Sevgilim çok mu parayı seviyor bana mı öyle geliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi kendi maaşından kuruş koklatmayan kız ilerde babasının malından da koklatmaz diye umuyorum.

Evlenip boşanmamak için arkana bakmadan kaç bundan

Şimdi kendi maaşından kuruş koklatmayan kız ilerde babasının malından da koklatmaz diye umuyorum.
bir de miras konusu yapmak kötü ya benim anne baba 55 yaşında hala miras yiyemediler çünkü kendi anne babaları sağ. kimse de malını ölmeden yediremiyor anca destek oluyor çocuklarına geleceğim 60-70 yaşına miras gelse neyime yarayacak. babaannem tam olarak geçen sene sahip olabildi mirasına yürüyecek hali yok 76 yaşında ne yapacak parayı

Kusma emojisi olsa bu sahsiyetsiz sevgilin için atardım. Ayrıl kaç bu heriften

Normal değil iğrenç paragöz

Her şakanın altında bir gerçek payı vardır :)Belli ki düşüncelerini direk söyleyecek cesareti yok şakayla karışık sana mesaj veriyor. Daha bir aylıkken parana puluna karışan evlenince maaşına flan çökmeye çalışır bence. Belki de senin ondan çok kazanman onda bir komplekse değilde rahatlığa sebep olmuştur. Çünkü bunu kompleks yapan hiçbir erkek hiç para atmıyorsun ki vs deyip gülmez. Düşünmekte ve igrite olmakta çok haklısın bence.

Kaçın arkanıza bakmadan kaçın tam da böyle bir adamla evliyim emeğinizle kazandığınız parayı burnunuzdan getirir tek derdi paradır sevgiliyken bunu dile getiren evlenince neler der kim bilir

Adam direk paracı benim eşim evlenmeden de hiç bunun muhabbetini yapmadı evlendikten sonrada

Kaçın arkanıza bakmadan kaçın tam da böyle bir adamla evliyim emeğinizle kazandığınız parayı burnunuzdan getirir tek derdi paradır sevgiliyken bunu dile getiren evlenince neler der kim bilir
Evet bu kişi de sanırım öyle birisi. Sizin eşiniz neler yapıyor şu an? Nelere karışıyor

Evet o şakada ben hiç gülmedim zaten. Düşünüyorum da kız halimle ne öyle bir şaka yaptım ne para konusuyla ilgili herhangi bir şey sordum yanlış anlaşılırım diye. Ama o hiç çekinmeden yapabiliyor

Hiçbir kadın düşüncelerinde yanılmaz.

Evet bu kişi de sanırım öyle birisi. Sizin eşiniz neler yapıyor şu an? Nelere karışıyor
Maaşıma karışıyor neye karışsın
Haddini bildire bildire kavga ettim tam akıllandı sanıyorum yeniden başlıyor
Bu adam sizinle kalkınma planı yapıyor, hem de “şaka” yollu. Eminim şakadır. 1 aylık ilişkide ayaklarınızın bir karış yukarıda olması lazımken babanızın arsası gündeme gelmiş.Şimdiki erkekler erkekliğini yitirmiş.

Yok ya bence cimri cimridir.

Çekinmeden yapıyor çünkü şimdiden şaka niyetine sana yapacaklarını empoze etmeye çalışıyor. Gerçek anlamda şaka bile olsa senin mal varlığın üzerinden şaka yapan bir insanla birlikte olmamalısın düşüncelerinde çok farklı şey yattığına eminim-eminiz.

Bu yoruma çoook katılıyorummm... Şimdiki erkekler tam olarak ''anasının prensesi'' sıfatında gibi bir şey. Çoğu erkekten, erkeklik duygusu alınmıyor.
Ben erkek olsam bırakın kayınbabamın parasını, eşimin elini cebine attırmazdım. Bunu erkeklik gururuma aykırı sayardım.Şimdiki erkekler parasını yiyeceği kadın arıyor oldu paşam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…