Sevgilim ne yapmaya çalışıyor hiç anlamıyorum kızlar lütfen yardım :(

Yorumları okuyamadım da şunu merak ettim.

Eski sevgilisiyle neden ayrılmışlar, yeni mi birde? Belki kızı hala istemese de aklı karışıyor, o yüzden sana da soğuk davranıyor olabilir mi?

Sevgilim terk etmiş onu.Nedenini tam olarak bilmiyorum ama anlaşamıyorlarmış sanırım kavga ediyorlarmış sürekli.Ayrıldıktan sonra kız okulu bırakıp gitmiş.Şimdi de okula dönmüş işte sevgilimi arayıp ben geri döndüm senin için sen nasıl başksıyla olursun gibisinden şeyler söylemiş.O zamanlar bende aklının karıştığı için öyle davrandığını düşünüyordum.Ama şuan neden böyle davranıyor kız hala arıyor mu onu bilmiyorum.Bir de kız beni faceden bulup mesaj atmıştı yüz yüze konuşmak istiyormuş benimle.Kötü bir üslupla konuştuğu için engelledim.Ve cidden sorunlu bir kız.

ben bir öz eleştiri yapayım kendime sen ordan ders mi cıkartırsın yoksa sallamaz mısın kendin bilirsin..
tam 4 yıl ögrencilik yılları süre zarfında resmen ilişkimide erkek arkadaşımıda tepemde taşıdım..
"aman sinirleri bozuk"
"aman sorunları var"
"yoo kesinlikle tepkisi bana değil"
"ben olmasam onun elinden kim tutar"
"zor zamanlar geçiriyor yanında olmazsam nankörlük olur" vs vs vs uzatılabilir..
sonuçta noldu biliyor musun? 4 yılımı 1 günde silip attım bindiğim dal çürümüş ve ben kör bunu görememişim az daha k.çımın üstüne oturuyordum kıl payı yırttım..
ne mi oldu? güzelim üniversite yıllarım özgüvenden eksik angut orangutan bir yaratığı annesi kıvamında koruyarak kollayarak geçti..

ayrıldıktan 3 ay sonra doktora gidip geliyorum 167 boyundayım kilom 39..
kilo almak için uğraşıyorum o dönemler yüzüm çökmüş saçlarım dökülmüş değil bir erkeğin beni beğenmesi bakması muzice..
biri resmen kucaklayacak kadar sıcak yürüyordu bana..
o an anladım 4 yılımı Rabbim geri veriyordu.. al bundan sonra iyi değerlendir dediğini düşündüm.. 1 ay sonra evlenme teklifi etti
3 aydır nişanlıyız yaza düğünümüz var.. ve ben hayatıma girdiği günden bu yana 8 ayda 12 kilo aldım..
bir musibet bin nasihat mevzusu.. al sana.. harcatma kendinide güzelim günlerinide.. pişmanlık 5 sn öncesine bile döndürmüyor insanı..

Zaten en kötüsü de varlığında yokluğunu yaşatmasıdır bence.Yani seni en çok üzen,canını sıkan durum budur.Bence yol yakınken dön..Hani tabiki bizim ayrıl,barış dememiz bir şey ifade etmez her şey sende bitiyor ama böyle sevgisiz bir adam yüzünden de kendini üzmeye değmez.

Aynen canım.. Hem sınavdır hemde tecrübedir.. :)
Birde insan hergün hergün görüşünce daha farklı ve hızlı gelişiyor herşey.. Sen mutlu olmana bak. edemeyene de yol ver gitsin..

2 ay ama sanki 2 yıl gibi inan.Çok muhabbet tez ayrılık olayı yani.İnşallah artık mutlu olurum canım.Psikolojim iyi değil.Daha önce de 4 yıllık sevgilim tarafından aldatıldım.O da İkizler burcuydu.

Canıım neler yaşamışsın öyle Ama şükürler olsun ki geçmiş atlatmış ve mutluluğu yakalamışsın. Nazar değmesin.
Bende aynen o cümlelerdeki gibiyim aynen öyle ben yazsam bu kadar olurdu yani.O kadar haklısın ki. Rabbim hayırlısını versin her şeyin.Umarım ben de bir an önce aydınlığa kavuşabilirim.

Belirsizlik insanı kahrediyor! Neden böyle? Şimdi ne olacak? Nereye kadar böyle devam edecek? Ayrılsam mı? Biraz daha mı beklesem bakalım napacak? vs vs. Bunlar içimi yiyor.Onu seviyorum evet ama bu şekilde hiç mutlu değilim.Bir şans verdim ona beni sevseydi düzelirdi kaybetmekten korkardı bir daha aynı şeyleri yapmazdı.Bu saatten sonra da değişeceğine gram inanmıyorum.

herşey senin elinde inan bana!
çünkü sen varsan dünya var sen yoksan yok felsefen bu olsun
erkek köküne kıran girmedi ya sevilmeyi hakeden sevilmeye aç o kadar çok erkek var ki bu dünyada sana anlatamam
elbet seninde gönlüne göre akıllı başlı biri çıkacak karşına..
sana düşen sadece etrafındaki zararlı ottan kendini kurtarmak.. bunu yapmak ona katlanmaktan emin ol daha kolay
sende çok mutlu ol emi.. ama önce akıllı ol

Canım sen umutsuz bir vaka,onsuz olamam,ona inanıyorum,o beni seviyor,o yapar,o şöyle böyle diyen biri değilsin belliki.O zaman iyice düşün tart ve sen nasıl mutlu olacaksan öyle yap bence.

eski sevgilii.. durumunu bende yaşadım..
sonra affettim sonra ne mi oldu şu yukardakilerin aynısını aylarca sürdü..
sonra da zaten her şey alabora olup yok oldu bir daha düzelmedi..
bardk bir kere kırılınca tekrar ondan su içilmez..
içmeye çalıştım agzımı kesti kırıklar içmeye sakın çalışma yoluna bak derim...

İnşallah dediğin gibi olur her şey.Tüm bunları kesinlikle dikkate alacam. Çok teşekkür ederim hepinize.Sizlerle paylaştım,içimdeki bu sıkıntı az da olsa hafifledi.Kendimi suçlamaya başlamıştım abartıyor muyum yapıcı olamıyor muyum diye ama herkes düşüncelerimle benzer şeyleri söylediğine göre mutlaka ki doğruluk oranı oldukça yüksek.

Canım sen umutsuz bir vaka,onsuz olamam,ona inanıyorum,o beni seviyor,o yapar,o şöyle böyle diyen biri değilsin belliki.O zaman iyice düşün tart ve sen nasıl mutlu olacaksan öyle yap bence.

Ayrılmadan önceki o benden kaçtığı dönemde tam da böyleydim.Köpek olmuştum resmen kalkıp evine gittim kaç kez 'gelme' dediği halde.Onsuz yaşayamam sanıyordum gözüm kör olmuştu resmen.ama ayrılık döneminde çok akıllandım. Kendime söz verdim bir daha asla o duruma düşürmeyeceğim kendimi diye.Şimdi ikinci kez hayal kırıklığı üzüyor beni ama böyle bir ilişki mutlu edemiyor beni doğal olarak.

Son düzenleme:

İçmeye çalıştım ağzımı kesti Ben de düzeleceğini düşünmüyorum.O kadar ısrar etti söz verdi inanmak istedim bende belki bu kez olur bir şans daha dedim ama yine itinayla her şeyi yerle bi etti.'Aynı hikayeyi 2 kez okumak hikayenin sonunu değiştirmez' dedikleri bu olsa gerek.

E bunları farkedebilmen güzel bir şey tabi :)
O zaman artık bu belirsizlikten kurtul,mutlu ol.

E bunları farkedebilmen güzel bir şey tabi :)
O zaman artık bu belirsizlikten kurtul,mutlu ol.

Yarın görüşürsek eğer bunları sakin olmaya çalışarak dile getireceğim.Bakalım ne tepki verecek? Gerçekten seven insan her şeyi yapar bahanelere sığınmaz.Beni kazanmak isteseydi çabalardı.O bana gelme dediği halde kaç kez gittim ben.Madem bensiz yaşayamıyor şimdi de o yapsın aynı şeyleri bakalım.Olmuyor yapamıyor.Ayrıldıktan sonraki ilk görüştüğümüzde şey demişti.'Senin ayağına gelmem senin için sıradan olabilir ama benim için öyle değil. Hayatımda ilk kez bir insanın peşinden geldim.Ve bunu kabullenemiyorum ama bir yandan da köpek gibi gelmek istiyorum'. ÖZgüvene bakar mısın?

Son düzenleme:

Eheheh :)
Canım gurur depolu erkeklerde hep,biz öyle olamıyoruz malesef çoğu zaman.Ama sen eline fırsat geçmişken güçlü ol,ona bize dediklerini aynen söyle.

Eheheh :)
Canım gurur depolu erkeklerde hep,biz öyle olamıyoruz malesef çoğu zaman.Ama sen eline fırsat geçmişken güçlü ol,ona bize dediklerini aynen söyle.

Hakkımızda hayırlısı olsun canım. Gelişmelereden haberdar ederim.Hepinizi öpüyor ve çok teşekkür ediyorum taa bu saate kadar dinlediniz yardımcı oldunuz çok çok teşekkürler.İyi uykular.

Hakkımızda hayırlısı olsun canım. Gelişmelereden haberdar ederim.Hepinizi öpüyor ve çok teşekkür ediyorum taa bu saate kadar dinlediniz yardımcı oldunuz çok çok teşekkürler.İyi uykular.

Rica ederim tatlım.
Umarım çok güçlü olursun onun karşısında ve içinden geçenleri yaparsın yada karşılığını alırsın duygularının.
Tatlı rüyalar.

güzel ve doğru kararlar almışsın:)
her zaman en önemli şeyin kendin olduğunu,
bu hayatta hiç bi acının geçmeyecek olmadığını
kimlerin evlat acısı, hamile bayanların kocasının acısını çektiğini düşün
ve bir de herşey yolunda gitmezse senin çekeceğin acıyı düşün.
ne kadar basit kalıyor değil mi:)
üstelik seni önemsemeyen biri için.
konuşmanı yap kendine gelirse ne âlâ
yok özgür çocuk moduna devam ederse başlarım onun ikizlerliğine :)
ben de ikizlerim ama sevdiğim insana köpek de oldum zamanında.
hem de öyle lafla değil ciddi ciddi:)
sonuçlardan haberdar et bizi
senin için hayırlıysa iyi geçsin hayırsızsa bu çocuk tezden bitsin

Görüşürsek eğer,hala eğer diyorum çünkü son dakika ekileceğimi hissediyorum.Önce bir şey demicem bakalım o nasıl davranacak? Daha sonra bu düşüncelerimi dile getirecem.İşe yarayacağını düşünmüyorum açıkçası.Ya ikizler ERKEĞİ çoook kötü oluyor.Bayan arkadaşlarım var benimde onlarla bi sorunum yok ama erkekleri sabır taşı yaptılar beni valla :) Ki bende baskın bir insanımdır.Aslan burcuyum :) Ama ilk kez böyle ezildim bakalım artık hayırlısı olur inşallah.

Kızlaar ya onunla nasıl konuşsam bilemedim. Yani daha önce birçok kez konuşmaya çalıştığımda tepkisi hep sıkılgan umursamaz ve sinirliydi.Ben konuyu açıyorum mesela,o kızıyor hala neden uzatıyorsun bir daha öyle olmayacak dedim işte diye kestirip atıyor.Defalarca böyle olduğu için bu konuda konuşmak içimden bile gelmiyor inanın. Ama bu şekilde de salak yerine koyulmuş hissediyorum kendimi ve neyi neden bekliyorum diyorum karşımdaki insanın bir çabası yok. O yüzden mutlaka konuşmam gerek ama direkt olarak ayrılık konuşması mı yapsam yoksa neden böyle ya da bu şekilde ne kadar daha devam edecek gibisinden bir şeyler mi söylesem? Dahası konuya nasıl gireceğimi nereden başlayacağımı bile bilmiyorum.O kadar rahat bir insan ki eminim hiçbir şey olmamış gibi davranacak sırf ben bişe demeyeyim tartışmayalım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…