Sevgilimden hamileyim ama o istemiyor

Aldırmayın dava açın, yok öyle ameliyatla türlü sıkıntılarla sizi baş başa bırakıp bir gün aklım karıştı bitirelim deyip gitmek. Hata hatayla kapatılmaz çocuğu doğurup bir şekilde yardım alıp çocuğu doğurun. Aldırıp ilişkiyi bitirdiğinizde yeni biriyle başladığınızda geçmiş hiç yaşanmamış gibi devam mı edeceksiniz? Bebeğin babası çekip gitse bile bir işe girer en azından hayatınızı çocuğa adayıp devam edip yaşar gidersiniz

Aldırmak mı doğrusu ? 🥺 vebalini nasıl alacağım bilmiyorum, aldırsam da aldırmasam da bu hikayede yanan ben oldum .bi erkeğe nasıl bu kadar güvendim kendime çok kızıyorum çokk
Ben aldırın yada aldırmayın diyemem böyle bir vebali de ben üstlenemem sadece çok üzüldüm umarım sevgiliniz kabullenir ve evlenmeyi düşünür sizinle

Aldırmayın dava açın, yok öyle ameliyatla türlü sıkıntılarla sizi baş başa bırakıp bir gün aklım karıştı bitirelim deyip gitmek. Hata hatayla kapatılmaz çocuğu doğurup bir şekilde yardım alıp çocuğu doğurun. Aldırıp ilişkiyi bitirdiğinizde yeni biriyle başladığınızda geçmiş hiç yaşanmamış gibi devam mı edeceksiniz? Bebeğin babası çekip gitse bile bir işe girer en azından hayatınızı çocuğa adayıp devam edip yaşar gidersiniz
Kendim babasız büyüdüm ama benimki hastaydı yanımda olamadı , şimdi bebeğime de bunu yaşatmak istemem. Çok üzülüyorum aldırmak hiç içimden gelmiyor ama buna mecburum aldırıp şu adamı da hayatımdan defedeceğim. Bundan bana koca bebeğe de baba olmaz . Bi kere bile sevinmedi oysaki bana sana ölürüm diyordu ve ben bunun için neler yaptım neler

Kendim babasız büyüdüm ama benimki hastaydı yanımda olamadı , şimdi bebeğime de bunu yaşatmak istemem. Çok üzülüyorum aldırmak hiç içimden gelmiyor ama buna mecburum aldırıp şu adamı da hayatımdan defedeceğim. Bundan bana koca bebeğe de baba olmaz . Bi kere bile sevinmedi oysaki bana sana ölürüm diyordu ve ben bunun için neler yaptım neler
Keşke bu adama hiç kanmamış olsaydınız evlilik dışı cinsellikten uzak dursaydınız, dini hassasiyet için söylemiyorum bazı erkekler işte bu kadar vicdandan yoksun. İyi bir psikiyatriste gidin mümkünse

Gayrimeşru bir çocuğu gel beraber yetiştirelim falan dememizi mi bekliyorsun nasıl bir yardım edeceğiz ki? Çözüm belli, çocuğu aldır ve ayrıl

Merhaba hanımlar iyi günler dilerim. Lütfen bana yardımcı olur musunuz ? Sevgilimden hamileyim , aylardır birlikte yaşıyoruz bana evleneceğiz diyordu sürekli ve bende güvendiğim için yanında yaşamaya başladım şuanda hamileyim ve bana ısrarla aldıralım diyor kendisi dr ve bende şimdilik çalışmıyorum . Kimsem yok kimseden akıl alamıyorum lütfen bana akıl verin. Bebeği aldırmak istemiyorum
Aldır ve ayrıl. Calismiyorsun etmiyorsun. Böyle bir hayata o çocuğu getirmenin anlamı yok.

Nedense sizin evlenme işini hızlandırmak için böyle bi işe giriştiğinizi düşünüyorum. 9 haftalık bebeğin nesini aldıralım diye tutturuyor doktor bey? Yasal sınır hakkında bir şey bilmiyor mu bu doktor bey? Sakın ona güvenip merdiven altı yerlerde canınızdan sağlığınızdan olmayın. Verdiği yiyeceklere içeceklere dikkat edin.
Doktor olduğuna zerre inanmadım da neysee🙄 işsiz güçsüz serseri sefilin tekidir kesin.

Ben ona hem baba hem anne olurum , bu yaşıma kadar çok zorluklarla büyüdüm aileme de yardımcı oldum . Allah bu adamın belasını versin beni çok kötü duruma soktu
Sen öyle diyince öyle olmuyor. Yeşilçam filminde yaşamıyoruz. En kıytırık mama olmuş 200₺ bez fiyatları zaten uçmuş
sadece karnını doyurmakla da bitmiyor bunun okulu var, giyimi var, çevresi var neyinize guveniyorsunuz. Siz bu hayatı sectiniz diye o neden sürünsün.

Mecbur ödeyecek ki ödemese de ben çalışır bakarım onun parasına kalmadık
Bu kadar gururlusunuz madem, niye aynı evde kalıyorsunuz hala? Koskoca insanlar korunmadan bir şeyler yaşarsa sonucu bu olur ve bunu idrak edebilecek yaştasınız. Kimsenin sizi kandırdığı falan yok, bile isteye olmuş her şey.

Günlerdir diyorum adetim gecikti ama bana stresten olduğunu söyleyip dr a götürmüyordu , en son zorla gittim . Yani karar veremediğim için buraya yazıp akıl almak istedim
Profilinize 26 yaşında, lisans mezunu, hemşire olduğunuzu yazmışsınız. 9 haftalık hamilelikte adetiniz birden fazla gecikmiş olmalı. Eğitimli eğitimsiz aktif cinsel hayatı olan bir insan önce hamilelik şüphesi duymaz mı ?

Dava açılışı ve dava sürecindeki masrafları nasıl karşılamasını öneriyorsunuz ?

Dava açılışı ve dava sürecindeki masrafları nasıl karşılamasını öneriyorsunuz ?
İşi bu raddeye getirmeden çocuk olmadan düşünmüş olmalıydı bunu da, arkadaşının avukat olduğunu yazmıştı, bir de adli yardım var ne kadar iyi olduğu tartışılır. Bu konuyu da sen öner biz okuyalım

Bu kadar gururlusunuz madem, niye aynı evde kalıyorsunuz hala? Koskoca insanlar korunmadan bir şeyler yaşarsa sonucu bu olur ve bunu idrak edebilecek yaştasınız. Kimsenin sizi kandırdığı falan yok, bile isteye olmuş her şey.
Yaşı küçükse, deneyimsizse evleneceğine gerçekten kanmış inanmış olabilir, kimse işlemediği günahın masumu değil. Üniversitedeyken bire bir denk geldiğim olayda kız 20 li yaşlarının başındaydı ve aldırdı çocuğu sonrasında

İşi bu raddeye getirmeden çocuk olmadan düşünmüş olmalıydı bunu da, arkadaşının avukat olduğunu yazmıştı, bir de adli yardım var ne kadar iyi olduğu tartışılır. Bu konuyu da sen öner biz okuyalım
Siz önerdiğinize göre olayın geneline dair de bir fikriniz olmalı. Bir insanı bir konuda cesaretlendiriyorsanız, tüm olasılıkları düşünerek nasılını da söyleyebilmelisiniz.

Siz önerdiğinize göre olayın geneline dair de bir fikriniz olmalı. Bir insanı bir konuda cesaretlendiriyorsanız, tüm olasılıkları düşünerek nasılını da söyleyebilmelisiniz.
Tamam söyledim zaten, okudunuz mu? Konu sahibi aldıracakmış ki avukat vesaire artık gerekmiyor

X