Sessiz sakin balayı mekanı önerileri

merilyn

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mart 2012
1.893
215
Kızlar lutfen yardımcı olun istediğim gibi bi yer bulamıyorum cok canım sıkıldı (
kalabalik otelleri istemiyorum bera ve adenya otele baktım bu sekilde.
sessiz sakin olsun, şöyle doğayla iç ice olsun. Odalar jakuzili olsun, hijyene önem verilsin, yemekler lezzetli olsun ve de hersey dahil olsun. Düğünüm 25 Mayıs'ta insallah o dönem gidicezz
cok mu şey istiyorum
yardimci olun lütfennnnn

Biz balayında Şah inn paradise'a gittik. Çok memnun kaldık,öneriyorum :) Plajı,yemekleri,dinlenme alanları,aktiviteleri herşey çok güzeldi.

Biz balayında Şah inn paradise'a gittik. Çok memnun kaldık,öneriyorum :) Plajı,yemekleri,dinlenme alanları,aktiviteleri herşey çok güzeldi.
İnternette yorumlara baktım hep kotu seyler yazılmış. Cok curcuna oluyor mu kalabalık istemiyorum hic

Biz haziranda gittik kalabalıktı ama kalabalığın sadece yemek yerken farkında olduk onun dışında plaj ve diğer yerler hep sakindi.Tatil yerleri ne kadar sakin olabilir ki özelliklede bu tarz yerler

adenya oteli düşünüyorum balayı odasını balkonunda jakuzisi vaarrr
heryere bakıyorum hala seçemedim

Biz de Alanya Adenya istiyoruz, çok güzel bir yere benziyor.
Bu erken rezarvasyonlar ne zaman bitmiş oluyor, bizim daha düğün tarihimiz belli değil
Diğer oteller nasıl uygun mu?

Biz de Alanya Adenya istiyoruz, çok güzel bir yere benziyor.
Bu erken rezarvasyonlar ne zaman bitmiş oluyor, bizim daha düğün tarihimiz belli değil
Diğer oteller nasıl uygun mu?
canım ben bütün otelleri inceledim. bizim için en önemlisi odanın içi. odaları en güzel olan da adenya otel.
biz select odayı seçtik balkonda jakuzisi var
dün aradık şu anda euro yüksek olduğu için fiyatlar biraz yüksek. euro düşünce tekrar arayacaklar.
4 gece select oda fiyatı 2348 tl şu anda

Evet odaları en güzel olan adenya. Jakuzili oda da çok hoş, görünmez değil mi hiçbir yerden balkon ya
Çok sevdim ben de o oteli, gidebilmeyi çok istiyorum.
Mayıs için aldınız o fiyatı değil mi? Yüksekmiş birazcık. Düşse keşke, Ağustos olur bizim muhtemelen daha pahalı olur.

Son düzenleme:
Daha önce bu oteli önermiştim ama bu konuya yazıp yazmadığımdan emin olamadım.
Antalya Side de Sueno Göl evlerinde kalmıştık balayında.
Sadece kuş seslerini dilediğiniz,sessiz sakin müthiş bir yerdi.Kesinlikle balayı için biçilmiş kaftan.
Öneriyorum . : )

evet biz mayıs için aldık. ağustosta pahalı olur biraz malesef.
jakuzisi dışardan görünmez zaten otel muhafazakar konseptte. yani mümkün değil onu düşünürler
yalnız havuzları ve plajı biraz küçükmüş sanırım tek şikayet bu gidenlerden

Malesef denizide cok kotuymus arkadasim hemen yanindaki.otele gitmisti
Sah inn paradisenin de deniz cok.kotuydu

Otel harika havuzlar hizmek hersey 4 4 luk
Ama deniz cok kotu sahsen ben girmeden geri geldim.
Otele ayrilan plajda cok buyuk ama iste deniz
zaten 4 gün kalıcaz bide balayı olunca denize çok ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum
başka öneriniz varsa değerlendiririm tabiki :)

adenya da havuzların derinliği 1.40 mış ve havuzlar küçücük
o havuzda ben napıyım
şah inn paradise sanırım daha büyük bir yer. şah inn e karar verdik hem fiyatı daha uygun hem daha büyük

selam kızlar :)

Bizde eylülde ilk haftası gitmeyi düşünüyoruz kısmetse. Sakin sessiz bi yer bakıyoruz. Adalar nasıl fikir sizce doğa ile içiçe bi yer olsun istiyoruz.O mevsim de nasıl olur sizce

selam kızlar :)

Bizde eylülde ilk haftası gitmeyi düşünüyoruz kısmetse. Sakin sessiz bi yer bakıyoruz. Adalar nasıl fikir sizce doğa ile içiçe bi yer olsun istiyoruz.O mevsim de nasıl olur sizce
adalara hiç gitmedim ama çok kalabalık olduğunu duyuyorum. ama mutlaka gidicem bende. balayı için nasıl olur hiç bilemiyorum

Teşekkür ederim canım adaları askıya aldık bakalım. Alize otel i buldum netten güzel bi yere benziyor fiyatı da uygun geldi. Hem fethiye ölüdenizin de epey güzel bi yer olduğunu duymuştum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…