Popüler Konu Sevgili günlük...

günlükcüm dün kanepeleri sildim bugünde halıları silmem lazım.
hiç keyfim yok, canımda istemiyor..boş vereyim dimi
tamam boş verdim gitti..........

selam günlükcüm

sonunda evime kociğime kavuştum :asigim:

Şimdi sıra güzel bir program yapıp çalışmakta

bu sınavdan kesin 90 üzeri almam lazım günlük

sıkı bir programla bununda üstesinden elirim ben eminim :1closedeyes:

Bu arada leptabımda spora başlamış hayırlı olsun komşuma olumunekankayizsmile

hadi bakalım ben gidiyim yavrumu okula hazırlıyım artık işler beni bekler guclubacismile

Çok kızgınım çook!
Gerizekalı sütcü gelmedi:mymeka:
Alya sütsüz kaldı,yoğurt mayalamam gerekiyordu Yoğurtsuz kaldık..mafoldumben
Aptal insan ne olacak,o kadar da dedik bebekli eviz biz diye..benneyaptımki
Elime bi geçse ben ona yapacağımı biliyorum..Çok üzgünüm çoook

günlük sen bana boşver dedikten sonra içime bi aşk geldi ve kalkıp kalan işlerimi bitirdim
şimdide kendime çay ısmarladım. aferin bana dimi günlük delikafadulden

selam günlükcan..bugün kaçamak yapıp geldim sana iş yerinden..
benim pcde hala internet yok tabi ki..ben de diğer stajyer arkadaşın pcden girdim..o yok da şuan
hasta olmuşum günlük ya burnum akıyo çok bi de sesim resmen travesti gibi çıkıyo -tatlicadiarzu-
iyileşemedim de kaç gündür..sevdiceğim de bi sürü tahlil yaptırcak bugün..8 tüp kan verecekmiş..kalp rahatsızlığı var ya onun onun için gerekli testleri falan yaptırcak bi sürü şey saydı da unuttum şimdi..bi sürü hastalığı var ya..diyorum zaten ben ona seni benden başka kimse almaz diye sempatiksalakcinni
kıyamam ona ben yaptırsın tahlillerini bakalım sonuçları bekliyorum..umarım anormal bi durum yoktur çok fazla stres yaptı çünkü 1 aydır..
öğleden sonra çıkıcam icraya gidicem yine pöff...burda kar yağdı dün ve eriyo artık heryer göl resmen..nolurdu sanki otursam büroda..
geldiğimden beri bi yoğun tempoya sahibiz ki sorma..üstelik artık yardımcı da var yanımda diğer stajyer ikimiz yapıyoz herşeyi ama yine de çok yoğun..
olsun en azından zaman çabuk geçiyo sıkılmıyorum..diğer stajyer de kafa dengi

neyse şekerim kaçtım hadi ben

Beni Özleyenler Barnak Kaldırsın Mııııı Günlük Can :1rolleyes:
Ben herkesleri çok özledimde :kedi:
Ama artık geldim.. Umarım gitmek Zorunda kalmam yine kafamçokkarıştı

Her şey benden yana dönmüşken, içimdeki ses neden hala inatla onu istiyor? Aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemek delilik değil midir? Aslında sorun bu değil. Benim birine, bir umuda bağlanmam lazım, çünkü ben yalnız yapamam. Yalnızken nefes alamam. Kaç gün sürer ki şimdi böyle? Beklediğim umut kırıntısı beni hala bulmadı, henüz...

şaşkınım çok...
şu şaşkınlığımı atayım üstümden yazıcam...
olanları.

slm günnüş
Annannem geldi.Artık bizle beraber bi süre :)

Çok istediğim telefonu alıcam inşallah mart ayında
arıştırıcam bakalım

Bu arada yarın deryoşuma pehli, lyre ve inşlh antrenör geliyo
Tabi bide ben :) ayrıca bi arkadaşım
Şenlik var yarınn
Mamaları hiç saymıyayım
Benden özel istek var onu yapıcam
Tabi deryadan da benim özel isteğim var :))))
Canlarım ya benim doya doya yiyelim.Süper oluyo
Deryoşumla kısır bağımlısı olduk zaten :)

Hadi bakalım günnüş şimdilik ben kaçar
Yarın fotoları koyarız sana

Güünnüüüşşş uzuuun aradan sonra ben geldiiiiimmmmmmm :eek:

Biliyomusuuunnnnn farklı bi gamze var artıkkk ımmmm şölekii öncelikle alçım alındı çok şükürrr ve geçen hafta sonu harika bir filmdeydik " başka dilde aşk" hemde malum kişiyle beraberdikk. çok güzel geçtii yaaa filmden sonra yemeğe gittik sonrada maçkaya kahve içmeye gittik ve eve bıraktı benii aklinialirimsmile
Bu hafta sonuda planımız varr hemde pazar günü ( 14 şubat) ben dedimki c.tesi görüşelim yok o gün ben çalışıcam pazar günü görüşelimki hemm anlamı olsun dedi beyimiz :1shok: ortada fol yok yumurta yok henüz adı konulmuş bişi yok ama felaket kıpraşma felaket elektirik var böyle kımıl kımıl oluyorum kaydirigubbakcemile3
Bayaağ bi gülüyoruz yanyanayken görsen varya hiç susmuyoruz illa bişiler buluyoruz çok tatlı çok şeker çok yakışıklı yaa aslı zaten gördü kendisini resimlerden abartmıyorum aynı kavak yellerindek güven'e benziyor tıpkısının aynısı diyebilirim kaydirigubbakcemile3

Remzi'yede arkadaşımı ayarladım oda aşk sarhoşu oldu ve artık resmileştirdiler maşallah diyorum olumunekankayizsmile
Bu hafta sonu malum kişi gelip beni evden alıcak ee henüz tam olarak basamıyorum yani 3 hafta ayakta fazla uzun süre kalmak yok ve topuklu giymek yasak 2 ay..
sağolsun ben gelir arabayla alırım kapının önünden dedi, alıcak beni ve beşiktaşa gidicez remzilerle buluşucaz ve yemek yicez daha sonrada onlardan ayrılıp ROMANTİK KOMEDİ'YE GİDİCEZ :eek: yaa bişiler oluyor be günlükk bişiler oluyorr ama anlatamıyorum, oda dedi farklı bişiy oluyor seninle yanyanayken dedi ama henüz ikimizde adını koyamadık, bildiğimiz tek şey beraberken vakit geçirmekten zevk alıyoruz ve hep gülüyoruz hiç susmuyoruz ben susim bu konuşssun :asigim:

Hadi Kal Sağlıcakla

Yine rüyalarımdan biri ve ben karşındayım güllüğüm.

Düğünüm vardı rüyamda ama gelinliğim simsiyahtı. Ama öyle mutluydum ki kavuşmuştum sanki.. Sonra duvağımı getirdiler içeriden, bahardı sanki dışarılardaydı herkes.
Duvağımı örttüm başıma ama duvağım da simsiyahtı. Sadece yüzüme kalan ön tarafı beyazdı. Evlenmişiz sanırım, bu sadece kızkıza bir kutlamaymış..
Bir süre sonra beni terk etti güllük, yapayalnız O'na öylesine güvenirken beni bırakıp gitti rüyamda. Ağladım ağladım.. Sonra baktım ki günler geçmiş..
Başka biri çıktı karşıma. O'na hiç benzemiyordu. Pişman oldum bazı bazı acaba O'nu aldatıyor muyum acaba diye rüyamda ama bırakıp gitti seni neden aldatıyor olasın dediler bana sürekli.
Sonra deniz kenarında yürürken uyandım birden.

Acaba diyorum güllüğüm, bu bi işaret mi, uyarı mı bana? İçim içimi yiyor kalktığımdan beri.
İçimden bir ses sevgime ihanet ettiğimden bu rüyayı gördüğümü söylüyor. Çok kafam bozuk. Ne kadar düzeltmeye çalışsam da moralimi olmuyor işte. Ben bir şey yapmadım güllük, kimseye bir şey de yapmak istemedim yemin ederim ki..
Tüm olanlar bana oldu ama kendini suçlu hisseden yine benim. Hayattan belki de en fazla zevk alabileceğim yaşımdayım ama oturup düşünüyor, ağlıyor, pişman oluyorum.
Dün farkına vardım ki ben ilk eğitimimi mahvetmişim günlük. Çok fazla şey yapabilme imkanım varken ortalamamı da çalışma şevkimi de her şeyimi götürmüşler benden.. Çok üzgünüm her şey için, okulda ilk yılıma dönme şansım olsaydı eğer içimdekiyse suçlu olan ona sahip olmak istemezdim belki de...

kötü bi sonla bitti bugun benım içinmafoldumben
mutsuzum..kafayı yemekk uzereyimm bennn etrafımdakı en yakınlarım sagolsunn.
şeytan dıyo tası taragı topla çek git..
aşkım benı anlayannn bı sen varsın sende yoksun yanımda

Bende son günlerde amma çok yazıp siliyorum sonrada burdan çıkıyorum...
Medem silicem neden satırlarca yazıyorum ki ....Bilmiyorumda.
Bugün silmicem...
Silmicem ama düşüncelerimide ,içimden geçenleride paylaşmıcam...
Bu kadar şeffaf olmak istemiyorum artık...

Ben kesilene kadar yüzdüm
ama görünmeyince karan
bıraktım kendimi battım bir taş gibi.
Yanmıştı çizilmişti ama
seyrettim ağlayarak sabredip
çok sevdiğim bir filmi.
Artık yalnız senin için üzülüyorum.
Bitti, zor oldu ama bitti.

Son düzenleme:
günnüğüm :lepi:
artık bu kez oldu galiba şutarafagitti
dö nü yo ruuuuuuzzzz
artık tak etti yani,umursamazlıklar, çocuk yerine koymalar
yetti!!! :mymeka:
gerçi asıl önemli olaylar bundan sonra başlıycak
en önemli olay eşimin bundan zarar görmemesi :Saruboceq:
gerçi her durumda haklıyız artık,çabaladık ettik ama karşı taraftan aynı çabayı göremedik
adeta bezdirdiler bizi
bi hafta öyle bi hafta böyle salaklar :dilcikar: hıh
neyse....gidince eşime laf gelmesin inş,artık işinide bitirir inş.
ev meselesi nolcak bilmiyorumkismile
ben bursadamı kalıcam ama olmazki akannehir
ev alsakmı,nasıl olacak? ya bebek?
ya benim tez? ya kpss?ya iş?yabancı dil?ales?
offf kaça bölüneyim,hangisini düşüneyim
bebem olsun,evimde oturayım alkisalkisalkis

bugun cok yoruldum kaymaktan hatta kendimi kaybettim diyebilirim..him birde uzun zaman sonra yemek yaptimmaklinialirimsmiledisarida cok para gidyo ama boylede bulasik vs.sinir oluyorum..aslinda en guzeli yapmamak hemde kilo almiyorsun.bi degisiklik yok yani..

Yok ben bu insanları anlamıyorum... Gerçkten anlamıyorum... Ne kadar bencil insanlar var etrafta... Nedir bu havalar neye kime neyi ispat etmeye çalışıyosun ispat etsen kaç yazar... Niye insanlar bu kadar kötü yürekli niyeeee?????? Hepsinde ayrı bi hava ama çok zor onlara ayak uydurmak napmalıyım ben de onlar gibi olmalıyım o zaman mı onlarla anlaşabileceğim ya da hiç anlaşmamam susmam mı gerekiyor takmamam mı gerekiyor? Ama çok kızdımm gerçekten çok kızdım o tavrına ne yani senin egolarının oyuncağı mıyız? Kusura bakma senin egolarının oyuncağı olmayacağız kendine başka oyuncaklar bul..!

Küsüm bugün hayata küsüm... Gördüklerim hoşuma gitmedi ben bu resmi istemiyorum. Ben kendimi mutluluğun resminde görmek istiyorum haksızlığın değil. O kadar çok doluyum ki bilemzsin anlayamazsın ama memnun değilim bu durumdan. Evt bugün küstüm sana hayat ama yrn istediğin olmayacak küsmeyeceğim sana... İnatlaşmıyorum seninle sana inat mutlu olmayacağım kendim istediğim için olacağım.. Mutlu olmayı seçeceğim ve sen benim karşımda değil yanımda olacaksın...

gutın morgın günnük..öncelikleeen senin aracılığınlan beni merak eden, teselli eden Kuzum ablama çok teşekkür ediyorum canım aplam o benima.s.
dün işyerinde berbat bi gün geçirdim...çok ağladım...yapmadğım bişey için suçlanarak tüm yöneticilere boş yere madara oldum...ve en kötüsü asıl kabahatliler zeytinyağı gibi ortada; arkaları da sağlam kimse ağzını bilem açamıyo:nazar: hayırlısıyla düzgün bi iş bulursam 1 dk durmicam vallaha burda...
heee bi de cuma günü izinliyim ananeme gidecem inşallah...belki gece de kalırım orda bilemiyomboshayallersmile

X