Sevgilim onlyfansci birini takibe almış :D

Benim merak ettiğim ne oluyor da bir anda bakma gereği buluyorsunuz? İçinize bir kuşku falan mı düşüyor? 12 yıldır evliyim, bir kere bile eşimin sosyal medya hesaplarını kurcalamadım. Öyle mesajlarını didik didik etmedim. Ben mi garibim?

Yok telefonuna bakma gereği duymadım. O yanımdayken bildirim geldi ekranda görünce neden o uygulamadan bildirimler geliyor demiştim. Bir diğerinde de ben genelde bir şeyleri hisseden bir insanım. Yani bu ilişkiler dışında da böyle. Kötü bir şey olacağını hissederim mesela, ertesi gün bizzat şahit olurum vs. O yüzden bakma isteği oluştu ve baktığımda fark ettim. Ama zaten şu an evlilik düşünen birisi değildim daha çok gencim o yüzden kafam rahat biraz.

Yani kusura bakma ama birde seni salak yerine koymuş böyle erkeklerden koşarak uzaklaş. Bu durumun bir ilerisi ''sen şizofrensin, hayal görüyorsun ben bir şey yapmadım'' diyerek seni suçlu çıkarmaktır.
Çoktan ayrıldım ve evet kendi çapında manipüle etmeye çalıştığı zamanlar oluyordu

25 yaşından önce kimseyle ciddi ilişki kurmayın. Beyin gelişimi 25 yaşında tamamlanıyor
22 yaşında erkegin akli fikri fikfikfik biliyoruz...
Ayrıl ayrılma bilemem ama çok gençsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…