Popüler Konu Sevgili günlük...

öğrendimki ilarzumun akrabası ölmüş..başı saolsun canım arkadaşımınmafoldumben
ölümlü dünya işte..bu gün varız yarın yokuz!!bundan ötesi yok..o yüzden hiç kalp kırmaya kimseyi üzmeye değmez...
hayat böyle birşey işte..bi yandan arkadaşımın bu haberine üzülürken bir yandanda dier arkadaşım conversenin doğum günü olduğunu öğrendim..ama unutmuşum bu gün olduğunu..kankam affet o yüzden:Saruboceq:iyiki doğdun canım benim..herşey gönlünce olsunolumunekankayizsmile
bir yanda düğün bir yanda cenaze..hayat böyle bişey işte..bazı gözler bir bebeğin hayata gelişi ile sevinçten ağlarken dier yandan en sevdiği yakınlarını kaybetikleri için ağlıyolar..kim bilir şu anda kaç kişi bir yanda sevinç bir yanda hüzün içinde
hayatı doya doya yaşıyarak arkamızda keşke şunu yapsaydım die bir pişmanlık bırakmıyarak hayırlı ölümler nasip et rabbim...off duygusala bağladım gidiyim ben en iyisi

sinirliyim günlük boğazım düğüm düğüm yeni bi hayat korkutyo beni.ağlamak istiyorumteyzemler var ağlayamıyorum
napıcam günlüğüm ben şanssızım dimi sencede
belki bundan sonrası güzel olur he günlük
yarın akşam 8 de yeni hayatıma doğru yolculuğuma cıkyorum
dua et bana olur mu
artık hayatımda herşey yoluda gitsin
nolur nolur nolur

bunalyorum günlük hemde cok arkamdan kuyumu kazmaya benim moralimi dahada bpzmaya utanmıyolar nefret ediyorum hepsinden

Selam günnüşşş
Çok yorgunumm çok nasıl bi gündü bu böyleee
Yarın daha da yorulazammm bugün mobilyalaar geldiii yarınnn temizlik var ve tek bayan benim
Off ooff güzelce bi duş alıp yatayımm
Çalışmak buymuşş pehhh :1closedeyes:
Hadi kaçtımm naniknanik
Çaçawwss

ay gunluk ya suan moralım bozuk be,cok sacma bısey herzamankınden desem belkıde daha ıyı..
aman sıkıldım artık ben ya..
bu gozlerımde bı acıyo yanıyo sorma zor bakıyorum pc ye .galıba cok yakın tutuyorum ekranı..doktora gııdcem randevu bulamıyorum..o doktorada gtmek ıstıyorum bakalım haftaya ıns bulurum..bugun guzel gectı .aksma bıyere davetlıydım ama bu soguka evden cıkmak ısıme gelemdı gece donuste zor oluyo..
sole evden alıp eve bırakcak kımse yokkı :)nerde o gunler.
aman nese yarın annemle alısverıse cıkacaz...acımıcam babama :)
parayı aldım vermedım kırayı ona bu aksam .dıyo aylıktan vermem maasını:d
aa banane saymam dıyom adam bıktı valla bendenkeyfını suruyom gunluk bekarlıgın ha
nese ben gıdıyom hadı çüss

selam günnüşüm
çok yoğum bir gündü vallahi sbah okula gittim regl oldum :kedi:
ağrıma dayanamadım geldim eve bilmiyorumkismile
ama ne ağrı ne ağrı ölfdüm öldün dirildim
sonra dersaneye etütüme gittim
eve gedldim test çözdüm
bitanemi çoooook özledim
yarın olsa da görsem bir an önceeee :asigim:

pembiş acilen toplarlanmam lazım yaklaşık 1 senedir kendimi tanıyamıyorum çok degiştim eskiden böyle degildim... naptım kendime neden boyle oldu :/

selam günlükcüm.rotamız belli oldu.10 gün sonra tedavim başlıyor.çok heyecanlıyım.nolur herşey yolunda gitsin ve bebişim bana merhaba desin.çok özledik onu çoooooooooooooooook.

günnük sesim kısıldııııııııııııı
boğazım acıyiiiiakannehir
hasta olmaktan gıcık oluyom gıcıkkk

Bugün sevgilimle görüşeceğim günlük,çok mutluyum kaydirigubbakcemile2

günlük sabah sabah uzakdogu sevdam tuttu.. bı japonya guney kore oyle gezıp gelesım var.. yazın iznim olursa tabi, taylanda gıdıcem belkım ıngıltereye de gecerım ordan. cok gezmek ıstıyorum sabah sabah bı capon muhabbetı yaptık nasıl ıcımde boyle gıtme arzusu uyandı anlatamam sana
okulun aslında caponlarla ortak calısması olsa gıderım lan 6 aylıgına.
cok cok guzel bı calısmaya basladım.. bi japonlar yapmış bu konuyla ilgili çalışmayı da. ondan böyle heveslendim zaten.. henuz makale cevırılerını yapıyorum bakalım deney asamasına gecebılırsek cok zevklı bısey oalcak gıbı gozukuyor..
nasıl keyfım yerınde anlatamam gunlugum çalışmak nasıl iyi geliyor anlatamam..
hadi bakalım çevirilerime kaçarım yeniden..

Günlük lan, içim şişti vallahiakannehir

Ne kadar garip sorunlar varmış meğer. Son 3-4 gündür bir derdim var, ah erkekler ve eşi ve ailesi topiklerine takılıyorum genelde, hay takılmaz olaydım emi. Ruhum daraldı, paranoyaklaştım laneyvahedigeldismile, hooof ya.

Bugün lise bebeleri gibi giyindim sanki. Siyak etek, siyah gömlek ve gri süveter, forma gibi oldu hesempatiksalakcinni

Hani derlerya gençlik çabuk geçer diye maalesef ihtiyarlıkta öyle. Benim için demedim lan hemen şeetme, hayat çok kısa, zaman su gibi akıyor, biz farkına bile varmadan. Biliyormusun, 11-12 yaşlarındayken 18-19 yaşlarındaki abiler ablalar çok yaşlı kocaman insanlarmış gibi gelirdi bana. 35-40 ları düşünemiyordum bile, ölmeye hazır insanlar gibikaydirigubbakcemile3. Oysaki şimdi 35 yaşındayım, ölcekmiyim len de bakim.guclubacismile

selamlar günlük
bu gripten ne zaman kurtulucam..dişimde çok ağrıyoomafoldumben
offf yeter ya sıkıldım burun çekmekten
dişimin ağrısıda umarım hastalıktan dolayıdır dişçiden çok korkuyorum. ziyaret etmek istemiyorumkafamçokkarıştı
ders de çalışamıyorum 2 gündür.
gazel e de bulaşmaz inşallah bu lanet hastalıkbilmiyorumkismile
allahım yardım et bana

hobbbaaaaaa oh oh oh oh
şinanaya yavrum şinananay şinanayada şinanany hopa şinanaaya
ALLLLAAAHH var mı benden keyiflisi Allahım sana binlerce kez şükürler olsun
sözleniyorum ya sözleniyorum:asigim::asigim::asigim::asigim:
ayırma bizi rabbim

Duvar örülü kapıların gerisinde özgürce büyüdük ama anlamadın...
Anlamadın büyüdükçe büyüyen esirliğimizi...
Azalan özgürlüğümüzü....
Oysaki birkaç gün öncesinde senin için nekadar üzülüyordum.Bir şekilde yoluna koymak için işleri çaba gösteriyordum..
Değermiydi baba...Bugün bu tartışmayı hiç haketmedim...
Doğrulardan neden hep kaçmak zorundasın...Artık bazı şeyler eskisi gibi yürümüyor..Belki sen bunun farkında değilsin...
Gelecek diyorsun ama bırakta kendisi yaratsın o geleceği.ıleride hayatını kurduğunda yanında olmayacaksın.
Bırak düşsün kalksın acılar çeksin ama kendi ayakları üzerinde dik durmayı başarabilsin....
Çok kırıldım hernekadar içimde fırtınaların kopmasına sebep olsanda...
Sana inat dik duracağım ve bu sefer ağlamayacağım.....

günnük dün demiştim ya sana hastayım diye
hala öyleyim..
ama akşam çok kötü oldum :sinifsinif:
çok feci bi üşüme tuttu, aynı sıtma gibi
bir taraftanda ateşim çıktı
hertarafım ağrıyor o en beteriydi
ağladım resmen hastalıktan mafoldumben
gece karışık karışık rüyalar gördüm hep, sanırım ateşten oldu bilmiyorumkismile
şuan akşama göre iyi sayılırım ama ilaçlarımın zamanı geldiğinde başlıyor yine ağrılarım
Allah herkeze sağlık versin günnüküm

bu arada burda hasta olduğumu okuyup bana geçmiş olsun diyen arkidişlerime çok teşekkür ederim Şeniz
kimi senin aracılığınla, kimide cepten ulaştılar, sağolsunlar Şeniz

hoooooooofff içim sıkıldı günnnnük
Bu sorular, testler ve konular beni bunalttı akannehir
Sınav olsa da kurtulsam şu stresten
Geçmiş soruları çıkardım anam her sene aynı şeyleri sormuşlar la okuya okuya aklımda kalırsa yaşadım hihoyyyt
Tebi şansıma tüküriiim her sene sorulan sorular bu sene benim şansıma sorulmayabilirde :mymeka:

Günnnüüüüük bir sır vericem sağaa ama şinci değil 3 - 4 gün sonra belli olacak
Eğer herşey planladığım gibi giderse süper bir yaz bizi bekliyor olacak hihoyyyt

[/SIZEselam gunnuk...
kendımı hıç ıyı hıssetmıyorum grip oldum ateşim var hamıleyım ve daha da kötusu etrafımda bı bardak su verecek kımse yok......
dün gece yastıga basımı koydugumda şöyle bi hayatıma baktımda ben herkezın sorunlarını dınleyıp motıve etmeye çalışırken herkezı memnun etme derdıne düşmüşken kendımı mahfetmışim...
ve yıne düşündüm ki benim derdimi paylaşabılecegım sırtımı sıvazlayacak annemden başka kımsem yokmuş....
moralım çok bozuk gunnuk....hamılelıkden mı bılmıyorum ama yıne piskopata bagladım...aglamakdan bı hal oldum ama durduramıyorum kendımı....
geçicek dimi gunnuk bunların hepsı geçicek....
bebişimi üzmekden korkuyorum ama üzüyorum galıbaaaa....
özür dilerim meleğimmm hayat bazen hiç de planladıgımız gıbı gitmiyor.....
ve sanırım senın annen çok zayıf bu konudaa....
offff rabbim kimseyı ailesiz bırakmasın ınşallah gunnukum....
annmı başımdan eksk etmesın.....

Şu an çok mutluyum günlük, bu kez kendim için değil, kuzenim için çok mutluyum...İlk aşkı, ilk sevdiği adam 12 sene sonra karşısına çıktı ve tekrar başladılar, hem de yaza düğün var tey tey de tey tey opuyorumnanaktan
Ben bu aralar forumda pek aktif olamıyorum,aslında içimden pek yazmak gelmiyor..Öyle okuyup okuyup çıkıyorum napimm bilmiyorumkismile
Hadi gittim pai pai gamyoncuiremsu

çok yorgunum günlük delirttiler beni yine bugün
yarın da nöbetim var pofff
uykum de çok ama üsttekilerin sesinden gel de uyu
kuşum geliyor neyse ki tatil bakalım nasıl geçecek
inşallah güzel olur herşey cumartesi mühim gün malum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…