SEVGİLİME KENDİMİ HATIRLATACAK HEDİYE?

Esmerseda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2017
1
1
26
Merhaba arkadaşlar, erkek arkadaşım üniversite için başka bir şehre gitti. Birbirimizi çok seviyoruz. Gs Store'dan sweatshirt aldım. Kargoyla yollayacağım. Yanındada kendimi hatırlatacak birşey yollamak istiyorum. Böyle baktığında hüzünlensin özlediğini tekrar hissetsin. Siyah tokaya parfümümü sıkmak gibi Fotoğraf çıkartacaktım falat Beraber fotoğraflarımızın hepsi silindi kendi fotoğrafımı yollasam saçma mı olur? çalışma masasına assın Başka ne gönderebilirim? Bu hafta yollamam gerekiyor fikirlerinizi bekliyoruum.

Arkadaşım askere gidecek sevgilisiyle bi hafta tişört giydiler geceleri. Sonra giderken birbirlerine verdiler. Sonra arkadaşım tekrar böyle bi tişört göndermişti kargoyla. Her insanın kendine özel bi kokusu var ya. O siniyor tabi. Öyle gizem olabilir. Beraber fotonuz yoksa da kolaj yapabilirsin.

Güzel bir defter alıp o yokken neler yaptığınızı,ne hissettiğinizi, özleminizi gün gün yazıp gelecek ay gönderebilirsiniz. Seneler de geçse saklanacak özel bir hediye bence. Şuan göndereceğiniz hediyenin yanına bir mektup ekleyebilirsiniz. Parfümü de mektuba sıkarsınız

Şu kupası, çay kahve kupası gönder her bir şeyler içtiğinde seni hatırlasın ayağınada bir pondifti galiba oyle bir ev ayakkabi al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…