Sevgililer günü yaklaşıyor sevdiğinize göndereceğiniz mesajları paylaşalım

blueege

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2008
492
14
Sevgililer günü yaklaşıyor sevdiğinize göndereceğiniz mesajları paylaşalım

şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı :))) kutlamaya gelince bence sevgiliyle değilde, eşle kutlanması daha iyi olur fikrimce,özel günleri özel insanlarla kutlamayı dercih ederim:)

son kurşunum kadar severim seni tenin terim olsun terin kanım seni çok seviyorum birtenm

Bir günü seninle birlikte yaşamak şafak söküpte gündüzü seninle diriltmek,aynı geceyi öldürmek,bir garip geliyor,bir düş,bir heyecan...Yüreğim kabarıyor..Ama inanıyorum günlerce gecelerce seninle birlikte gündüzü diriltip geceyi öldüreceğim..Ve o güzel günü ölümüm gibi bekleyeceğim...Sevgililer günümüz kutlu olsun bitanem...Seni çooookkk seviyorummmmmmm :asigim:

içten gelen güzel bir sözzzzyerimseniben
anlamlı bir bakış :1closedeyes:
bir öpücük bile yeterrrrrrr illa hediye almak sadece o gün yasamak gerekmez bence:asigim:
bir küçük '' Seni seviyorum '' deyip öpücük kondurmak yeterlidir a.s.

4 sene önce eşimin çantasında seni seviyorum yazılı 14 şubatta imzalanıp başkası tarafından verilmiş bir kart ile aldatıldığımı öğrendim

bu yüzden benim için artık sevgililer günü yokkkk

yüzünede söylüyorum bunu sen benim sevgilim değilsin eşimsin diyorum bozuluyor çok fena ohh olsun

bir kadın için ne acı bir deneyim değil mi? Ama aşmayı başarıyorum sevgiler

üff cidden çok acı..üzüldüm senin adına ama takma (biliyomusun bence erkeklere değmes:))

bu araada benim hiççç sevgilim olmadı:KK43:(( yaa içim gidiyor öyle görünce ..hiç dışarı bile çıkmıyorum tv radyo bakmıyorum..öyylee kitap okuyorum geçiştirmeye çalışıyorum..takvimede bakmıyorum..
ya birinden hoşlanmıştım..çokda sevindim böyle belki olur bu 14 şubatta bir mucize onla girerim diye ..memlekete gitti..hemde benden hoşlandığından bile emin değilim:))bu arada bana tüyo verecek aklı başında birilerine ihtiyacım var ya ..ne yapmalıyım onu kendime aşık etmek için (döndüğünde görebilirsem bir daha tabii..:KK43:(

bu ne iş ya..eğer olsaydı sevgilim..ona şöyle derdim..

"eşek sıpam bugüne kadar nerdeydin..:))

içten gelen güzel bir sözzzzyerimseniben
anlamlı bir bakış :1closedeyes:
bir öpücük bile yeterrrrrrr illa hediye almak sadece o gün yasamak gerekmez bence:asigim:
bir küçük '' Seni seviyorum '' deyip öpücük kondurmak yeterlidir a.s.

kesinlikle katılıorum caınmmmm:lepi:

kutlamayı düşünmüyorum....bizim için hangi günün sevgililer günü olduğuna ruh halğimize göre karar veriyoruz :))

eceperil senin adına çok üzüldüm cnm inş bundan sonra herşey gönlünce olur..

kızlar yeni msjli kalpleer çıkmıs 20 tl küçük ama çok şeker böyle kalp kapagını acıosun toprak var tabi suluosun 12 saat içinde acıo actıgındada dalında seni seviyorum veya özledim yazıo romantikler alabilir

Bir 14 Subati daha ayri geciriyoruz askimla :KK43: ama bence sevgimizi askimizi tek güne sigdirmamali daha cok paradüzeni gibi geliyor bana bu tür günler, soruya gelincede mesaj degilde telefon edicem aksama su an calistigi icin. Yüzyüze görüsemiyoruz bari canli canli sevgimi haykirayim telefonda (her gün yaptigim bisey ama olsun) kaydirigubbakcemile3

X