Sevgilim ne yapmaya çalışıyor hiç anlamıyorum kızlar lütfen yardım :(

Kızlar görüştük bugün.Tahmin ettiğim gibi gayet normal hiçbişe olmamış gibi davrandı.Bir şekilde açtım konuyu ve düşüncelerimi söyledim.Sen de mesaj atmıyosun aramıyosun dedi. Nedenini sordum tabiki bu durumun.Bilmiyorum sanırım böyle benimle inatlaşınca saçmalıyorum dedi.Zaten iki sözünden biri haklısın dı. Söyledim her şeyi. Eğer ilişkimiz bu şekilde devam edecekse birbirmzin zamanını almayalım herkes yoluna gitsin dedim. Garip olansa saçma davrandığının farkında ama neden diye sorunca bir şey açıklayamıyor nedenini bende bilmiyorum ama kasıtlı yapmadım dedi. Bu şekilde davranmasının beni soğuttuğunu söyledim. bundan sonra dikkat edecekmiş güzel günlerimiz olacakmış çok yakında. Bu sözleri çok duyduğum için pek etkilenmedim ama bir daha böyle bir şey olursa ben yokum bunu bilip öyle davranırsan iyi edersin dedim. Sonra da işte yemek yedin mi falan diye mesaj atmış. Birazcık daha iyi gibi ama ne olur nasıl olur bilmiyorum artık hayırlısı diyelim. Ama bir daha böyle bişe olursa kesinlikle bitireceğim. Ve bundan sonra ne yapmam nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum hiç

Umursamaz olmayı bi becerebilsem ahh çok mutlu olacam

Denemekte fayda var aslında canım bakalım artık hayırlısı olsun.Teşekkür ederim böyle taktiklere çok ihtiyacımız var :)

Ahh canım senden öğrenmem gereken çok şey var sanırım :)
Bundan sonra nasıl davranmalıyım ne yapmalıyım sence?
Bir de ben bu çocuğa istediklerimi nasıl yaptırabilirim ya yani nasıl yaklaşacağımı bilmiyorum açıkçası dengesizliğin dibine vurduğunu için bunu nasıl aşar nasıl aşarız bilmiyorum hiç

Aynısını yaşadım ya bu kadar benzer.. Bizimde ilk büyük sorunlarımızda o kaçardı bense konuşup çözme taraftarıydım.. Baktım bu kaçtıkça iş büyüyor uzuyor konuştum bana hep haklısın saçmalıyorum tarzında şeyler dedi.. Düzelticem herşey çok güzel oacak dedi ama o günlerden sonra aylar geçmesine rağmen düzelmek yerine işler daha da karıştı.. Ben sabrettiğim halde.. Umarım sizde böyle olmaz bu durum..

Neredeyse birebir aynı şeyleri yaşamışız canım.Aslında düzeleceğinden hiç umudum yok ama bakalım artık hayırlısı diyelim. Ama bu kez bu kadar sabredebileceğimi düşünmüyorum. Sizin durumunuz neydi ne kadar çıktınız neden ayrıldınız bilmiyorum

Son düzenleme:
merakla bekliyorum davranışlarını sevgilinin. :)
Umarım düzelir canım...

Bende merakla bekliyorum canım :) Konuştuğumuz günden beri gayet iyi,şimdilik bir sorun yok şükür ama yine de belli olmaz yani aşırı dengesiz çünkü.Benim için hayırlıysa düzelir umarım bir daha öyle şeyler olmaz,hayırlı değilse de biter artık napalım böyle düşünüp kendimi avutuyorum :)

Sevgili arkadaşlarım hepiniz o kadar haklıymışsınız ki.Ben nasıl bir hata yapmışım.Neye neden tekrar inanmak güvenmek istemişim? O kangren olmuş parmağı neden bu konuyu açtığımda kesip atmamışım? Bu adam beni çıktığımız ilk günden beri kandırmış kızlar.Hala eski sevgilisiyle de görüşüyormuş,ALDATMIŞ beni. Eski sevgilisi gelip buldu beni anlattı her şeyi. Birlikte evine gittik bizi görünce kaldı öyle tabi. Ağzımı açıp tek kelime etmedim.Kapıda gördü bizi geri döndüm.Birkaç kez her şey yalan seni seviyorum diye mesaj attı,fakülteye geldi ama uzaktan gördüm yanıma gelmedi.O kıza da benzer yalanlar söylemiş.İnanın nefes alamıyorum.Midem bulanıyor,nasıl insanların nasıl iğrençliklerin arasında kaldım ben böyle?

Yuh ya yuh..!!! Nefret ettim bu erkeklerden artık kime güvenicez biz ya
Canım geçmiş olsun umarım en kısa sürede atlatırsın..

Yuh ya yuh..!!! Nefret ettim bu erkeklerden artık kime güvenicez biz ya
Canım geçmiş olsun umarım en kısa sürede atlatırsın..

Sağol canım benim. Şok geçirdim resmen gözlerimle gördüm kızı aradığını ya kızı eve çağırmış birlikte gittik. Kızın anlattıklarını kahkahalarla dinledim şoktan.
Nefret ediyorum her şeyden,Rabbim bir an önce huzura kavuştursun beni.

cok gecmis olsun canim sakin üzülme demeyecegim mutlaka üzüleceksin ve o insani hayatin asoktugun icin pisman olacaksin ama ileride geri dönüp baktiginda aklina gelirse tabi bir zavalli olarak hatirlayacaksin. inan ilerde onu nötr hatirlayacaksin en fazla nefret edersin.

belki basta unutmak zor gelecek ama inan zaman gercekte herseyin ilaci ve dilerim Allah senin kalbine göre dürüst bir insan cikarir karsina.

benimde basimdan buna yakin bisey gecti ama ozaman cocuktum ve sacmalikti. tabi ozamanlar cok üzülmüstüm ama suan aptallik cocukluk yapmisim hatta.
hergün böyle bir insanla kendini yiyip bitirecegine bitmesi iyi olmus. yavasy avas bu duruma sevineceksin arkadasim emin ol :)

Sağol canım Allahın sevdiği kuluymuşum ki yıllar sonra ya da nişan evlilik gibi bir olay olmadan gösterdi bana gerçek yüzünü.Çok zor bir durum tarifi imkansız.Aynı okuldayız,birbirimize yakın yerlerdeyiz ve ortak arkadaşlarımız var her gün görmek zorunda olduğum.Onunla her an karşılaşma ihtimalim de oldukça yüksek.Tüm bunlar beni acıtsa da zamanla daha iyi olacağımı düşünüyorum.Oyalanacak kafamı dağıtacak aktivitelere katılmak istiyorum ama hiçbişe yapasım yok daha doğrusu ne yapacağımı bilmiyorum :/

Kızlaar 10 dk önce 2 mesaj atmış ve aramış duymadım ben.Bana iyi olduğunu söyle demiş.Diğer mesajı da seni merak ettim lütfen bana iyi olduğunu söyle.Ve aramış.Cevap vermedim hiçbirine.Bu ne şimdi ya? Bu kadar şeyden sonra hala hangi yüzle mesaj atıyor bana.Bir de utanmadan iyi misin diyor.Süperim süper bomba gibiyim.10 numara 5 yıldızım hatta.Hey Allahım ya.Zaten hayatımı mahvettin zaten seni içimde öldürmeye bitirmeye çalışırken bende ölüyorum.Bari hatırlatma kendini de işimi daha çok zorlaştırma.Hem de bu saatte..

ay pes valla artık bide msj atıyor.

ikinizide kandırmaya devam edicek gibi :S bunlar böyle benmkide karısık devam edio bakalm şimdilik bende bi msj yakalamstm kızın birinden kız arıyıp duruodu neyse simdilk bişi yok devam ediyor bakalm daha neler görücez :S

sen üzülme ve inanma bence

Arkadaşıma da mesaj atmış gece.Falone nerede ne yapıyor acil cevap ver gibisinden bir şeyler yazmış.Bugün yine fakülteme geldi.Ben görmedim de arkadaşım görmüş.Ya ne yapmaya çalışıyor hala anlamıyorum.Eski sevgilisine,onu unutmak için benimle zaman geçirdiğini falan söylemiş.Madem öyleydi ben terk ettim seni işte git kimle ne yaparsan yap.Hala neden benimle uğraşıyorsun? Ben ona çok taviz verdim canım çok.Ne yaparsa affettim.O hala ben onsuz yaşayamam onu herzamanki gibi affederim sanıyor galiba.Özgüvenin egonun bu kadarı görülmemiş daha.Mesaj atıp benim nasıl olduğum seni ilgilendirmez birdaha rahatsız etme demeyi düşündüm ama bu kadarını bile hak etmiyor.Sessizliğe cevap vermemeye devam et Falone dedim kendi kendime.Sizce de tepkisiz mi kalayım yoksa tüm içimi dökeyim mi?Bazen kararsızlaşıyorum bende :/

İnanmıyorum ya,belliydi gerçi birşeyler olduğu ama bu kadarını da yapmıyordur diye düşünmüştüm açıkçası ben.Üzüldüm canım ya,ama bir yandan da sevinmeliyiz böyle lanet bir heriften kurtulmuşsun.

Aynen canım.Benim de içim hiçbir zaman tam olarak rahat değildi.Şüpheleniyordum hep ama kuruntu yapıyorumdur diye geçiştiriyordum.Kaç kez yeminler etti canım ben nereden bileyim yalan yere yemin edebilecek kadar iğrenç bir insan olduğunu.İnanmak istedim saf saf. Allah'a bıraktım artık.

işin içine şüphe düştümü daha olmaz artık.Affetsen bile acaba yine onla görüsüyor mu , başkasıylamı konusuyor beni aldatıyor mu diye hep düsünüceksin buda seni çok yıpratıcak

oda pişman olucak ama geri dönme ve yoluna devam et .
ona bidaha aramamasını söyle

bence canım hiç bir msj atma tepkisiz kal,görecek olursan nefretle bakma yanından gülerek arkadaşlarınla konuşarak geç git,kimse yanında yoksa bile sanki onu görmemiş gibi davran bakma geç git.sanki onu sallamıyormuş görmüyormuş gibi. sen benim için bir hiçsin görmüyorum duymuyorum msjlarını almıyorum der gibi. bence ona en güzel cevap bu olacaktır.

nefretini de sevgini de gösterme.o ondan nefret ettiğini biliyor ona kızgın oldugunu bu yüzden mesaj atmadıgını biliyor senin ona verecegin mesaj şu olmalı davranışlarınla -sen kimsin ki nefret ediyim ya da seviyim ya da içimde sana karşı bir duygu barınsın- ona en güzel cevap bu olacaktır diye düşünüyorum. Allah yardımcın olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…