Sevgilim ırkçı mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu mesajı görünce yine üzüldüm yine enayi yerine konulduğumu farkettim. Bir de konusuna uzun uzun yazdık iyi mi?
Daha karakterleri oturmamış kendisine saygısı olmayan kişilerin etnik kimliğine/kimliklerine saygı duymasını beklemek absürt olurdu, keşke mesajlarınızı önceden görseydim samimiyetle yorum yazmasaydım bu konuya.
Ya beyefendi saçmalamayın benim yedi yıllık ilişkim var o konunun benle tek bir alakası yok Allahım ya

10’dan daha büyük iq puanına sahip kimse bu anlattığınıza inanmaz 🥰 ayrıca üyeliği iki kişi kullanmak yasak. Süresiz ban sebebi

Düpedüz yalan bence de işte konu:

Öncesine de git yeni tanıştığını yazdığı konu da var 2021 yılında :)

İyi değilsiniz galiba benimle zerre alakası yok bu konunun şu an konuyu sabote ediyorsunuz ve sadece günahımı alıyorsunuz haberiniz olsun

Ben rizeliyim. Düğünümde kürt halayı çaldırdım. Çok seviyorum çünkü. Ne oluyormuş düğünde çalınınca? Hemen ayrılmanın tavsiye ederim. Çünkü hayatın boyun seni darlayacak bu yüzden. Düğünde çalınan parcayla bitmeyecek.

Aynen arkadaşının sevgilisi için burda ahım çıkar mı diye krizler geçirdin. ikinizin sevgilisi de polis hem de tesadüfe bak. Adamı ömründe 5 defa görmüşsün, yıllarca seni aldatmış. Düğününde kürtçe müzik çaldıramamaktan daha büyük problemlerin var. Belki ahın da siz evliyken tutar 😊
Ay bi de aldatmış bir herif için bütün aidiyetlerini bıraksın, her şeyinden vazgeçsin. Çünkü buna değer.

İyi değilsiniz galiba benimle zerre alakası yok bu konunun şu an konuyu sabote ediyorsunuz ve sadece günahımı alıyorsunuz haberiniz olsun

Bebişim sen burdakileri kandirabileceğini cidden düşünüyor musun?? Burda 7 yıldir beraberiz diye yalan atmışsin ama 3 yıl once tanışmışsınız, telefonda konuşmuşsunuz o kadar adamın da başkasıyla sevgili olduğunu da yeni öğrenmissin. Bak tanışma konunuz 3 yıl önce:

Arkadaşlar ben buna neden ''Beğenmedim'' yedim? Kötü bir şey söylemek istemedim ki. Her insanın düşüncelerine saygım vardır. Ama karşı taraf nereli olduğunu bildiği halde ırkçılık yapıyorsa buna tabi ki karşıyım.
Her düşünceye nasıl saygınız olabiliyor ya iyi misiniz? Irkciya saygı mı duyulur? O adam bazı insanların bu dünyada olmamalarını istiyor, onlardan tiksiniyor, kendinden aşağı görüyor ve aynı şartlarda yaşamak istemiyor. Bu düşünceye saygı duyamazsınız.

Bebişim sen burdakileri kandirabileceğini cidden düşünüyor musun?? Burda 7 yıldir beraberiz diye yalan atmışsin ama 3 yıl once tanışmışsınız, telefonda konuşmuşsunuz o kadar adamın da başkasıyla sevgili olduğunu da yeni öğrenmissin. Bak tanışma konunuz 3 yıl önce:

Aaa ben de minnoş minnoş yorum yapıyorum. 😂

Ay bi de aldatmış bir herif için bütün aidiyetlerini bıraksın, her şeyinden vazgeçsin. Çünkü buna değer.

Aldatma falan yok yaf, adam öylesine telefonda konuşmuş aralarında bir ilişki bile yok. Konu sahibesi de kendi kendine gelin güvey olmus. Adam zaten başkasıyla, konu sahibesi nereye düğün yapıyor kuma mı gidecek🤐🤐🤐

Aldatma falan yok yaf, adam öylesine telefonda konuşmuş aralarında bir ilişki bile yok. Konu sahibesi de kendi kendine gelin güvey olmus. Adam zaten başkasıyla, konu sahibesi nereye düğün yapıyor kuma mı gidecek🤐🤐🤐
O daha kötü desene. Adam belli yakasından düşsün diye en sonunda hassas yerden vurmuş ona bile gık dememiş, ne tatlı adamlar var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X