Sevgilim bana geldi , eli bomboş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Demekki sana gelenlerin amacı belliymiş, yakında ondan ayrılır yeni birileri için burdan yazarsın, kullandırma artık kendini.

Karmanız hayırlı olsun

Ben insanların bekarkende özgürce cinsel hayat yaşamaları taraftarıyım. Düzenli cinsel hayatı olan insanlar enerjilerini attıkları için daha sakindir. Sevgili aşamasında cinsellik yaşanırsa en azında evlilikte cinsel uyum var mı yok mu öncesinde deneyimlenmiş olunur. Erkekler için zaten ülkemizde böyle bir tabu yok. Modern bir erkekte karşısındaki kadının geçmişini irdelemez.
Benim ablam bekaret takıntılı bir kadındı. “Bakireliliğimi evliliğime saklayacağım” diye senelerce erkeklerle flört etmedi. Asansörde yanında bir erkek olsun selam vermezdi. 38 yaşında görücü usulu evlendi. O allayıp, bulladığı bekareti kocasının onu sevmesine yetmedi. Adam ilk aydan terk etti. Ablamın hamile kaldığını öğrenince döndü ama şu yaşadıkları evcilik gibi bir şey. Eniştem yılın 8 ayı gemilerde. Sonra Türkiye’ye geliyor. Biraz çocuğuyla vakit geçirip özgür hayatına geri dönüyor. Ablam karşı cinsle daha sağlıklı bir ilişki kursaydı bu problemleri yaşamazdı.
İnsanlar ister evlenir, ister bekar yaşar kimsenin 4 duvar arasında yaşadıkları bir başkasını ilgilendirmez.

BEnim dusuncem kahvaltiligi kendi alip gelebilir ya da borek vs.alip cayi koy geliyorum.diyebilirdi.bence cimri olabilir.bastan kendini belli ediyor hemen kaptirma iliskiye kendini.

İsteyen istedigi ile sevisir memur olunca yasak mi?
iki yetişkin birey karşılıklı kararı... pedofili degil hirsiz deil !
bence ülkede sevisen kadinlar yargılanmamali...
sevmeyi bilmeyen sadist çocuklara yeltenen bir sürü sapik var onlari yargılayın
Kadin memurken isini yapar is o düzgün yapıyorsa aksam da istediğiyle olur kime ne ki?
Size katılıyorum.... ne milletin uckuruyla uğraşıp dururlar kime ne?

Hanımlar lütfen üsluplara dikkat edin, konuları için bir şey diyemem lakin üye kadın defalarca teyit edildi, zorunlualann erkek iddiasından vazgeçin artık çünkü kadın.

Konuları uygunsuz geliyorsa yazmama pas geçme hakkınızı kullanabilirsiniz ama topiğe girip yaşam tarzına ağır sözler sarf edemezsiniz, herkesin özel hayatı kendisini ilgilendirir, size uymayan bir hayat yaşıyor diye aşağılama hakkına sahip değilsiniz, ki zorunlualann o kadar hakaret edilen, aşağılanan, dalga geçilen yorumlara rağmen asla üslubunu bozmuyor, hiçbir üyeyi takıntı yapıp bir topikte yakalasam da laf soksam, seri beğenmedim atsam demiyor, kadın kendisine edilen aşağılayıcı sözleri bile şikayet etmiyor ama bazılarınız kafa bulsam aşağılasam tavrındasınız.

Lütfen size uymayan konuların sekmesini kapatın.

Zorunlu, sana kendini sevmen için acil bir şefkat terapisi öneriyorum. Hayatında bir erkek olmak zorunda değil, o adamlara olmadıkları vasıfları verip sonra hayal kırıklığı yaşamak zorunda değilsin. Ayrıca ne konu açarsan aç, kendine neyi yakıştırırsan yakıştır seni burada kadınlığın ve cinselliğin üzerinden vurmalarına, aşağılamalarına izin verme.

Anlamıyorum müdirem, evet zorunlu değişik bir kişilik belli ki özsevgi ve şefkat eksikliği var ve hemcinslerimin bu kadar çirkin şeyler yazması beni utandırıyor.

Bu doğru tabi ki.
Bende aman bekaret önemli,evlenmeden kimseyle yakınlasmayın kafasında değilim ama önüme gelenle daha ilişkinin ilk günlerinde de evimde/evinde/otelde/apartta buluşmam. Kimden saklanıyorum ki.
Bunlar zamanla olur/olmalı. Ha günü/anı yaşıyorum diyen insanlar icin böyle olmayabilir,o an yaşanır biter,yada sadece sevişmek istiyorum öyle yaşıyorum der o ayrı. Ama her sevgilisinde benzer konular açan biri konu sahibi,günü yaşarım,anın tadını çıkarırım kafasında biri değil. Bu da demek ki bu şekilde başlamamalı ilişkisine. Normal insanlar önce dışarda vakit geçiriyor,evli gizli saklı birliktelik yaşayan insanlar gibi her buluşmada dört duvar arasında vakit gecirmiyorlar ki. Ha yine yazıyorum sadece cinsellik için buluşabilir insanlar kapalı kapılar ardinda ama sonrasında paramı mı yiyor, beni mi kullanıyor gibi şüpheleri olmamalı zira bunu bu şekilde bir ilişki yaşayarak anlamaları mümkün değil.

Önceki konularını bilmiyorum ama daha önce kullanildiysa artık bundan sonraki bütün ilişkilerde bu şüphe olur böyle bir şüpheye mahal vermemek için yapmayın birşey bırakın karşı taraf yapsın bir erkek bir kadınla buluşmaya geliyorsa ne yiyip ne icilecegini o dusunsun.Hergun görüştüğünuz insana hergun hediye verilmez. Ama bir yere misafirlik için gidildiğinde (yemek, çaylı ikram)ve o kişi size hediye aldıysa hele ki şehirler arası kalmalı gidiliyorsa hediye alınır.Bu bir görgü kuralıdır.cam sakızı çoban armağanı denir. Gönül ilişkilerin de ise erkek bir tık önde olmalıdır yapılacak harcamalarda.

Eniştenizin mesleği bu; adam ablanızı görmeye dayanamadığı için gitmiyor ki yılın 8 ayı gemiye. Kardeşlerinizle aranız iyi olmayabilir ancak bu yorumunuz ablanıza haksızlık olmuş.

Eski sevgilinizin sizden gelindiğini biliyor mu?

eli bos gelsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…