Sevgilimin kıyafetime karışması

Selam. Sen arkadaşın sana benim yanımda. Dışarıda açık giyemezsin dediğinde sessiz mi kaldın. Kabul ediyormusun....

Tek bir tavsiye var, acilen ayrılman. Başka ne diyelim?

Yanındaki kadının kıyafetine laf edebileceğini düşünen erkek daha sonra onu istediği gibi şekillendireceğini düşünen erkektir.
Benim için en büyük reg flag kıyafete ilişkin yorum yapmak, kısıtlamaya çalışmaktır.
"Benim yanımdaki insan (kadın!!!) böyle şeyler giyemez" cümlesini duyar duymaz "sen kim oluyorsun da benim kıyafetime karışıyorsun" deyip orada tekmeyi basarım, acabası falan yok bu işin. "Aslında abartmam, yerine göre şöyle giyinirim, arada bir böyle giyinirim" olayını da bırakın. Abartsanız da onu ilgilendirmez, karşısındaki çocuk mu da "şunu giyemezsin, sadece evde izin veririm" deme cüretini gösteriyor. "Oldu paşam, başka emrin var mıydı" denir böylesine.

Ayrıca daha 20 yaşındasınız. Üniversite tanıştığınız biriyle hemen "ciddi" düşünmek de nedir.
Yani her ilişki "ciddi" düşünülmek zorunda değil, hele durun bakalım. İşe girin, çalışın, çalıştığınızı harcayın, hayatı yaşayın. Ondan sonra da anası "böyle olmaz, kızı uyar" demeyen, kılığınıza kıyafetinize oturmanıza kalkmanıza karışmayan, özetle size saygı duyan biriyle hayatınızı birleştirmeyi düşünürsünüz.

Anası bugün şort için yorum yaptı fıtı fıtı gelip size ayar çekti. Bu size hiçbir şey yansıtmıyor mu? Anasının güdümünde karşınıza ne sorunlarla gelecek bırakın kıyafeti. Bugün şorta karışır yarın pantolona bir bakmışsınız istemediğiniz hâlde kapanmışsınız da ay başımı açmak istiyorum ama eşim bla bla diye dertleniyorsunuz. Burada böyle o kadar çok konu okudum ki.

annesinin “bu böyle olmaz,kızı uyar” tarzında şeyler söylediğini anlattı.

Hadsizliğe bak ya, iğrenç gerçekten. Sen kimsin ki elin kızına nasıl giyinmesi gerektiğini öğreteceksin
Yüz vermeyin şöyle saçma sapan tiplere. Gidip kendilerine göre birini bulsunlar.

20 yaşında daha ne evliliği, ne ciddi düşünmesi ayrıca?
Böyle insanlara "sen kimsin, annem babam bana giyinmeyi öğretemedi de sen mi öğreteceksin" demeyi öğrenecek kadar büyümeden evlilik işlerinden uzak durun.

Oldu var mı başka bir isteğin deseydin, Ayrıl.

sen bugün sözünü dinleyip şorttan vazgeçersen yarın öbür gün giydiğin pantolona, uzun eteğe de bi bahane bulup giyme der emin ol
bunun sonu yok çünkü
crop giymezsin normal tişört giyersin, kalkar tişörtün başka bişeyine laf eder
pantolon giyersin, çok dar der mesela
tişört giyersin rengine laf eder
sonra bi bakmışsın yarın öbür gün evlendiğinizde denize gitmişsiniz adam bikini mayo giymeni bile istemiyor
bu işler sadece kısa giyme olayı ile kalmıyor
o yüzden sakın kıyafetine karıştırma kimseyi, bencillik ediyorum diye de düşünme
bu çocuk seni tanıdığında sen zaten bu şekilde giyiniyordun. seni öyle gördü öyle sevdi
şimdi değiştirmemez öyle bi hakkı yok
ben buyum ve giyim tarzım bu, beğenmiyorsan güle güle demen lazım

13 yaşımda kapandım 21 senedir tesettürlüyüm. Çok net söylüyorum açık ya da kapalı giyinmek kişinin kendi tercihidir. Kiiiiimsw karışamaz. 12 yıllık kocam dahi ne giyeceğime karışamaz. Hepimizin aklı fikri var. Kendinin aklı senden daha mı çokmuş da o karar vericek ? Böyle insanlardan uzak durun.

başladım.Bencillik mi yapıyorum diye uyuyamamaya başladım.Bir yanım ilerde daha kötü olabileceğini diğer yanım her şeyi berbat etmemem gerektiğini söylüyor.
Bencillik yapmıyorsunuz. Kendi hayatında hiçbir kısıtlamaya tabi tutulmayı istemeyecek çünkü, ilerde evlenip çoluk çocuğa karıştığınızda sizi kendine sınır çekecek konumda görmüyor böyleleri. Sizi evde oturtup kendi fik fik gezecek. Herşeyi berbat etmeme sorumluluğu sadece sizin değil. Bunu onun da düşünmesi lazım.

var.Dün de birkaç kere telefonda görüşmüşlüğüm olan annesi ve ablasının bu resmi gördüklerini ve annesinin “bu böyle olmaz,kızı uyar” tarzında şeyler söylediğini anlattı.A
Ha şuna da iki çift laf etmeden duramayacağım, bu ne hadsizlik bu ne densizlik? Sizin ailenizden daha mı çok biliyor bunlar, kendilerini nerde görüyorlar, hoşt yani. Bunlar bugün el kızı halinizle size ayar çekecek haddi yüzü kendinde buluyor, yarın yatak odanıza kadar girerler, o oğulları olacak armut gibi sallanır yanınızda, anasına bacısına ne gık der ne de size dedirtir. Ağzınızı açsanız anam bacım iyi niyetli, kötülüğünden etmiyor, fena mı olur az yol yordam öğren, iyilik yaramıyor sana bıktım bu fesatlığından diyecek. Siz de diyemeyeceksiniz hoşşt, ben geldiğim yerde yeterince öğrendim herkes önünden yesin.

Bu zamana kadar aklı nerdeymiş simdi karısmaya başlamış... Direkt ayrıl. Ayrıca ailesiyle bile tanısmadan sana uzaktan şaf edip yok konuş monuş demişler. Toksik aile toksik adam.. Bugun kıyafetine karısırlar yarın başka bir seyine. Daha genceciksin bosver gitsin.

Herseyı berbat eden sen degılsın cıcegı burnunda hayatının baharında guzel kızım partneriniz...

Kendisine cekı duzen vermesi gereken de sız degılsınız Partneriniz. Ya o adam olacak herseyı berbat etmeyi bırakmalıyım diyecek sıze sahip cıkacak ya da Siz koşar adım uzaklasmalısınız bu sahıstan.

Bana sorarsanız ayrılın balık baştan kokar

İbişe bak madem rahatsız olacak yapısı, burnunu her halta sokacak ailesi vardı,niye sizinle bu yola girdi??? En nefret ettiğim erkek tiplerinden biri,aile ağzına bakan, karşısındaki kadını olduğu gibi kabul etmeyip,boynuna halka geçirip eğitilecek canlı gibi gören, kişiliksiz ,kaba.....
Siz sanıyorsunuz ki kıyafete dikkat edersem herşey yoluna girecek,bunda sinip dediğini yapsanız, arkadaşlarınıza,gittiğiniz yerlere hatta aile ilişkilerinize kadar karışacak ve sizi kısıtladığı kadar kısıtlayacak......

Tipik açık kıza dibi düşüp sonra onu kapatmaya çalışan boş erkek modeli.

Hazır kapalısı var gitsin öyle biriyle olsun.

Artı kıyafetine karışan erkek mutlaka kendi dışarda açık giyinen kızlara bakıyordur net. Kişi kendinden bilir işi.

Bitirmezsen hayatın mahvolur. Doğacak kızların senin seçimin yüzünden sürekli baskı altında kalır.

bu resmi gördüklerini ve annesinin “bu böyle olmaz,kızı uyar” tarzında şeyler söylediğini anlattı
Sadrazamın solundan mı düştüler hayırdır? Rest çek ben hep böyle giyineceğim hala laf söylüyorsa bas dötüne tekmeyi bu daha fragman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…