Sevgilim onlyfansci birini takibe almış :D

Godsandmelodies

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
23
0
21
Demin bir uygulamada takip ettiklerine bakmak istedim. Normalde aktif kullandığı bir uygulama değil. Birde ne göreyim alyavu** diye bir onlyfansci kızı takibe almış. Attım bu ne diye sövdüm. Takip etmiyorum ki diyor. Ekran kaydı aldım attım bak ediyorsun ya bi de kandırmaya mı çalışıyorsun…(küfür) dedim. Hemen çıkarttı sonra da özür dilerim falan yazmış. Ben de her yerden sildim. 15 dakikadır sürekli bir yerlerden yazıp arıyor. O kadar kötü hissettim ki. Yani kızlar onun yerine ben utandım bu yaptığı şeyden dolayı ya. Ne kadar ezik bir insanmış birde 2 yıldır beraberdik hani. İğrenç ya.

Napmış aldatmış mı kim yapmış ne olmuş kimi takip etmiş anlayamadım tam olarak

Napmış aldatmış mı kim yapmış ne olmuş kimi takip etmiş anlayamadım tam olarak
2 yıldır beraberdik. Normalde x uygulamasını çok kullanan birisi değil kendisi (ya da ben öyle sanıyorum.) takip ettiği de 60-70 kişi falan var. Bi bakasım geldi 1 tane artmış diye. Bi baktım tam kullanıcı adı vermeyeyim alyavu*** diye bi kızı takibe almış. Kız onlyfansci. Attığı fotoğraflarda da üstünde çamaşır var ama olmasa da olur yani o biçim. Görünce dellendim ss attım. Yok takip etmedim diyor. Lan ss attım ne etmedim ediyorsun işte şu sn birde yalan mı söylüyorsun dedim. Takipten çıkmış al bak etmiyorum yazmış. Bende sg diyip her yerden çıkarttım direkt.

Ayrıl affetme bu da aldatmaya dahil aldatmış resmen üzgünüm konuşmuş da olabilir arayış içinde bunun tekrarı da olur

Ayrıl affetme bu da aldatmaya dahil aldatmış resmen üzgünüm konuşmuş da olabilir arayış içinde bunun tekrarı da olur
Ayrıldım yarımsaate yakındır iletişim kurmaya çalışıyor seni seviyorum yazmış birde. Bende bir şeyler bi seferliktir zaten birdaha dönüşü olmaz soğudum kendisinden an itibariyle. Zaten herkes kendi seviyesinde takılır ona yakışan buymuş

Ay küfür hiç yakışmıyor ya. Lan falan.
Takibe almak hoş değil ama aldatma sayılmaz bana göre. Yine de ayrılın siz
Normalde küfür kullanan biri değilim bu arada ama resmen küçücük aklıyla beni kafalamaya çalışınca artık aşırı sinirlendim. Çoktan ayrıldım zaten bu tarz bir kişilikle devam edemezdim. Takibe aldığı hesap erkeklere çıplak video ve fotoğraf paylaşımı yapan bir hesap. Benim için aldatma o yüzden

Onlyfans’i biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…