SEVGİLİMİ BİR GÜN SEVİYORUM BİR GÜN SEVMİYORUM NE YAPACAĞIM YARDIM EDİN NE OLUR

Marnin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2018
105
16
26
Arkadaşlar kendime gerçekten anlam veremiyorum ve çok kızıyorum bu duruma. Ben şu an bir ilişki icerisindeyim ama kafam çok karışık. Sevgilimi bir gün bağrıma basasım geliyor ertesi gün hiç konuşmayasım geliyor ki mesajlarına geç cevap veriyorum. Sevgilimle daha önce ayrılmıştık 2 yıl sonra tekrar barıştık ki bu adımı da ben attım yani aklıma çok gelmeye başlamıştı. Yıllardır bana aşık, ama ben bir türlü bağlanamıyorum gerçekten halime çok üzülüyorum. Bu kadar bana tutuklu insana benim böyle hissetmem bana kötü hissettiriyor. Sürekli uzun uzun paragraflar yazıyor ama ben çok bunalıyorum. Yardımcı olun bana lütfen neden böyleyim bir seviyorum bir soğuyorum?

Arkadaşlar kendime gerçekten anlam veremiyorum ve çok kızıyorum bu duruma. Ben şu an bir ilişki icerisindeyim ama kafam çok karışık. Sevgilimi bir gün bağrıma basasım geliyor ertesi gün hiç konuşmayasım geliyor ki mesajlarına geç cevap veriyorum. Sevgilimle daha önce ayrılmıştık 2 yıl sonra tekrar barıştık ki bu adımı da ben attım yani aklıma çok gelmeye başlamıştı. Yıllardır bana aşık, ama ben bir türlü bağlanamıyorum gerçekten halime çok üzülüyorum. Bu kadar bana tutuklu insana benim böyle hissetmem bana kötü hissettiriyor. Sürekli uzun uzun paragraflar yazıyor ama ben çok bunalıyorum. Yardımcı olun bana lütfen neden böyleyim bir seviyorum bir soğuyorum?

belki de hiç sevmiyorsun
arada ilgisi, sevgisi hoşuna gidiyor sadece
bence bu duygular içindeysen her an başkasına ilgi duymaya başlayıp şu anki sevgilini üzebilecek potansiyeldesin (kötü anlamda yazmadım, gerçekten olabileceği için yazdım)

belki de hiç sevmiyorsun
arada ilgisi, sevgisi hoşuna gidiyor sadece
bence bu duygular içindeysen her an başkasına ilgi duymaya başlayıp şu anki sevgilini üzebilecek potansiyeldesin (kötü anlamda yazmadım, gerçekten olabileceği için yazdım)
Kendimi çok kötü hissediyorum zaten soğumuyor da benden

Siz görmeyince göresi görünce öldüresi gelmek sendromuna yakalanmışsınız.
Bazen bana da oluyor ama geçiyor.

Aklıma şarkı geldi direk bı seviyorum bı sevmiyorumhergun öluyor ağlıyorum :)

Sevilmek isteyince yazıp , sevmeye gelince sıra kaçıyorsunuz .
Yazık değil mi karşıdakine ?
Bir de ilk adımı sen atmışsın . Yapma bunu düşün taşın .
Seni sevmediğini düşününce boğazına bir yumru takılıyor mu ?
Sevmiyorsan ayrıl çocuğu kendine bağlama . Sonra buraya eski sevgilim psikopat diye yazarsın .

Ben de şu sıra senin gibiyim.
Pardon ben en başından beri böyleyim.
Çünkü ben severek değil mantık ile yola çıkarak başladım.
Zamanla severim dedim ama olmadı.
Yani sevdim sevmedim değil ama dost gibi sevdim.
Benim bir öyle bir böyle olmam normal diye düşünüyorum.
O zaman sen de bence sevmiyorsun. Bunun tek açıklaması bu. Bi sevip bi sevmemen bu yüzden.
Seviyosun ama dost olarak.
Diğer anlamda sevseydin, net olurdu her şey. Çünkü sevgi nettir. Bir öyle bir böyle olmaz diye düşünüyorum

Kesinlikle sevmiyorsun.
Duygusal açlığını gidermek için devam ediyorsun.
Bencillik etme bırak adamı.

Sevginden emin değilsen onu deviyormuş gibivkandırmaya hakkın yok. Sevgili olmak zorunda mısınız, biri kafanıza silah mı dayadı? Bu kadar dramaya gerek yok. En azından bu durumu onunla paylaşın ki gerçeği bilsin, o karar versin.

sevmek böyle bişey değil
bi gelip bi gitmez hep vardır

Ben de şu sıra senin gibiyim.
Pardon ben en başından beri böyleyim.
Çünkü ben severek değil mantık ile yola çıkarak başladım.
Zamanla severim dedim ama olmadı.
Yani sevdim sevmedim değil ama dost gibi sevdim.
Benim bir öyle bir böyle olmam normal diye düşünüyorum.
O zaman sen de bence sevmiyorsun. Bunun tek açıklaması bu. Bi sevip bi sevmemen bu yüzden.
Seviyosun ama dost olarak.
Diğer anlamda sevseydin, net olurdu her şey. Çünkü sevgi nettir. Bir öyle bir böyle olmaz diye düşünüyorum
Yemin ediyorum beni anlattın

X