sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
siz istediğiniz yorumu yapın dalga geçin ben susayım Allah herşeyi görüyor hakedene gider beddua

Bu kadar beddua ile mutlu ve huzurlu olabileceğinize ihtimal vermiyorum. Umarım ikinci sevgililer gününü görürsünüz ama zor bu gidişle
falcımısınız yoksa müneccimi gelecekten habermi alıyorsunuz ????????????????????????????????????????????????

Başkalarıyla alakası yok bu durumun. Dilinden beddua düşmeyen insanın başı beladan, kötülüklerden kurtulmaz.

Kimse size susun demiyor, beddua etmeden kendinizi savunamıyorsanız diyecek bir şey yok.
ederim insanda edep olur eliştirmeninde dozu olur karşındaki birşey sormuş bu sana dalga geçme hakkını vermiyor ben cuma gününde Allah a havele ediyorum hem benim sorduğum konu başka onlar 2. konuyu dahil edip mikserlik yapıyorlar

Başkalarıyla alakası yok bu durumun. Dilinden beddua düşmeyen insanın başı beladan, kötülüklerden kurtulmaz.

Kimse size susun demiyor, beddua etmeden kendinizi savunamıyorsanız diyecek bir şey yok.
şu saate kadar etmedim insanı çaptan çıkarıyorlar

falcımısınız yoksa müneccimi gelecekten habermi alıyorsunuz ????????????????????????????????????????????????
Yooo değilim, belli ki inançlı bir insansınız beddua ettiğinize göre. İnandığınız dinin kitabında yazıyor bunlar. Ben inançlı değilim ben bile biliyorum sizin bilmiyor olmanız çok enteresan. Neyse konu dine kaymadan, sizin ağzınızdan çamurlar saçılmadan kaçayım ben. Konuşun siz

bencede kalabalık etmeyin

siz istediğiniz yorumu yapın dalga geçin ben susayım Allah herşeyi görüyor hakedene gider beddua

Hee Allah da sana çalışıyordu, Mina'nın ponçik kalbi kırılmış da aman bin beteri çıkacakmış milletten.

Geçen bi konuda daha yazdım, bu beddualardaki katsayılara tavım ben de; "Aynısını yaşayın" da demiyor bu bedduacı ablalar; bin, milyon filan katsayıyla ısmarlıyor bir de
Rabbim şu cuma gününde beşbin beterini yaşatsın

Beş binlik ısmarlamış bu abla da ahshsh
Ay komedi ya.

komik olan sensin

Müneccim olmaya gerek yok. Sevgililer gününde adam kendince kutlamış. O romantik kutlama seviyormuş bilememiş öyle sevdiği için öyle yapmış. Bundan bile drama çıkaran biri mutlu olamaz. Evlilik de ilişki de karşılıklı anlayışla yürür. Hep benim dediğim gibi olsun, tek doğru benim diyerek de bir ilişkide mutlu olamazsınız. Bu kafayla huzur bulamayacağınız için huzur da veremezsiniz. Sizin bu en ufacık şeyden bile mutsuzluk aramanızla ilişki yürümez.

evlilik danışmanımısınız ?????????????????? yoksa psikolok mu????????????

evlilik danışmanımısınız ?????????????????? yoksa psikolok mu????????????
İlişki tecrübem çok. On yıldır bir evliliği kavgasız gürültüsüz devam ettiriyoruz. Gözlemlerim ve tecrübelerim genelde böyle hep bana hep bana diyen, tatminsiz, mutlu olmamak için bahane arayan insanların mutlu olmadığını gösterdi bana. Mutluluk vermeyen insanlarla yürümez. Sürekli dert arayn insanın yanında kimse durmaz. Herkes uyumlu, anlayşlı, problem çıkarmayn çözen insanlarla olur.
Biz 14 şubat kutlamayız ama bana eşim aklımdaki hediyeyi almasa çiçekle gelse de sevinir mutlu olurum. Eşim de beklediği hediyeyi almasam mutlu olur. Hediye sipariş değildir, içten gelir. Karşındali insanın sana alacağı hediyeyi seçemezsin. Buncacık şey için huzursuzluk çıkaran insan mutlu etmez.
Bu kadar mutsuz olacağınıza çok güzel düşünmen teşekkürler sevgilim ama bir dahakine hatıra olacak bir şey alsan sevinirim der geçersiniz. Bu kadar yok tuvalet fln gibi rezil şeyler düşünüp iki günü mahvedecek bir iey yok ortada

Hala anlatmaya çalışıyorsun

evet çiçek çöp pasta ve yemek tuvalet teşekkür kısmına gelince bende ettim teşekkürümü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…