Serklajli gebeler gelin birlikte süreci tamamlayalım 🌸

Merhaba nasılsınız merak ettim sizi üni.hastanesine yatış yapabildinizmi?

Çok sevindim açılmaniz ne durumda? Bebekler kaç kilo oldular
Geçtiğimiz cuma günü pesser takıldı açıklık değilde kapalı kısmın 1.5 cm olduğunu söyledi doktorlar. Bebekler 1 kilonun az üzerindeymiş. Açılma devaö etmeyip 34. Haftaya kadar bu şekilde devam etse bile yeterli dedi doktorum inşallah dayanır o vakte kadar.

Bazı kadınlarda serklajdan sonra dinlenme ile tekrar kapanabiliyormuş burdaki yorumlardan okumuştum hunileşme kapanıp serviks kapalı kısmı uzayabiliyormuş. Ama benim ikiz olduğu ve unicorn rahim olduğu için kapanmaz dedi doktorum.

Benimde 14.haftada serklaj oldu. Şuan 16. Haftadayım ama endişelerim var kahverengi lekelenmelerim geçmedi hala

Benimde 14.haftada serklaj oldu. Şuan 16. Haftadayım ama endişelerim var kahverengi lekelenmelerim geçmedi hala
Merhaba nasılsınız bende serkilaj oldum gecen hafta sarı akinti,1 bacagimda kasılma oluyor sizde bu şikayetler oluyor mu sanırım benim rahim ağzım daha da kısaldı dikiş tutar mı acaba bu durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…