Sevgili Aysel GÜREL

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
643
9
48
Ailemin yetiştirmek istediği hanım hanımcık, edepli, ama elbette ki modern bir kız olmaya çalıştım...

Çalıştım… Çalıştım…

Oldum…

Ama… Ben olamadım…

“Ben”imi bulmaya çalıştıkça karıştım…

Ben beni bulamayınca, hayatıma giren adamlar da, güya beni korumak adına, aklımı iyice karıştırdı!...

O dönemler de gıpta ile bakardım sana, inan, ama bir “acaba” yüklenirdi omzuma, aklımı çelmeye çalışanlar tarafınca…

Ben olmayı öğrenmeye başladığımdan bu yana, eskiden gelen saygım, sonsuz bir seviyeye ulaştı, ama keşke bunu yazabilseydim sana, okuyabileceğin zamanda…

Ah… Bu da benim ayıbım!...

Hoş… Hayıflanmanın anlamı yok…

Sen duyarsın muhtemelen bir yerlerden, ya da bu da bir derstir, alınması gereken…

Sevgili Aysel Gürel…

Kaç hemcinsin, kaç karşı cinsin aslında olmak isterdi ki senin yerinde, ah.. Bir bilsen!

Sen biliyordun da, ah… Kaç kişi anlayabilmişti seni yürekten!...

Bu yaşta bu şort, bu yaşta bu tişört derken, hani dedikodu yarıştırırken, yerinde olmayı kaç kişi istemedi ki…

Biliyorsun zaten bunları, göğsünü de gerdin zaten, ki o göğüs ki, ne diyeyim, ne yeterli gelir, bilemem, NE BÜYÜK KADINDIN SEN AYSEL ABLA!...

Güle güle git…

Sevgi götüreceksin, biliyorum, oralara da…

Çıtır kızı da olacaksın, biliyorum, yakışır vallaha da…

Sevgiyle uğurluyorum seni, sevgili Aysel Abla…

Yanında az biraz yer aç, vakit ne zamandır bilemem ama, biz çok eğleniriz vallaha oralarda!...

Eminim Aysel Gürel gittiği yerleri de şenlendirir.
Güle güle Aysel Gürel

eminim şarkı ve bestelerini her dinleyen sana bir rahmet gönderecektir allah rahmet eylesin nurlar içinde yat aysel gürel

Keşke herkes onun gibi neşeli, espirili, güleryüzlü olabilse. Hayata çok pozitif yönden baktığı her halinden belli oluyordu. Allah rahmet eylesin..

kendi gibi yaşayan, pembe yürekli gökkuşağı saçlı kadın...
sahi öldü değil mi?
yakıştıramıyorum kendime onun ardından üzülmeyi...
nitekim hep söylediğim gibi;
ben büyüyünce aysel gürel olacağım!
:kahve:

allah rahmet eylesin sıra dışı ve kaçık kimliğinin altında çok büyük acılar yaşamış bir kadın yatıyor söz yazarlığını yaptığı bütün şarkıları severek dinliyorum sanırım nesiller boyuda dinleneceği için aslında pekde ölmüş sayılmaz güfteleriyle hep yaşayacak diye düşünüyorum

Allah rahmet esin
deli kız aysel
neşesine hayran oldugum ve benii hep güldürmeyi başarabilen,şarkılarıyla yzılarıyla düşündüren, ağlatan kadın,
mekanın cennet olur inş....

Allah rahmet eylesin günahlarını affetsin... delidolu 80 ininede bir çocukdu sanki ve ne zaman büyüyecek diye beklerken:KK43: üzüldüm doğrusu

şarkı sözleri gerçekten olağan üstü güzeldi,bir bar çıkışı taksi yerine çop kamyonuna binip evine bırakan çöpçülerle sohbetten keyif aldığını söyleyecek kadar samimiydi.bana göre ama,en son bir klipte gençbir oğlanla öpüştü.çok yanlıştı.allah günahlarını affetsin.

öldürdün kız beni gecenin bu saatin de
çok severdim rahmetliyi
allah günahlarını affeylesin

Allah rahmet etsin tanıdığım kadarıyla farklı bir kadındı.

Ne diyebilirimki Allah rahmet eylesin. Çılgın bir o kadarda neşeli bir kadındı. Gülmek için onu görmek yeterliydi.

Arkadaşım niye böyle bir fikre sahip oldun anlayamadım.
İmanın kimde olduğu belli olmaz bence.

Tabiki ona şüphe yok.İnşallah kelime-işehadet getirip,5 vakit namazını kılmış,orucunu tutmuş,zekatını verip,kazandığı paralarla haccada gitmiştirde, meleklerde onu şenlendirmişlerdir,temennimiz bu.Ama bunlar yoksa işi zor,işimiz zor....

Tabiki ona şüphe yok.İnşallah kelime-işehadet getirip,5 vakit namazını kılmış,orucunu tutmuş,zekatını verip,kazandığı paralarla haccada gitmiştirde, meleklerde onu şenlendirmişlerdir,temennimiz bu.Ama bunlar yoksa işi zor,işimiz zor....

aysel gürelin sorgu meleği sen misin yoksa :1shok:

Çok pardon da işinin zor olduğunu sen nerden biliyorsun??? Kazandığı paralarla belki hacca gitmedi ama onun yerine fakirleri okuttu ,giydirdi.Belki oruç da tutmadı namaz da kılmadı ama bunu yapanlara göre belki çok da iyilik sever yardım sever dürüstü. İşinin zor olup olmadığını sadece Allah bilir!!

X