyorum diye zaten demistim anlamayana 2 kere anlatmaninda bi faydasi olucani sanmiyorum zaten bunu yapabilmis olmasi karakteri hakkinda bilgi veriyor canimm neyseki sen onceden fark etmissin

Yani daha once boyle bisey yapmani istemiyorum diye zaten demistim anlamayana 2 kere anlatmaninda bi faydasi olucani sanmiyorum zaten bunu yapabilmis olmasi karakteri hakkinda bilgi veriyor canimm neyseki sen onceden fark etmissin

Evet ben görmezden geldim kavga ettim terkettim yine de vazgeçmedi bende kesin olarak bitirdim :) ha adamın içinde varsa ınstagram da eklemeden de mesaj atılıyor neler neler yapar o da var

X