Popüler Konu Sevgili günlük...

Günnüş kafamı kitaplardan kaldırmamam gerekiyoo
Nefes almaya bile vaktim yok
Bu yılda dersleri veremezsem annem beni napar düşünmek bile istemiyorummakannehir
2 gün sonra babamın doğumgünüydü 6 gün sonrada babamın ölümyıldönümü mafoldumbenmafoldumben
Offffffffffffffffffffffff:gitme: içim daralıyoo Mart ayını hiç sevmiyorumm hep uğursuz gelmiştir banaalsanaalsanasmile
Neyse gidiyimde ders çalışıyım :nazar:

Merhaba günlük
kaç zamandır yazıcam yazamadım

Hayat bi şöyle bi böyle
neyse beni boşverelim niye geldim biliyomusun

19 mayıs geldi aklıma
ailemizin karanlık lanetli günü... hiç sevmiyorum o günü nefret ediyorum resmen
dayımı benden aldı o gün acımasızca sorgusuz sualsiz...
zaten hep böyle oluyor ama bize ilk kez ve son kez geldi resmen...
kopardı aldı gitti... oysa biz yaşamasını istiyorduk... yapcagı cok şey vardı
kızlarını evlendiricekti...benide evlendiricekti...:gitme::gitme:
Nur içinde yat dayıcıgım her daim aklımızdasın yüreğimizdesin...

cok özledik seni cok :gitme: :gitme:
Mekanın cennet olsun...

Merak etme sen geride kalanlar sıhhatteler iyiler...
Nasıl olmasınlar ki. Ne olduysa sana oldu :gitme:

slm günlük ben geldim ama hic hos gelmedim bilesin
karar vermek ne zor bir seymis günlük hani derlerya iki arada bir derede yukari tükürsen biyik asagi tükürsen sakal cikamiyorum isin icinden
bu benim hayatimin karari ne yapacagini bilmez deli danalar gibiyim yalpalayip duruyorum beynim uyustu sanki allahim yardimcim olsun benim
ya herseyi kendi ellerimle mahvedersem belki mucizem o kararla gelecek ama bir karar vermek cok zor benim icin askimda cok tedirgin hayir olmaz diyor baska bisey demiyor bu riski göze alamayiz diyor ya almamiz daha hayirliysa offfffff
inanki günlük sarhos gibiyim sabah temizlik yaparken anlimi cok kötü carptim sanki kafa tasim kirildi o derece yani
simdi sismis bir alinla geziyorum askim satte bir ariyo iyimisin basin dönüyormu miden bulaniyormu sakin uyuma emi keske uyusamda hic uyanmasam be günlük

hayat yaşamaya değer:)

Son düzenleme:
artık herşey düzelecek günlük...
bugün annemin patoloji sonucunu aldık, temiz çıktı çok şükür...:Saruboceq:
Tanrıya şükürler olsun herşey yoluna girsin artık...
senağlama

İletişim sorunumuz var günlük..
Üzülüyorum.. Farkında değil.. Sorunumuz var dediğimde de sana öyle geliyor diyo yaa mafoldumben
Geçer mi yoksa bu bitirirmi bizi hiç bilemiyorum..
Yenilmek istemiyorum.. :çok üzgünüm:

Günlük 2010 neden böyle kötü geçiyor geçen hafta ılkenur'u toprağa verdik bugünde canım Işıl'ımı bu nasıl bir dünya biri 2 yaşında bir melek diğeri 35 yaşında iyilik perisi .Allahım sen onları cennetine kabul et ...2007 Aralık Caner'imi kaybettim 2008 Haziran 5kuzenimi 15 gün içinde toprağa verdik ya bu yıl benim yılım olacaktı ..Dualarınızı esirgemeyin

Sevdiğine nokta koyduysan bir kere, çevirmeyeceksin onu virgüle.... Ne şüphe kalmalı ne de tek bir soru işareti geriye.... en acısı onu ellerinle vermek sevdiğine...

Artık bebişlerimin pıtpıtları dışardan başkaları tarafından da farkedilebiliyor :nazar: :nazar:

Varmıydın gerçekten?
Gözlerimiz buluşmadan,ellerimiz birbirine değmeden yalnızca yüreklerimizle doludizgin bir aşkı paylaştık mı biz..?
Yoksa acımasız bir aldatmacamıydı yaşadıklarımız?
Kimdin sen..?
Bilinçaltımın bana oynadığı bir oyun..Gerçekleşmesini istediğim bir düş..Kahredici bir duygu yansılsaması...
Hangisiydin...
Varmıydın gerçekten bilemiyorum...
Evet günlük nekadar da cok beni anlatıyor bu satırlar...Kelimelerin bittiği yerdeyim..
Bugün beni hiç birşey bukadar üzemezdi...Senden nefret ediyorum diye bağırmak geliyor içimden...
Ama yapmamalıyım onun kadar basit olmamalıyım..Dün aldığım kararın nekadar doğru ve yerinde olduğunu birkez daha anladım..
Geçmişe sünger çek...Evet bugün çektim...Bir daha hatırlamamak üzere...

Son düzenleme:
sevgili günlüğüm;
ben onu çok özledimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
oda beni özlemiş...
şu kasvetli havalarda bir bitse artık içim daraldı yauuuuuuuuuuuu...
birde elazığ'daki deprem çok üzdü beni...rabbim bir daha yaşatmasın yakınları ölenlere rabbim sabır versin...of offffffff

selam günnük
anneciğimin evindeyim şükür,neredeyse 1hafta olacak gerçi
eşim dün gitti,kimbilir ne zamana kadar yok
kan verdim bugün,malum haşimato bilmiyorumkismile nasıl oldu bakalım,birde diğer hormonlar
tahlil sonuçlarını yarın alıcam inş iyidir
onlar bari iyi olsun :gitme:
canım arkadaşım hamileymiş :nazar:,çok sevindim,geçen buluşmuştuk kızlarla
herşeyin bir zamanı var da sabretmek zor işte mafoldumben
darısı başıma ne diyim,inş...
hiçbirşey belli değil yine,ilerisi karanlık,açık bir kapı...
inş...:Saruboceq:

yarın işbaşı..ne sıkıcı bilsen benim için..
çok yorgunum ayrıyeten
bugün izin günümdü güya
bişey anladıysam beri gelsin
az daha ayağımı kırıyordum
günün tek atraksiyonu buydu
yarın offf yarın olmasa
gecede kalsakhep
uyku modunda olsak
.....

gunlk resmen boslukta sallaniyorum.
bi salincaga bindim bi o yan bir bu yan..
sevmiyorum istemiyorum diyordum ya bugun deprem oldugunu ogrendigim andan beri elim telefondaydi.. aradi merak etme dedi baktim piti piti agliyorum.
noluyo kizim sana kararini vermediin mi sen dedim.. oturdum bi de kararsizligima agladim..
annem kizim niye inkar ediyorsun bal gibi de seviyosun dedi.. artik bunu duymak ya da soylemek istemiyorum sanirsam..
sevmek neyi hallediyor ki gunlugum.. sevgi neyi cozuyor.. bunca zamanin kirginligini silebiliyor mu icimden..
bir arkadasim bi kizla tanisti.. 1 ay olmadi en fazla 3 hafta olmustr yani direk gitti tek tas yuzugunu takti kizin.. kiskandim mi aslinda kiskanmadim.. ama neyin eksik oldugunu farkettim.. kendi ayaklarimin uzerinde durcam ozgurlugumu kisitlamicam diye beni sarip sarmalamasina sahiplenmesine ben de izin vermemisim.. beklemisim belki bir muddet ama kendimi birakamamisim iste..
ayni arkadasim kizim sen bi adama zor evet dersin cok zor nikah masasina oturursun dedi..
guldum, evlilikten olabildigince uzagim acikcasi.. hani hic niyetim yok ama bir yanim da ister istemez kizim yas 24e geldi ufaktan dusunsen iyi edersin diyor..
annesi sal ormus bana.. beni sevsen de seni seviyorum sevmesen de dedi.. neden duygularim selale gibi akip gitmiyor icimde bir yerde bir bosluk varda ordan uzayin sonsuzlugunda kaybolup gidiyor gibi hissediyorum.. ne zaman ufacik bi heycan bir kipirti bir duygu hissetsem ayni boslukta yok oluyor..
ne yapicam hic bilmiyorum..

Haketmediğim sözler duydum günlükcan..
Bunca zaman sustum alttan aldım ama anladımki çok büyük bi hataymış yaptığım.. :1no2:
Ben onun için ne kadar ince düşündükçe tam tersi oldu..
Ve ettiği 1 kelime bitirdi herşeyi..
Sadece gözyaşlarıma engel olamıyorum mafoldumben
Kalbimse tuzparça!.. :a015:

gecenın en çok sevdığim saatındeyım gunuk.......
ruhumun dınlendıgı an bu an sankii...
dr gıttım bugun bebegımın buyudugunu ve kalp atışlarını gördüm....
nasıl güzel bir duygu anlatamam rabbım bu kez bebişimi kucagıma almayı nasıp etsın ınsallah...
çok sebıyomm senıı melegımmmmmmm....
kalbı nasıl atıyodu bı görsen gunnuk pıt pıt pıt:emir_bebek:..
bunun dışında bıraz sancılı bı gundu mıde bulantım falan vardı devamı gelmez ınşallah...
dr yasaklara 12. haftaya kadar devam dedii...biraz daha dişimi sıkıcam son rısklı bır ay olsun ınşallah.....
görüşürüz yıne gelırım gnnuş bu arada sana normal gunlugumden çok yazdıgımı farkettım ya:)

şimdi gözüm cd lerime takılıyo...bi yandanda diyorum kızım pati kalk yaptıgın sütten buz kalıplarını al ficuduna gezdir sonra maskeni yap azcık cildin parlasın zemuszemus
bi yandan da dal kk ya eski günlerdeki gibi gez toz oku azcık...diger bi yanımda diyo ara nişanlını konuş,ama daha yeni kapattık len :))
kaç yanım var benim yaa boshayallersmile hee bi diger yanımda git mutfak yap diyo cokacimcoook
eee saatim geldi.bu saatlerde kalkıp yemem gerek aslında.çook acıktım sempatiksalakcinni
en iyisi cd mi koyim pc ye,sonra btnce de maskemi yapem..film islerkende yemek yiyim :lepi: hepsi bi arada...
ama ama benim biricik aşkım :1rolleyes:
hiiiç istemedgm bişey var gerçi,ama yapmam gerek..iş bilmiyorumkismile
hazrlamam gereken işler var pazartesiye ohaoldumsmile + tüm ohaa oldum smileleri
ben kaçtım günnük...dizimi izliyim yerimseniben

iyigeceler günlüğüm
arkadaşlar bizdeydi bu akşam öyle iyi geldiki valla
skıkldım hergün aynı şeyler kızımda iyi çok şükür
artık bişeyler yoluna girsin istiyorum
nolur girsin artık kısmetsiz bedevi olmaktan sıkıldım

X