Sevdiğinin aramasını isteyenler için çok tesirli bir dua

paylaşımın için çok teşekkürler tatlım

Benim merak ettiğim diğer konu ,sevgiliniz neden aramamış ,özel değilse baya merak uyandırdı

Böyle aşık etme dualarından çok korkarım ,bir nevi büyüden farksız geliyor bana ve çok korkuyorum Duayı yanlışlıkla görsem bile töbe çekiyorum o kadar yusuf yusuf oluyorum günaha gircem diye

Ben anlamıyorum bu sitede büyü müyü cart curt yasak ama niye böyle hatimler havaslar fallar falan yasak değil. Hayır yanlış anlamasın kimse herkes istediği şeyi yaşamakta inanmakta paylaşmakta özgür bir şey demiyorum ve eleştirmiyorum ama bu dua bana tuhaf geldi. Daha doğrusu okunma amacı tuhaf yani. Bir insana iradesine hükmederek bir şey yaptırmak dua ile mümkün mü? Ben buna büyü adı veriliyor diye biliyorum. Herkesde sormuş çünkü yok etkili mi yok sonuç alan var mı falan diye.

Hanımlar hanımlar... Önemli olan araması değil, el üstünde tutması. Çoğunuz da bunun eksikliğinden dolayı ayrılmadınız mı zaten? Bence arasın diye dua etmekten çok sizi özleyip hatalarını görüp öyle geri gelmesi için dua edin. Çünkü hatalar düzeltilmezse bugün gelen yarın yine gidecek :'(

Reactions: H M
Ya ben bu duayı bi ara çok denedim ve inanır mısınız gerçekten bi değişiklik oldu atıyorum engelliysem engeli kaldırdı yada aradı ya da mesaj attı ama kesinlikle bi dönüş oldu . Ben hatta ezberlemiştim sürekli okuyunca . Ve fotoğrafını açıp gözlerine bakarak okuyordum ve aklımdan güzel şeyler istediğim şeyleri geçiriyordum pişman olsun arasın falan gibi . Ama iyi mi yapmışım hayır neden derseniz evet arıyordu araması için bi dönüş yapması için etkili amaaaaaa yani istediğin gibi olmuyor yani seni gerçekten severek yada pişman olarak dönmüyor hatta ben bütün aradıklarında yine başa döndüm demem o ki evet aratma konusunda etkili ama onun dışında sevgi vs ile sana dönmüyor . Ben şimdi arada aklıma geliyor bu dua ara sıra bazen aman hayırlısı olsun bunu yaptım aradılar ama bitti duayı edip arayınca sadece arıyor ben akışına bırakayım diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…