Sevgililer günü

liliitaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
27
8
28
Kızlaar sevgilimle 5 yıllık beraberliğimiz olduğu için hediyeleri sürprizleri tükettik. Artık bir şey alırken çok zorlanıyorum. Değişik maddi veya manevi fikirleri olanlarla burada paylaşalım mı hem herkese fikir olmuş olsun

Yani artık ihtiyaca göre bir şeyler bakmalısınız. Çalıştığı ise göre bir kıyafet yada aksesuar alabirsiniz. Ya da bir kıyafeti eskimiştir. Kışlık beresi yoktur bere. Aklıma gelmiyor pek ama dediğim gibi ihtiyacı olan bir şey olabilir vakit bulup alamamıştır örneğin sizin düşünüp almanız hoşuna gider

Bizde oldukça uzun zamandır birlikteyiz ama ben kutlama taraftarı olmadığım için allahtan kutlamıyoruz size özel olan Günlerde alsanız ticari günleri es geçseniz daha güzel olmaz mı :)

Bizde oldukça uzun zamandır birlikteyiz ama ben kutlama taraftarı olmadığım için allahtan kutlamıyoruz size özel olan Günlerde alsanız ticari günleri es geçseniz daha güzel olmaz mı :)
Tam ben yazacaktım aynısını onun dışında 5 yıllık bir ilişkiniz var yani varsa ihtiyacı olan bir şeyi almak daha makul gözüküyor.

Nasıl ki kutlamamak sizin seçiminiz ise kutlamak da bizim tercihimiz. arkadaş, kutlayalım mı kutlamayalım mı diye sormamış ki, hediye önerisi istemiş.

Evet arkadaşlar kutlamayanlara saygım sonsuz ama biz kutluyoruz :) Yani kutluyoruz derken o günü beraber geçiriyoruz. Yemeğe gittiğimizde oldu, benim cupcake yaptığım termosa çay alıp arabayla bir manzarada film izlediğimizde oldu. Bunları normal zamanlarda yapmıyor muyuz? Yapıyoruz tabi ama sevgililer günü işte maksat beraber olmak :) Hediye olarakta insan uzun ilişkisi olunca bütün gibi oluyor zaten mesela kendine alışveriş yaparken aa bunuda ona alıyım ihtiyacı vardı veya bunu sever deyip alıyorsun birdenbire o ayrı. Daha manevi birşey yapmak istiyorum aslında sevgili kitabı, sosyopixten fotoğraflar notlar, yemek hazırlamak gibi. Ama hepsini yaptım o yüzden bu tarz değişik fikirleri olanlar varsa paylaşsınlar bizde yapalımm

Bileklik fikri çoook güzel ama kaç tane aldım hatırlamıyorum Ne kadar alınsada alınabilecek bir hediye aslında.Bir kerede erkek arkadaşım ikimize yaptırmıştı isimli bileklik ben onun ismi olanı, o benim ismim olanı takıyorduk sonra koptular tabi Fikir olabilir buda :)

Ee o kadar yıl olmuş bence evliliğe gidebilir.
Biz eşimle sevgiliyken askerdeydi ve ben pembe bebek patiği örüp koymuştum güzel bir kutuya. Tabi içini de çikolata ve notlarla doldurmuştum. Ama tabi sen 5 yılda bunları da yapmış olabilirsin.

ne tatlı bir yorum patik hariç yapmıştım :)

Bağımlısı olduğu birşey var mı? Mesela online oyunlarda paketler var ücretli. Oyun bağımlısıysa çok mutlu oluyorlar :)

Bağımlısı olduğu birşey var mı? Mesela online oyunlarda paketler var ücretli. Oyun bağımlısıysa çok mutlu oluyorlar :)
Oyun oynar ama bağımlısı değil :) Polo yaka uzun kollu tişört aldım. Kilo aldığı için tişörtlerinin çoğu olmuyordu en azından ihtiyacı olan bir şey olsun dedim arkadaşlarında dediği gibi. Daha manevi bir şeyler istemiştim ama maalesef bulamadım. Artık bir dahaki güne, yazan herkese teşekkür ederim

Sevdiklerinize hediye almadan önce onların nelerden hoşlandığını düşünün. Aksesuar severler içinde son yılların trendi olan kişiye özel çelik aksesuarlar tercihiniz olabilir.Karar vermeden önce sizler için hazırladığımız tasarımlarımızı görmenizi isteriz. Adresimiz aşağıda...
....

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…