Sevdiğinin aramasını isteyenler için çok tesirli bir dua

youonlyliveonce

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
5.100
201
Merhaba kızlar bundan 2 hafta önce sevgilimden haber alamıyordum bir araştırma sonucu bir dua buldum 100 tane okuyunca 24 saat içinde sevdiğinden haber alırsın yazıyordu duayı okudum ve mucize gibi aradan 1 saat geçmeden bir özel numara aradı açtım ki o O kadar mutlu oldum ki resmen mucize yaşadım ve sizlerlede paylaşmak istedim
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ALLAHÜMME SALLİ ALE SEYYİDİNE MUHAMMEDİN NÛRİZ-ZÂTİ VE SIRRIŞ-ŞERRİ Fİ CEMİIL ESMAİ VES-SIFÂTİ VE ALE ELİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM.

paylaşmakla çok iyi yapmışsın cnm hemen bende bi yere yazıyorum bunu

okudum :) ama sesli değil bişey olur mu ?

teşekkürler paylaştığın için :)

gerçekleşirse ki gerçekleşicek :)

gelip buraya yazacağım sana da hayır duası okuyacağım :)

okuyacam bende eve gidincee yürekten..sanki yüreğime su serptin arkadaşım teşekkürler ararsa eger inşşşş yani duacınım :)

okuyacam bende eve gidincee yürekten..sanki yüreğime su serptin arkadaşım teşekkürler ararsa eger inşşşş yani duacınım :)

canım benimm inş arar yürekten isteyince ve karşıdakini gerçekten yürekten sevince oluyor inanarak okuyunca oluyor denedim ve gördüm inş. benim mutlulğmun aynısını sizlerde yaşarsınız:90:

tam cevap yazarkeen mesaaaj geldi

baaaktım

ama o değildi :)

olsun olur olur :)

inşallah şekerlerler.herkesin öyle olur.tabi aynı kişiyi sevmiyorsak

:) öyle bir ihtimal söz konusu bile olmasın bence az önceki arkadaşıma dediğim gibi inş benim yaşadığım mtlulğ Allahım sizlerede yaşatır kızlar:90:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…