sevgilim gereksiz yere dirty talk yapıp duruyor

macxies

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2024
33
-7
19
ya dalga geçmeyin ama çocuğa söyleme bile utanıyorum, düşünüyorum ben mi abartıyorum diye söylemem gerekiyor mu artık?
ortada bir cinsellik yokken bile mesala öpüşüyoruz birbirimizi özlemişiz hep bi konuşma ihtiyacı hissediyor sanırım sürekli seni becermek istiyorum şöyle istiyorum falan diyor.

eskiden bunlar heyecanlandırıyordu ama o kadar çok yaptı ki artık itici buluyorum.

bu dirty talk olayı sizde de oluyor mu

ya dalga geçmeyin ama çocuğa söyleme bile utanıyorum, düşünüyorum ben mi abartıyorum diye söylemem gerekiyor mu artık?
ortada bir cinsellik yokken bile mesala öpüşüyoruz birbirimizi özlemişiz hep bi konuşma ihtiyacı hissediyor sanırım sürekli seni becermek istiyorum şöyle istiyorum falan diyor.

eskiden bunlar heyecanlandırıyordu ama o kadar çok yaptı ki artık itici buluyorum.

Azmış kudurmuş bu.

Onun niyeti belli artık senin de gönlün olursa hayırlı olsun

daha kaba olanını söylüyor hatta seni şöyle s.mek isriyorum falan diyor
benim yattigim kalktigim sevgilim bile bana böyle cümle kurmaya cesaret edemez. dirty talk yeri gelir yatakta konusulur, kalkinca biter gider. normal hayata tasimak cok sacma.
size bu cumleyi kuruyor hala sevgilim askim mi diyorsunuz?

X