Sevgilim ne yapmaya çalışıyor hiç anlamıyorum kızlar lütfen yardım :(

güzel arkadaşım trip bile atmadım demişsin,nazlandırmadı beni demişssin..kaybetme korkusu yok demissin
neden yok? çünkü baştan sen ona o korkuyu vermemişsin..her şey çok hızlı başladı dedin ya..hatan orada kendini ortaya tamemen koymuşssun..onu çok istediğini hemen belli etmişssin
bu senin elinde olan bişey..benim eşimde ikizler burcu ve burcunun özelliklerini tam anlamıyla taşıyan bi adam..
ama ben ona fırsat vermiyorum..nazımı fazlasıyla yaparım,tribimi atarım..ses etmez çünkü onu kaybetme korkum olduğunu ona hissettirmedim..çünkü taa tanıştığımız günden beri hep böyle oldum..

canım benm aslında söylediklerin hep buraya bağlanıyor..o senin avucunun içinde olduğunu anlamış..
senden neden kaçar? çünkü onu bırakmayacağını,kovalayacağını biliyor..ve "ne yaparsa yapsın affettim "demişssin en büyük hatan bu zaten

ve son olarak ikizler erkekleri ulaşamadıklarını sever..yönetilmeyi sever..peşinden koşulmasını değil kendisi koşmayı tercih eder.. (aslında erkelerin geneli böyledir)
kendi bişeyler için çaba harcamayı sever..ve nazdan da acayip hoşlanırlar aslında..
çok konuştum ama sana bir örnek vereyim..eşim daha ilk çıktığımız zamanlar bana "niye trip atmıyorsun bana sen hiç" demişti..düşünebiliyomusun
o günden sonra dedim ki; hee yani deveye diken doğru bir sözmüş

Son düzenleme:

üzüldm işte o yüzsüzlükleri yokmu madem evlenıyosun nie msj atıyosun..bnm durumumda aynı sayılır sevgilisi var ve onca şeyden sonra dogum günü msjı attı yüzsüz yüzsz gözümde daha düştü.ders işte bze bunlar tecrubee allaha havale edelm

canım kötü bir durum anlayabiliyorum seni
ama norma ldeğil yani 2 ayda böyle biz sevgilimle ilk günlerde dk başı msjlaşırdık şimdi 5 yıl bitti msjlaşmıyoruz bile konuşuyoruz sadece hatta konuşmadığımız zamanlar bile oluyor ama dediğim gibi işte biz eskittik bazı şeyleri
insan harbi sinir oluyor böyle bir durumda
ama bişi söyliyim mi bir insanın karakterinde bir huy varsa sen bir taraflarını yırt genedde değişmez
mesela benim sevgilim çok inatçıdır senelerdir inatçılığı yüzünden az kavgalar etmedik ayrıldık sonra her defasında özür diledi tamam inatlaşmıcam aşkım dedi ama 5 yıl oldu hala aynı yani değişmiyor değiştiremiyorum içim içimi yiyo resmen çok üzülüyorum içimden bazen diyorum insan sevdiğinin üzülmesini istermi ya kendinden biraz taviz verir şu huyunu bırakır diyorum ama yok adam değişmiyor yani değişmeyince değişmez
ha belki illişkiniz bitmez arada aşk olunca bi şekilde sürüyor yani ama işte böyle yıpranmalar üzüntüler bilmemneler gider durur
ALLAH yar ve yardımcın olsun canım sıkma canını düzelir herşey zaman herşeyin ilacıdır biraz da sakin kafayla düşün ve kalbine ses ver beynindekiler mi fazlalık gösteriyor kalbindakiler mi en sağlıklı kararı vereceksindir
umarım herşey gönlünce olur AMİN

Son düzenleme:

canım kötü bir durum anlayabiliyorum seni
ama norma ldeğil yani 2 ayda böyle biz sevgilimle ilk günlerde dk başı msjlaşırdık şimdi 5 yıl bitti msjlaşmıyoruz bile konuşuyoruz sadece hatta konuşmadığımız zamanlar bile oluyor ama dediğim gibi işte biz eskittik bazı şeyleri
insan harbi sinir oluyor böyle bir durumda
ama bişi söyliyim mi bir insanın karakterinde bir huy varsa sen bir taraflarını yırt genedde değişmez
mesela benim sevgilim çok inatçıdır senelerdir inatçılığı yüzünden az kavgalar etmedik ayrıldık sonra her defasında özür diledi tamam inatlaşmıcam aşkım dedi ama 5 yıl oldu hala aynı yani değişmiyor değiştiremiyorum içim içimi yiyo resmen çok üzülüyorum içimden bazen diyorum insan sevdiğinin üzülmesini istermi ya kendinden biraz taviz verir şu huyunu bırakır diyorum ama yok adam değişmiyor yani değişmeyince değişmez
ha belki illişkiniz bitmez arada aşk olunca bi şekilde sürüyor yani ama işte böyle yıpranmalar üzüntüler bilmemneler gider durur
ALLAH yar ve yardımcın olsun canım sıkma canını düzelir herşey zaman herşeyin ilacıdır biraz da sakin kafayla düşün ve kalbine ses ver beynindekiler mi fazlalık gösteriyor kalbindakiler mi en sağlıklı kararı vereceksindir
umarım herşey gönlünce olur AMİN

Son düzenleme:

evet ikizlerde pislik var canım çok doğru..
maşallah melek gibi bana karşı
ama pislik yapabilmesi karşısındakine bağlı..eşimi tanıdım ve ona göre davrandığım için bana pislikleri sökmüyor

O kadar HAKLISIN ki söyleyecek bişe bulamadım.Aynen öyle.Dediğin tüm hataları yaptım ben. Beni çok iyi anlarsın bir ikizler eşi olarak bana biraz formül versen çok sevinirim :) Bu saatten sonra ona nasıl davranmalıyım mesela.Bugün neyi nasıl demeliyim.Dahası her şeye sinir yaptığı işçin nasıl bir üslupla yaklaşacağımı bilmiyorum

canm iş yerindeyim iki dak ya yazcam bekle

ama güzelim sen bu satten sonra fazla düzeltemezsin aranızı diyorum ya baştan ulaşılmaz kız edalarınla devam edecektin..
şuan adam biliyor ki sen onun elindesin..
uygulaman zor olablir ama yapman gereken çok basit buluşmaya gitme mesela..
aradığında "kusura bakma yaa işim varda iki dakkaya dönücem" de 2 saat sonra dön..
ona onun yaptıklarıyla vurabilirsin..
ama bunları yaparken onu kaybetmeyi göze almalısın..ki zaten bu satten sonra pek olmaz bu iş
eğer gitmezsen noluyo acaba bu kıza diye o düşünmeye başlayacak..
umursamaz olman gerek..ve en önemlisi herkez için olmazsa olmaz yaklaşımında olursan hiç üzülmezsn emin ol
bu anlattıklarını zamnında bende yaşadım eski erkek arkadaşımla..

amin canım benim..
nolur ezdirmeyelim demişssin ya çok doğru söylüyorsun arkadaşım..
lafa bak ya hala çok güzelsin ne demek adi herif
bizim elimizde bu..sen evlenmeyi ve onu çok istediğini belli etmeseydin böyle olmazdı belkide..
eşimi çok peşimden koşturdum tabi içimden de nasıl istiyorum onunla yuva kurmak anlatamam ama bunu belli etmedim..
o yüzden benimle birlikte..ama ders almak gerek yoksa öğrenilmiyor

Bazi erkekler, ozellikle de pek iliski deneyimi olmayan erkekler bazen boyle hodukluk yapabiliyorlar. Bazilari cok sevseler de yapiyorlar. Yani ben bi erkegin sizi aramadigi mesaj atmadigi icin ille de iliskiden sogudugunu dusunmuyorum. Her erkek icin gecerli degil tabii ama, gercekten sevip yine de gun icinde surekli sevgilisini dusunmeyen, ya da dusunse de aramayi akil edemeyen insanlar (ozellikle erkekler) var.

Bitane ben de mevcuttu zamaninda. Benim izlemeni onerdigim taktik:

Bi dene bakalim, onun senin aramasini mesaj atmasini beklememeyi, seni aramadi diye alinmamayi ogren. Birak, aramasin. "Ben 5 kere mesaj attim, o 1 kere", "3 gundur ben ariyorum o hic aramadi" durumlarindan siyril. Mesela kardesini ya da en yakin arkadasini, o seni aramasa da 10 gun boyunca aramaktan nasil cekinmezsin, oyle davranmaya calis.
Ozledin mi? Ara, mesaj at, istedigin zaman hem de.. "Ay cok mu ustune gittim sikilacak benden" diye dusunme. Sikilirsa, iste o zaman senden sogumustur.
Ama belki de her seferinde telefonu mutlu acacak? Mesaj attiginda sevinerek okuyacak, guzel cevaplar yazacak?

Simdi bi sizin yazdiklarinizi bi de benim yazdiklarimi okudum da, ben cok safim salagim galiba ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…