Sevgilim çok mu parayı seviyor bana mı öyle geliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

senvarsindiye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2019
609
539
Herkese merhaba.

Sevgilim parasal şakalar yapıyor. Henüz bir aylıkken bana para biriktirmemi söylemişti( birikim yap eşya kıyafet fazla alma vs.). Daha sonra bir daha hiç söylemedi ama ben o deyişini unutmadım.
Sonra yine sürekli aylık ne kadar kazandığını söylüyor. Sormuyorum. Benden az kazandığı için kompleks yapıyor belki diye düşündüm ama bu kadar çok yapması acaba parayı çok mu seviyor diye düşündürttü bana.
Daha sonra senin paranı evlenince yatırım amacıyla kullanırız gibi bir cümle kurmuştu.
Geçen gün telefonda konuşuyorduk para çekecekti. Param kalmadı vs. dedi. En sonda hiç atmıyorsun ki deyip güldü. Belki de normal bir şakadır ama nedense ben düşünüyorum. Fazla mı abartıyorum?

Bir keresinde evi erkek geçindirmeli evlenince istemezsen paranı verme bana demişti. Ne kadar dürüst konuşuyor bilemiyorum tabi. Evlenmeden de anlayamam. Bir de şu an büyük bir değeri var diyemem ama babamın bir arsası var. Evlenince senin hakkını yedirmicem canım deyip gülmüştü. İğrite ediyor böyle şakalar. Yine başka sefer babamın bana yatırım amaçlı ev alacağını söylemiştim. Evlenince baban evi bize mi verir kendi mi alır diye sormuştu.

Normal mi bu şakalar yoksa ben mi abartıyorum?

Evet haklısınız. Bu bir ayrılma sebebi mi yani
Kesinlikle bir ayrılma sebebi . İkinci olarak neden babanızın kendi öz parası ile size alacağı yatırımdan bahsediyorsunuz bundan ona ne . Böyle bir erkek sizin gibi bir aileyi bırakmaz . Muhtemelen sen ayrılmak istedigin zaman baya peşinde dolanır .

bir insan neyi çok fazla konuşuyorsa
yani neyi ağzından düşürmüyorsa
o konuda bi takıntısı yada bi yarası bişeyi vardır diye düşünüyorum
istemsiz biçimde beyin direkt ona gidiyor ki o da ağzından dökülüyor
şaka olsun veya farklı biçimde olsun , farketmez
sen kendini düşün mesela bu hayatta en çok neyden bahsedersin konuşurken ?
önemsemediğin bişey hakkında konuşur musun ?

Deki evlenince çalışmayacağım babam arsasını evini kendine yatırım yapcak yani apaçık benden para ev arsa bekleme de. Gerçek yüzünü gösterir o zamann. Gerçi göstermiş daha ne kadar göstersin de
Kesinlikle bir ayrılma sebebi . İkinci olarak neden babanızın kendi öz parası ile size alacağı yatırımdan bahsediyorsunuz bundan ona ne . Böyle bir erkek sizin gibi bir aileyi bırakmaz . Muhtemelen sen ayrılmak istedigin zaman baya peşinde dolanır .

evlenmeden daha senin paran üzerinde hakimiyet kurmak isteyeceğini söylemiş. evlenince neler olacağını sen düşün. ömür geçer mi bilemedim. ona ne babanın sana alacağı evden
Yanlış anlaşılmak istemem çok ciddi mallarımız yok. Arsa da öyle ev için de öyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X