sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Kahvalti seti icim beyaz tabak..beyaz tabak dedim gittim anneler günün de bodrum serisini görünce gözümde rengerank bi masa canlandi dayanamadim yine kahvalti takımımıda yapmış bulunuyorum Yinede fincanlarini gereksiz detaylarini almadim 8 kisilik bi takim oluşturdum kendimce alalacele canlandirma yapim dedim fenada olmadi sanki renkli runner lazım

Yaaaaa offf yine neler aldin böyle beni de heveslendirdin, bende istiyorum bananeee
ne zevkli hatunsun canım sen böyle valla gidip aynilarindan alasim geldi, gule gule kullan canım, şahane olmuşlar

Yaaaaa offf yine neler aldin böyle beni de heveslendirdin, bende istiyorum bananeee
ne zevkli hatunsun canım sen böyle valla gidip aynilarindan alasim geldi, gule gule kullan canım, şahane olmuşlar
Cidden öyle miyimSağol canim benim zevkdaş ız biz senle 3 yaşındaki yeğenim çok begenince dedim çok mu çocuksu oldu Sen şu düğünü bi atlat daha neler alırsın canım neler Hem simdi alma ben indirime girince haber edim seni Zira şu haliyle bile iki kahvalti takimi alirdim bu paraya batirdi bu porland beni

Ayy kuzum baktım şimdi cidden çok pahaliymis kuzum ama aynı zamanda da çok ama çok hoş senin misafir yemek takımını düşünemiyorum yalniz kim bilir ona ne kadar vereceksin

bak ya daha öncede konuşmuşuz bu konuyu yine Braun almışım gidip canım üflemesini falan ben yetersiz buldum ya, bide acayip ses çıkarıyor, eskiden Sinbo nun seyahat tipi 30-40 tl lik bir şey kullanıyordum valla ondan daha memnundum keşke Remington alsaymışım, kampanyayı görünce kaçırmıyım diye atladım hemen ve yine pişman oldum

bu arada çokk fazla tabağın varr canım artık sana tabak çanak almayı yasaklıyorum

Ayy kuzum baktım şimdi cidden çok pahaliymis kuzum ama aynı zamanda da çok ama çok hoş senin misafir yemek takımını düşünemiyorum yalniz kim bilir ona ne kadar vereceksin
Yok canim erkek arkadaşım fena kulağımı çekti cok harcamiycam tabaga filan sonra alamicam istediklerimi..sözü istediklerimi almak icin erteliyo gibi olmuşum Hiçte savurgan bi insan degilimdir çeyiz durumlarina gelince ayarim bozuldu gerçekten Bunlarida tane tane aliyo ya insan ne kadar tutacagini kestiremiyo 10-20 derken kasada ne yaptim ben oluyosunda geri birakmak olmuyo ışte Beklentin çok yüksek olmasin tatlım

Tatlim iyon ozelliklerini kaparsan biraz daha kuvvetli oluyo saçı kirmamasi filan güzel ama uzun suruyo iste kurutmasi zayif hevesini kacirmim dedim bende bozulsada diğerini acsam diyom
Olmadi degistirirsin ilerde yada simdi iade edebilirsin canim ama bi daha sac duzlestiricisi masası filan alicaksan remingtona sans ver

hayır beni de heveslendiriyorsun düşündüm düşündüm bende alayım ne olacak dedim love serisinden yapıcam tatlım valla sorumlusu sensin ama internetten olmaz gidip yapmak lazım aynı şehirde olsak yardımcı olurdun bana sen internetten almadın değil mi?

Love serisini internetten aldim tatlım ben bi kısmını da perlavista avm deki porlandtan love yazılı tabak stoklarda zor bulunuyo canim baktim yine yok arada kontrol edip haber veririm sen ist da değil miydin canım?

Love serisini internetten aldim tatlım ben bi kısmını da perlavista avm deki porlandtan love yazılı tabak stoklarda zor bulunuyo canim baktim yine yok arada kontrol edip haber veririm sen ist da değil miydin canım?

yok canım ben Ankarada'yım, evet şimdi bende baktım ama kalmamış

Misafir yemek takımımı hala bulamamisken yine bi indirimin cazibesine kapılıp aldığım bone chine p.cardin günlük yemek takimim 6 kişilik aldım 12 ye tamamlayip diğerlerini annememi biraksam diye düşünmeye başladim var mi fikir vericek olan

çok güzelmiş bu takım bende misafir takımı aldım günlük takım arıodum. bu takımdan alabilirim bende günlüğe. bence sizde bunu kullanın kesinlikle :) fiyatı nekadar dı 6 kişiliğin.

çok güzelmiş bu takım bende misafir takımı aldım günlük takım arıodum. bu takımdan alabilirim bende günlüğe. bence sizde bunu kullanın kesinlikle :) fiyatı nekadar dı 6 kişiliğin.
Kendi sitesinde ve linens magazalarinda 290 ama n11 de 190 dı indirim kuponuyla 140 a geldi banada.. Orjinali daha güzel ama resimlerini yukleyeyim siz ona göre karar verip netten siparis verebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…