sevgilimin annesi iddia oynadığımı düşünüyor delirmek üzereyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
sevgilim de ben de deli gibi galatasaraylıyız ve önemli maçlardan önce totem yapmak için kupon yapıyoruz. öyle alt üst vs şeklinde değil sadece skor tahmini. zaten kazanamıyoruz kazansak da 20 lira falan ediyor almıyoruz bizimki sadece totem. (konu sahibi burada iddiaya özendirmiyor)

bugün sevgilim,annesi,ben oturduk kahve içtik. daha sonra sevgilim lavaboya gitti. ben de annesine cüzdanımda olan sevgilimle ikimizin bir fotoğrafını gösterecektim. tam onu çıkarırken taa şubat ayında oynanan galatasaray-beşiktaş derbisine yaptığımız kupon fırladı. hemen kaptım tabi ama kadın gördü bir kere.

çok ciddi bir kadındır yerine göre. göz göze geldik tek kaşını kaldırmış bana bakıyordu. açıklama yapma gereği hissettim ama saçmaladım "ııı şey x teyzecim biz y ile şey yapmıştık da bu çok eski zaten hiç yapmıyoruz" falan gibi bir şey söyledim. bir şey demedi. sevgilim geldi sonra annesini eve bıraktık biz eve gittik.

hemen anlattım tabi böyle oldu diye. deli gibi gülüyor "noldu bi daha anlatsana korktun mu" falan diyor. oturdum ağladım annesine rezil oldum diye ama cidden elim ayağım titredi.

sevgilim bir şey olmaz ben ona anlatırım diyor ama ben annesini biliyorum işte kesin kumarbaz falanım sanıyor. ya da ne bileyim paraya ihtiyacım olduğunu. gidip eşine de anlatır net.

rezil oldum akşamdan bu yana deli gibi düşünüp duruyorum ya ağlicam cidden ben bu kadının yüzüne nasıl bakicam? bir daha görünce açıklama falan yapmam gerekir mi?

sabote edilmemesi dileğiyle açılmış masum bir konudur. hepinize sevgiler.

sevgilim de ben de deli gibi galatasaraylıyız ve önemli maçlardan önce totem yapmak için kupon yapıyoruz. öyle alt üst vs şeklinde değil sadece skor tahmini. zaten kazanamıyoruz kazansak da 20 lira falan ediyor almıyoruz bizimki sadece totem. (konu sahibi burada iddiaya özendirmiyor)

bugün sevgilim,annesi,ben oturduk kahve içtik. daha sonra sevgilim lavaboya gitti. ben de annesine cüzdanımda olan sevgilimle ikimizin bir fotoğrafını gösterecektim. tam onu çıkarırken taa şubat ayında oynanan galatasaray-beşiktaş derbisine yaptığımız kupon fırladı. hemen kaptım tabi ama kadın gördü bir kere.

çok ciddi bir kadındır yerine göre. göz göze geldik tek kaşını kaldırmış bana bakıyordu. açıklama yapma gereği hissettim ama saçmaladım "ııı şey x teyzecim biz y ile şey yapmıştık da bu çok eski zaten hiç yapmıyoruz" falan gibi bir şey söyledim. bir şey demedi. sevgilim geldi sonra annesini eve bıraktık biz eve gittik.

hemen anlattım tabi böyle oldu diye. deli gibi gülüyor "noldu bi daha anlatsana korktun mu" falan diyor. oturdum ağladım annesine rezil oldum diye ama cidden elim ayağım titredi.

sevgilim bir şey olmaz ben ona anlatırım diyor ama ben annesini biliyorum işte kesin kumarbaz falanım sanıyor. ya da ne bileyim paraya ihtiyacım olduğunu. gidip eşine de anlatır net.

rezil oldum akşamdan bu yana deli gibi düşünüp duruyorum ya ağlicam cidden ben bu kadının yüzüne nasıl bakicam? bir daha görünce açıklama falan yapmam gerekir mi?

Ayy nolacak yahu ister kupon yaparsiniz ister yapmazsiniz kime ne ?

Duygularınızı niye böyle uçlarda yaşıyorsunuz?
Yanlış düşünürse düşünsün bu onun sorunu
Sonuçta siz ne yaptığınızı biliyorsunuz.
Lütfen sevgilinize ve ailesine karşı bu kadar özgüvensiz olmayın :KK66:

haklısınız ya gözümde çok büyütüyorum sanırım ama bilmiyorum garip 21 yaşında bir kızın iddia oynadığını düşünürse.

Niye her konunun sonuna sabote edilmemesi dileğiyle yazıyorsun onu anlamadım bu bir. İkincisi de seni kim ne zannedersem zannetsin sen kendinin ne olduğunu bilmiyor musun bu iki. Bir de bu kadar utanılacak kötü birşeyse bu kupon meselesi neden böyle birşey yapıyorsun bu da üç.

ne düşünürse düşünsün neden takıyosun kafaya? sanki adam öldürdün onu gördü...

Niye panik oldunuz ki? Sakin sakin bize anlattığınız gibi anlatsaydınız keşke. Bir de kumarbaz olduğunuzu düşünse ne olacak? Zaman içinde öyle olmadığınızı anlar. Erkek arkadaşınız anlattığında öğrenecek zaten. Oğlunun bir kumarbazla çıkmayacağını veya sizin kumarbazlığınızı örtbas etmek için böyle saçma bir hikaye uydurmayacağını tahmin eder.

Aslında kadın sizin kumarbaz olduğunuzu değil de garip olduğunuzu düşünebilir. Kupon düşüyor siz suç işlemiş gibi kapıyorsunuz vs. Biraz rahat olun.

Hala aynı şeyi yapıyorsunuz
21 yaş dimi
Reşitsiniz?
Bitmiştir.

Ona ne?
Boyle kasmayin kendinizi..
Neyseniz o olun. Kadin oglunu da biliyordur zaten.

haklısınız yani açıkçası kadınla bir araya gelince vs geriliyorum sevip sevmemesi durumu değil hani hakkımda yanlış düşünmesin istiyorum.

beni sevdiğine eminim sürekli hediyeler vs alıyor yani kendi annemden daha şefkatli davranıyor ben sanırım bu yüzden ona karşı çok dikkatli olmaya çalışıyorum.

Kumar da oynayabilirsin,paraya da ihtiyacın olabilir.
Sevgilin seni biliyor,yaşın reşit.
İyiyi kötüyü bal gibi de ayırabilirsin.
Boşver kim ne düşünürse düşünsün.

haklısınız yani açıkçası kadınla bir araya gelince vs geriliyorum sevip sevmemesi durumu değil hani hakkımda yanlış düşünmesin istiyorum.

beni sevdiğine eminim sürekli hediyeler vs alıyor yani kendi annemden daha şefkatli davranıyor ben sanırım bu yüzden ona karşı çok dikkatli olmaya çalışıyorum.
Hediye alma sevgi ve deger belirtisi degildir. Lutfen kendinizin deger algisini degistirin.
Dikkatli olmani gerektircek sekilde haraket etmek yorucu degil mi . surekli temkinli olmak seni yorar. kendin ol. Sadece yalin halinde.

Niye her konunun sonuna sabote edilmemesi dileğiyle yazıyorsun onu anlamadım bu bir. İkincisi de seni kim ne zannedersem zannetsin sen kendinin ne olduğunu bilmiyor musun bu iki. Bir de bu kadar utanılacak kötü birşeyse bu kupon meselesi neden böyle birşey yapıyorsun bu da üç.

konularım genelde yanlış anlaşılıyor o yüzden uyarı yapıyorum.

İkincisi hakkında diyecek bir şeyim yok sanırım cidden gereksiz telaş yaptım o an.

sonuncusu da yani kumar anlamında oynasam utanırım sanırım ama karşılığında para vs almadığım totem yaptığım için öyle bir şey hissetmedim. mesela bir diğer totemim de galatasarayın derbisi olduğunda maçtan 1 saat önce tekli koltuğa oturup bitene kadar kalkmamaktır. Onun gibi bir şey diye düşünüyorum bunu da :)

Sevgiliniz gerekli açıklamayı yapacaktır sorarsa.
Kendinizi kasmaya gerek yok.
Paraya ihtiyanız olsa dahi insanlık hali olabilir utanılacak bir durum değildir.
Daha ne sorunlar çıkacak karşınıza ufak tefek şeyleri dert etmeye değmez.

Hediye alma sevgi ve deger belirtisi degildir. Lutfen kendinizin deger algisini degistirin.
Dikkatli olmani gerektircek sekilde haraket etmek yorucu degil mi . surekli temkinli olmak seni yorar. kendin ol. Sadece yalin halinde.

anlatamadım sanırım yani karşınızdaki insan size değer veriyor mu vermiyor mu anlarsınız ki ben de anlıyorum. çevreden de öyle söyleniyor. ben de aynı değeri ona veriyorum.

gereksiz telaş yapıyorum aslında her konuda böyle tezcanlıyım sanırım. o kupon annesinin yanında değil kendi babamın yanında düşse de sanırım aynı pozisyonda olurdum. bilemiyorum işte.

Bebem o koltuktan degil mac suresince bi hafta boyunca kalkmasan bile bizi yenemezsinizzz
Ayol gs li oldugunu bilseydim abla demene izin vermezdim dermisimmm :halay:

Tatli kuzum anliyorum kadin sana anne sefkati gosteriyor , ekstra dikkat ediyosun davranislarina ama bu kadar panikleyecek bir durum yok
Sen kendin ol , dogal ol , o seni zaten sever ve yanlis anlama olursa da sevgilin duzeltir
Merak etme timam mi ablasinin minnagi

Bebem o koltuktan degil mac suresince bi hafta boyunca kalkmasan bile bizi yenemezsinizzz
Ayol gs li oldugunu bilseydim abla demene izin vermezdim dermisimmm :halay:

Tatli kuzum anliyorum kadin sana anne sefkati gosteriyor , ekstra dikkat ediyosun davranislarina ama bu kadar panikleyecek bir durum yok
Sen kendin ol , dogal ol , o seni zaten sever ve yanlis anlama olursa da sevgilin duzeltir
Merak etme timam mi ablasinin minnagi

abla şimdi yıldız muhabbetine girerdim de seviyorum seni sevdiğim tek rakip takım taraftarı olabilirsin :KK200::KK11:

mesaj atmış şimdi sevgilim,annesi "bu umarım totemdir x yoksa kuponu yapıp kızın üzerine atıyorsan ayıp sana yassynin çantasından çıkacak şey değil" demiş :KK70:

şimdi kadını görünce bir şey dememe gerek yok değil mi?

abla şimdi yıldız muhabbetine girerdim de seviyorum seni sevdiğim tek rakip takım taraftarı olabilirsin :KK200::KK11:

mesaj atmış şimdi sevgilim,annesi "bu umarım totemdir x yoksa kuponu yapıp kızın üzerine atıyorsan ayıp sana yassynin çantasından çıkacak şey değil" demiş :KK70:

şimdi kadını görünce bir şey dememe gerek yok değil mi?
Hayir yok
Karsilastiginizda tekrar sorarsa totem icindi sadece de gec :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X