Makyaj Ürünleri Severek kullandığınız The Body Shop ürünlerini hangileri ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
lg_vitaminc_skin_boost.jpg

Bu ürünü kullanan var mı kızlar ? Tavsiye edermisiniz ?

canım yüz kremi mi o göz kremi mi ?

C vitamini serisi çok iyidir, ben de indirime girmesini bekliyorum o serinin...

Göz kremi hatta kirpikleri çoğaltıp uzatıyormuş, pek çok kişi tarafından kanıtlanmış :))))))

canım yüz kremi mi o göz kremi mi ?

C vitamini serisi çok iyidir, ben de indirime girmesini bekliyorum o serinin...

Göz kremi hatta kirpikleri çoğaltıp uzatıyormuş, pek çok kişi tarafından kanıtlanmış :))))))

C VİTAMİNİ CİLT CANLANDIRICI
YORGUN CİLTLERİN İLACI
Makyajın altına süreceğiniz bir parça C vitamini, cildinizi saatler boyu pürüzsüz ve canlı tutacaktır. Sabah ve akşam kullanın

..

öylemi canım hangi ürünü o link verirmisin :) ben ilk defa alıcam fiyatları nasıl ?

C vitamini serisinin göz kremi canım, sitesinde var ürün.
Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 30 TL gibi birşeydi.

body butterlarından serim var .
kenevırlı dudak stıck ustune tanımam.
yosunlu matlastırıcı kremı sahaneeeee
e vıtamınlı goz kremınden vazgecmem :))))

moraccon rose parfümümm çok seviyorum
c vitaminli göz kremi far paletim ve fırçamı severek kullanıyorum

sekerler goz bolgesi için herhangi bir krem kullanmıyorum acaba kullanmalı mıyım su C vitamini serisinin göz kreminı tavsiye eder mısın ? ne işe yarıyor kızlar ?

sekerler goz bolgesi için herhangi bir krem kullanmıyorum acaba kullanmalı mıyım su C vitamini serisinin göz kreminı tavsiye eder mısın ? ne işe yarıyor kızlar ?

canım c vitaminli olanlar sadece kür gibi.yani oyle bir antiaging urunu degıl.o yuzden bence kullanabılırsın.gunun yorgunluguna falan ıyı gelıyor

canım c vitaminli olanlar sadece kür gibi.yani oyle bir antiaging urunu degıl.o yuzden bence kullanabılırsın.gunun yorgunluguna falan ıyı gelıyor

cok tesekkurler bilgi için cnm opuyorumnanaktan...acaba simdiden antiaging goz kremi kullanmalı mıyım ...ozellikle boyun bolgem ve goz bolgemin erken yasta kırısmasından cok korkuyorum mafoldumben

bence antiaging icin 26-27 yasları uygun livcim.ben acıkcası fazla oynayıp dengesını bozmaktanda korkuyorum.cunku bakıyorum nerde cildiyle fazla ugrasan bırılerı var cildi bozuk yada erken yaslanmıs.su sabun degmeyenler yuzune daha genc..bu bir deil iki degil,oyle cok ki..
o yuzden ben sadece spfli urunler kullanıyorum.nemlensin,gunesten korunsun kafi diyorum.ama tabiki benım gorusume katılmayan arkadaslarda olacaktır.

Body shoptan kullandığım ürünler;

Oil free fondöten - Kapatıcılığı yüksek, kalıcı, günlük kullanım için ideal
Nemlendirici fondöten - Kapatıcılığı yok denecek kadar az, cildi sağlıklı gösteren nemlendiren hafif bir ürün
Kalem kapatıcı - Kızarıklıkların görünümünü fazlasıyla azaltıyor
Likit kapatıcı - Gözaltları pek sorunlu olmayanlar için, çizgilerde birikmiyor, aydınlık bir görüntü sağlıyor
Flawless kapatıcı - Birkaç kez kullanabildim, çok başarılı bulmuştum -ki bozuldu yapış yapış oldu
Allığı - Body shopun tüm allıkları güzeldir, rengini çok iyi veriyor, kalıcıda.
Hem fondöten hem pudra - Kapatıcılığı çok yüksek bir ürün, tabii iyi temizlenmediğinde sivilce yapıyor -ki bu ürünün hatası değil.
Klasik rujları ve sınırlı üretim rujları - Aman aman bi özellikleride olmasada, renkleri güzel, yumuşaklığı sürümü yeterli.
Super volume maskara - Laciverti var, uzatıyor, çok güzel renk veriyor
Tea tree leke giderici jel - pek bi etkisini görmedim
Kenevirli el kremi - mucizevi bi ürün, eczane ürünlerinin düzeltemediği ellerimdeki yaraları iyileştirdi
Aloe lip treatment - etkisini görmedim, gerçi hiçbi dudak ürünün etkisini görmüyorum
Peelingler - Hindistan cevizlisi mükemmel
Butterlar - Favorim frambuazlı olan, sınırlı seriymiş galiba, bulamıyorum
Duş jelleri -Hindistan cevizlisini kullanıyorum, kokusu harika, ama pek kalıcı değil
Sabunları - Kullandığım diğer sabunlardan farkını göremedim, kokusu hariç tabii

o zaman kenevirli dudak koruyucusunu dene tatlım.bende hıcbırsey ıse yaramıyordu ama kenevırlı dudak koruyucu sahane.agır bir histe vermıor dudakta..

ah bu arada sampuanları sahaneeeeee

Kenevirli seride kampanya devam ediyor heralde, bakmalıyım ona. Originals serisinin buz mavisi şampuanının ismi çok çekici, al diyor ve tüm serideki ürünler 10 tl imiş, bakmak gerek.

X