Sevgilim ne yapmaya çalışıyor hiç anlamıyorum kızlar lütfen yardım :(

2 ay ama sanki 2 yıl gibi inan.Çok muhabbet tez ayrılık olayı yani.İnşallah artık mutlu olurum canım.Psikolojim iyi değil.Daha önce de 4 yıllık sevgilim tarafından aldatıldım.O da İkizler burcuydu.

İyi cesaret sendeki o zaman :) Benim şu an bi aslandan ağzım yandı bir daha zor yaklaşır bana aslan.. :)
Psikolojin kararsızlıktan iyi değil ön plana kendini al sonra herşey yoluna girecektir..

İyi cesaret sendeki o zaman :) Benim şu an bi aslandan ağzım yandı bir daha zor yaklaşır bana aslan.. :)
Psikolojin kararsızlıktan iyi değil ön plana kendini al sonra herşey yoluna girecektir..

Bendeki resmen cesaretin dibi :) Çünkü bu benim hayatıma giren üçüncü ikizler.Ben akıllanmıyorum sanırım :) Ama çekiyorum resmen ya hepsi mi ikizler olur? Şans diyelim artık.Bende aslanım ama aslan erkeği de tehlikeli olur evet ama hiçbiri ikizlerle yarışamaz be canım :)

Öyle mi diyosun :) E ben aslandan baya tırstım artık ikizlere hiç bulaşmayayım öyleyse :)

yolver gitsn diyosunuz çok rahatsnz onu kendi yerinize koyun seviyorum baglndm aşıgım diyor başka çözümlerle bulalaım ortayı ;beyefendi şımarmış biraz çbk afftggn için elde nasıl olsa diye rahat davranıyor açıkcası birde eski sevgilisinde az da olsa bi aklı gönlü kalmşşş birz uzak davran sende birde ikizler bu çok ilgide oyle patlar uzak dur mesafeli ol buluşunca feln yakında farkeder irkilir ve kendne gelr glmzsede yapcak bişey yok (

Bugün sakin bir şekilde konuşmaya çalışacağım.Eğer dinler ve kendini toparlarsa en azından çaba gösterirse ve ben buna inanırsam devam ederiz.Yoksa bu durumda daha fazla devam edemem gerçekten yapacak bişe yok

Öyle mi diyosun :) E ben aslandan baya tırstım artık ikizlere hiç bulaşmayayım öyleyse :)

aslan erkekleri ilgiyi seviyolar en azından tav olurlar hmn ilgide gösterirler çogu zmn ama ikizler ve boga ne ilgi gösterir ,SEN gösttersen şımarır ne kıskanır
degişik cins tür şeyler :)

sana dost tavsiyesi canım emin ol böyle tiplerden hayır gelmiyo sürekli gözleri dışarda oluyo ve büyük ihtimal böyle davrandığina göre sana aşık değl duyguları hoşlanmaktan ilerı gitmemiş ben tam 2 sene oyalandım böyle bu 2 senede bir çiçek dahi almadım beni sevdiğine dair hiçbirşey sadece sözdeydi herşey birdn bire başkasinı buldu pazar günüde evleniyo banada acımı dibine kadar yaşamak kaldı ha unutmadan AŞIK OLMUŞ sözde geç oldu ama anladm bir erkek böyle davranıyosa koşarak uzaklaşmak lazımmş bu arada benımkıde yay burcuydu.

konuş bakalım faydası olucakmı ama mumkunse telefonda msjda fln degl ikizler adamı bu yuzyuze konuş daha iyi olurr konuştuktan sonra yaz buraya mrk ettmm :)

Kesinlikle yaklaşmaaa :)

Şaka bir yana.. Kendi iç sesini dinle ya geç şöyle sessiz bi ortama ben ne istiyorum diye sor kendine ve bu adam benim isteklerimi yapabilecek seviyede mi?

aslan erkekleri ilgiyi seviyolar en azından tav olurlar hmn ilgide gösterirler çogu zmn ama ikizler ve boga ne ilgi gösterir ,SEN gösttersen şımarır ne kıskanır
degişik cins tür şeyler :)

Evet ilgine karşılık ilgilenirler ama az bi soğuk davran oda buz kesilir.. Ama benimki değişik bi aslandı "seviyorum asla ayrılmam, ama senin içinde hiçbir fedakarlık yapamam" tarzında :)

ahh arkadaşım nolcak bzm bu halimiz peki hep böyle tipler vr şu zamanda aşık oldgmz adamlar böyle ee digerlerinide bz aşık deglz hayatımız acı cekmeklemi geccek böyle (

Ahh canım böyle değer bilmez insanlar yüzünden nasııl acı çekiyoruz nasıl üzülüyoruz böyle Benim de hiç umudum yok ama son kez bir konuşayım en azından ben elimden geleni yaptım derim.

bende ıkizler burcuyum bıde derler ıkızler çabuk unutur bu özellık bana kesınlkle uymuyo yükselenımde yay 4 senedir yaşadığm bu takıntı ve melankoli ne o zaman hep ızdırap hep gôzyaşı

bende ıkizler burcuyum bıde derler ıkızler çabuk unutur bu özellık bana kesınlkle uymuyo yükselenımde yay 4 senedir yaşadığm bu takıntı ve melankoli ne o zaman hep ızdırap hep gôzyaşı

İkizler erkeklerinde var bir pislik ciddi anlamda söylüyorum bunu.Bir tane bile düzgününü görmedim daha :) Canım öyle ya da böyle bir şekilde geçiyor yapacak bir şey yok kısmetimiz değilmiş diyoruz ama karşıdaki kişi eğer isteseydi her şeyi çok da güzel kurtarabilir devam ettirebilirdi

Birazdan derse gideceğim de onunla ders çıkışı görüşcez. Nasıl konuşayım kızlar ya yani direkt saldıraya geçeyim mi yoksa önce bir şey olmamış gibi davranıp onun tepkilerini mi ölçeyim? Öyle dengesiz ki nasıl davranacağımı şaşırttı.

direk saldırıya tabikide geçme güzl bi şeklde gt tepkilerine bak ve konuşmak istedgnii ve şikayet oldgn şeyleri dile getr sakin bi şklde söyle bunu kaybedicek bişeyn ypokmuş gibi rahat davran birde aslnda sessz bi cafe ortamnda konuşsnz daha hoş olurdu sıcak sıcak kahveleri yudumlarken :))

canlarım işte bunlarda bizim sınavımız şu an nasıl durumdaym bılıyomusunuz boğazıma bisiler düğümleniyo çıkmıyo psıkolojk tedavı görüyorum az önce doktordan geldm bu günde çok ağladm hala ağlıyorum bende elmdn gelen herşeyı yaptm evlenelm bıle dedm bana 35 dn önce dusunmuorm dedı sımdı bır sene olmadan evlenıyo meğer benle dusunmuyomus lafa gelınce sevıyodu doyamıyodu bana çok safız cok nolur ezdırmeyelm böylelerıne kendımızı fark ettığmz an kacalm bu tipler duzelmıyo evlenmesıne 1 hafta kala msj attı bana durakta senı gördm doya doya baktm hala çok guzelsın dıye ışte bu kadar da aşşağılık bol dua edelm rabbım insan evladı çıkarsn karşımıza unutmayalm hepımız sınavdayz herkes farklı sorunlarla imtıhan oluyo bızımkıde bu

O zaman adamı zorla tutup cafeye götüreyim ve konuşmaya başlayım :) Ya bugün tek mesaj atmadı bu kadar olur mu ya? Neden böyle ilgisiz olur insan? SEVMİYORDUR. Benim dersim ondan önce bitecek bittiğinde mesaj atarım çıktım napalım diye.Bakalım artık her an bişeler uydurabilir gelmeyebilir valla adam dengesizliğin dibi çünkü.

Canım benim tam bir karaktersizmiş.Böyle insanların ben mutlu olabileceğini düşünmüyorum.Böyle masum insanların ahını alıp da mutlu olmayı beklemek çok aptalca olur. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin,herkese hak ettiğini yaşatsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…