sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Evde de cok severek kullandigimiz schafer double grill tavam
MAG_5470884.jpg

Eklentiler

• MAG_5474621.jpg
    MAG_5474621.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 129
Yaaa bayıldım herseyine yatakodası tekstiline ağzım açık baktım yani zevklerimiz tamamen aynı cok guzel aldıgın hersey hayırlı olsun simdiden guzel gunlerde kullan canım bitirmissin nerdeyse ufak tefek seyler kalmıs sadece ohh :21:

Canim benim ilk yorum senden geldi cok tesekkur ederim guzel dileklerin icinde :oops: ben de sevdigimde modern seyler seviyoruz ona gore almaya calistim cogu seyi burayada yuklesem kimse beğenmez diye dusundum herkesinki cok cicili bicili yinede dayanamadim actim sonunda daha ekleyeceklerim var baya alicaklarimda ceyiz biter mi hic :KK53:

canım herseyın mukemmel...gule gule kullanın ıns.bornozuna bayıldım.hele yatak ortulerıne bittim ayol:KK69:
Çok tesekkurler canim insan zaten herseyini özene bözene aliyor ama başkalarının begenmesi ayri bi mutluluk :KK68: bornozum cok kaliteli gozukuyor dokumasi insallah verdigim paraya değer yatak ortulerim cok siradan diye dusunuyodum cok sevindim simdi :KK16:

Çok tesekkurler canim insan zaten herseyini özene bözene aliyor ama başkalarının begenmesi ayri bi mutluluk :KK68: bornozum cok kaliteli gozukuyor dokumasi insallah verdigim paraya değer yatak ortulerim cok siradan diye dusunuyodum cok sevindim simdi :KK16:

bence hepsı ayrı guzel cnm.bunlara servet odedıgıne emınım :)))))

Insallah cok buyuk bi tezgahim olur diye dua ettigim hic aklimda yokken sirf indirimde diye bide tezgah ustu surekli elimin altinda kullanirim diye dusunerek kendimi gaza getirip aldigim philips mutfak robotum 3 bucuk litre haznesi var sevdicegime bol bol milkshakeler yaparim die hala gaza getiriyorum kendimi pisman olmamak icin:KK47:

images-11.jpeg

ah kıyamam sana :) olsun olsun ne guzel bak smdıden almıssın.sonra oh ıyıkı almısım dıceksın benım gbı.
Valla ben cok zamanim var diye taksite girip aliyordum genis genis ama bizimki son zamanlarda kredi cekip evlenelim bu sene moduna girince simdiden iyiki diyorum zaten bakalim.. senle hic rastlasmadik canim forumda sen ne durumdasin nisan evlilik hangisi

Keramikadan desenine bayildigim icin aldigim kahvaltida da kullanirim diye düşündüğüm pasta takimi cerezlikler saklama kaplari yalniz baharatliklarini ve sekerligini aldigima pismanim kapaklari guzel kapanmiyor baska yerlerde degerlendirmeyi dusunuyorum onları artik ne akla hizmet 5 kucuk 5 buyuk almisim ama tabaklar cok sekerler
MAG_4346184.jpg

indir (1).jpg 201542011543_142.jpg MAG_4346196.jpg kosem-baharat-takimi-8-cm-10-parca-krem-032-retro-a-KERA-TH001010F032A5191000ATB200.jpg

X